Freebet od Betfan i zmiana oferty powitalnej

Betfan wychodzi na przeciw Waszym oczekiwaniom i właśnie zmienia ofertę powitalną – nowością w niej jest FREEBET o wartości 50 ZŁ, który może zgarnąć każdy gracz rejestrujący się z linku poniżej.

Jedynym warunkiem, koniecznym do otrzymania freebetu (poza zaznaczonymi zgodami marketingowymi), jest pierwsza wpłata na minimum 50 zł. Depozyt w takiej wysokości daje oczywiście nie tylko darmowy zakład, bo na gracza czeka również CASHBACK 600. Gracz może więc już po pierwszej wpłacie zagrać za otrzymane od bukmachera 50 zł, a wysokość swojego depozytu wykorzystać w ramach zakładu bez ryzyka – ze zwrotem na konto bonusowe z zaledwie 1-krotnym obrotem.

Co ważne, EUROFREEBET nie zawiera żadnych wymagających kryteriów obrotu  – należy zagrać za całość po dowolnym kursie (SOLO lub AKO), a w przypadku wygranej pieniądze trafiają na konto główne (pomniejszone o wartość freebetu).

Zmianie nie ulega też bonus 100% (do 1000 zł) od drugiego depozytu, a więc dotychczasowa – bardzo atrakcyjna oferta – została dodatkowo poszerzona o mega EUROFREEBET. Nie jest żadną tajemnicą, że darmowe zakłady są uwielbiane przez graczy bukmacherskich, a przy takiej wartości freebetu, jest to dobry moment na założenie konta, przez wszystkich,  którzy dotychczas się przed tym wzbraniali.

Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się .

 Więcej informacji o promocji tutaj .