BETFAN | Nie traf Ekstraklasy i zgarnij 100 000 zł!

Przed zbliżającą się serią spotkań w polskiej najwyższej klasie rozgrywkowej BETFAN zdecydował się na powtórzenie promocji cieszącej się wielką popularnością wśród fanów, a jednocześnie pójść o krok dalej! Tym razem pula nagród wynosi 100 000 zł! Kwota zostanie albo podzielona na wszystkich zwycięzców, albo trafi do jednego szczęśliwca – jeśli tylko jedna osoba wykaże się stuprocentową nieskutecznością. Co więcej, wygrana przelewana na konto bonusowe, wymaga tylko jednokrotnego obrotu!

ZASADY SĄ PROSTE:

  1. Zagraj na całą kolejkę Ekstraklasy

Minimalna stawka kuponu to 10 zł. Ważne są TYLKO typy na markety 1×2 (przedmeczowo). NA KUPONIE MUSI ZNAJDOWAĆ SIĘ WYŁĄCZNIE 8 MECZÓW 19. KOLEJKI EKSTRAKLASY

  1. Przegrywając… WYGRYWASZ!
  • Jeśli nie trafisz żadnego z typów, to zgarniesz część z puli bonusowej wynoszącej aż 100 000 zł! Pulę podzielimy pomiędzy wszystkich Graczy, którzy nie trafią 8/8 typów
  • Jeśli trafisz jeden typ, to zgarniesz od nas bonus w wysokości 100 zł
  • Jeśli trafisz dwa typy, to zgarniesz od nas bonus w wysokości 20 zł
  1. Obróć bonusem

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy obrócić bonusem JEDNOKROTNIE, grając kupon(y) AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i z ogólnym kursem kuponu nie mniejszym niż 3.8. UWAGA BONUS jest aktywny przez 30 dni! 

  1. Promocja jest ważna do 26.02 do godz. 18:00

Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany. W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe. 

  1. Uwaga! W przypadku odwołania jednego ze spotkań otrzymasz zwrot stawki na konto główne.