Liga Mistrzow, Betfan promocja

Przed nami zwieńczenie piłki klubowej w sezonie 2020/2021, czyli finał Ligi Mistrzów, a dodatkowo polscy siatkarze rozpoczynają walkę w Lidze Narodów. W taki weekend w BETFAN nie mogło zabraknąć czegoś specjalnego dla graczy, dlatego do zgarnięcia są zarówno freebety, jak i zakład bez ryzyka.

  1. 2+1 w BETFAN

Od dziś do 30.05 każdy gracz może zgarnąć (i to trzykrotnie) freebet o wartości 49 lub 99 zł! 

Zasada jest bardzo prosta: należy postawić kupon (SOLO/AKO) po kursie minimalnym 2.5 za dokładnie 49 lub 99 zł i wówczas na konto gracza trafi darmowy zakład o wartości odpowiadającej wybranej stawce.

Cały proces można powtórzyć aż trzykrotnie, a więc przy zagraniu sześciu spełniających warunki kuponów po 99 zł do zgarnięcia jest nawet 297 zł w trzech freebetach. Ten oczywiście nie podlega warunkom obrotu – trzeba wykorzystać go jednorazowo, a jeśli zakład okaże się zwycięski, wygrana (pomniejszona o wartość freebetu) trafi na konto główne.

Więcej szczegółów tutaj

Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się .

  1. Cashanka Bez Ryzyka

Ta akcja jest dedykowana stricte finałowi Ligi Mistrzów, który rozegrany zostanie już w sobotę. Czy górą będzie Chelsea FC, czy z pierwszego w historii Ligi Mistrzów triumfu będzie cieszył się Manchester City? Tego jeszcze nie wiemy, ale gracze BETFAN – nawet jeśli się pomylą – mogą liczyć na zwrot stawki.

By zagrać bez ryzyka, należy postawić kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.85 na finał LM oraz min. 1.4 na pozostałe zdarzenia. Stawka musi wynosić dokładnie 59, 199 lub 299 zł! Jeśli okaże się, że kupon zakończył się niepowodzeniem wyłącznie przez zakład z oferty na finał Ligi Mistrzów, Betfan zwróci 100% stawki na konto bonusowe. By przenieść środki na konto główne należy obrócić bonusem zaledwie raz po kursie ogólnym 3,8.

Więcej szczegółów: tutaj