BETFAN wspiera Pudziana przed KSW 59

Zmiany awatarów w mediach społecznościowych i sklepach aplikacji bukmachera jasno pokazują – #teamBETFAN i #teamPudzian to jeden organizm!


„Najtrudniejszy pierwszy krok” śpiewała Anna Jantar, jednak bukmacher BETFAN na każdym nomen omen kroku stara się przeczyć tym słowom. Po pierwszym na świecie sponsoringu tytularnym konia wyścigowego, ekipa spod zielonego szyldu przygotowała kolejną, nieszablonową aktywacje na rynku bettingowym. Od dziś wszyscy gracze, którzy uaktualnią lub ściągną aplikacje mobilną bukmachera na swoim telefonie, zamiast logo BETFAN ujrzą… Mariusza Pudzianowskiego. Tak, tak – to nie pomyłka. Bukmacher zmienił także swoje awatary w mediach społecznościowych.

Jeśli nie masz konta – możesz otworzyć go tutaj.

„Czekam, żeby Ci wklepać…” to komunikat promujący nowy produktowy twór – Ranking Pudziana (trwa wyłącznie do soboty). Ranking Pudziana premiuje 20 najlepszych Graczy, którzy wykażą się największą aktywnością na platformie bukmachera.

BETFAN ma do rozdania 5 000 zł na konto główne Graczy, a najlepszemu z nich – oprócz 1 500 zł – oferuje możliwość potrenowania z Mariuszem Pudzianowskim! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY RANKINGU PUDZIANA

Podczas gali, na której będzie występować Pudzianowski, na kanale BETFAN popularni wśród „bukmacherskich świrów” Wąs i Koks w kolejnym odcinku Watch Trolls na żywo skomentują trzy ostatnie walki gali KSW59, w tym tę najważniejszą –Mariusz Pudzianowski kontra Bombardier . Podczas transmisji do zgarnięcia będą liczne nagrody, w tym freebety na grę, więc warto połączyć przyjemne z pożytecznym.
Kojarzycie BINGO? Po BINGO BONIEK i BINGO LEWANDOWSKI BETFAN powraca z kolejną edycją tej zabawy specjalnie na walkę Pudziana. Możecie się zatem spodziewać zakładów, których nie zobaczycie nigdzie indziej.

A może chcecie się pochwalić się naszą aplikacją z nowym logiem? Wystarczy, że wrzucicie na Instagrama lub Twittera zdjęcie aplikacji z nowym logiem oraz oznaczycie nasz profil z hasztagiem #dawajnaring, a możecie za to zgarnąć od na niespodziankę.

#NIEGRASZNIEWYGRASZ