Betfan – Bonus na KSW

Już dziś Mariusz Pudzianowski stoczy kolejną walkę w KSW – tym razem jego przeciwnikiem będzie Łukasz Jurkowski !

Na zwycięstwo ambasadora Betfan  można postawić po kursie wynoszącym aż 2.50!

Wszystko w ramach jednej z dwóch akcji specjalnych, które przygotował Bukmacher Betfan z okazji występu Pudziana w ringu!

  1. Zbij fortunę z BETFAN – kurs 2.5 na Pudziana

 Żeby skorzystać z okazji i postawić (za max  50 zł) na triumf Mariusza w walce z Jurasem po kursie 2.5 (kurs standardowy 1.5), należy wybrać odpowiednie zdarzenie w tym miejscu: LINK (link będzie aktywny dziś od 16:00). Później pozostaje tylko czekać i kibicować Mariuszowi podczas KSW 61!

Radzimy nie zwlekać z decyzją, bo udział w akcji może wziąć tylko 1 000 osób – kto pierwszy ten lepszy!

Więcej info tutaj

  1. NiesPUDZIANka – odbierz freebet 5 zł

    Dobre wiadomości również dla tych graczy, którzy kiedykolwiek dokonali wpłaty w BETFAN i zagrali dowolny zakład za środki z konta głównego. Jakie?

Mariusz Pudzianowski dla każdej z tych osób przygotował niesPUDZIANkę w postaci freebetu o wartości 5 zł. Warto więc zajrzeć na konto dziś od godz. 16.00 i wykorzystać prezent np. do obstawienia KSW – darmowy zakład będzie do wykorzystania bowiem tylko do soboty do godz. 20.00.

Freebet oczywiście można wykorzystać na dowolne zdarzenie/zdarzenia z oferty prematch. Nie jest wymagany żaden minimalny kurs, a pieniądze – w przypadku wygranej – trafiają na konto główne (odjęta zostanie wartość freebetu).

Więcej informacji: tutaj

Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się .