STS na Euro – weź udział w podziale 1 500 000 PLN

Na czym polega Akcja?

Akcja polega na wykonywaniu w trakcie trwania promocji zadań specjalnych. Codziennie w profilu gracza będzie publikowane jedno nowe zadanie. Jeśli gracz wykona 17 z 25 zadań, weźmie udział w podziale 1 500 000 PLN.
 
Co muszę zrobić aby wziąć udział w akcji?
Aby wziąć udział w Akcji gracz musi posiadać konto do zawierania zakładów wzajemnych na www.sts.pl oraz potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „Dołącz do gry” na stronie internetowej Organizatora

 Czym jest Dodatkowa promocja?

Dodatkowa promocja jest Akcją promocyjną, upoważniającą Klienta do zdobycia dodatkowej nagrody w ramach osobnej promocji. Dodatkowa promocja nie wiążę się z wykonywaniem zadań oraz nie zwiększa szans Klienta na uzyskanie nagrody w ramach podziału puli 1 500 000 PLN.

Jeśli jeszcze nie masz konta w STS zarejestruj się .

Pozostałe warunki: 

Jaką nagrodę mogę otrzymać w ramach Akcji?

Nagrodę stanowi 1 500 000 PLN podzielonych proporcjonalnie przez liczbę wszystkich Klientów, którzy spełnili warunki Akcji, która zostanie przyznana w formie doładowania konta bonusowego.

Jakie zakłady nie są brane pod uwagę w akcji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały zawarte z konta bonusowego, wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia i Mecz Dnia. W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot po kursie 1.0. W przypadku zadań typu “Obstaw” status kuponu po rozliczeniu nie ma znaczenia (pod uwagę są brane zakłady rozliczone jako wygrane, przegrane, rozliczone jako zwrot). W zadaniach, przewidujących zawarcie zakładu z oferty Live lub przedmeczowej nie są brane pod uwagę zakłady zawarte z oferty na Betgames oraz Sporty wirtualne.
 

Czy jeden kupon może zaliczyć kilka zadań?

Nie, jeden kupon może zaliczyć warunek tylko jednego zadania.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 31.05.2021 r. od godz. 00:01 do dnia 24.06.2021 r. do godz. 23:59
 
Regulamin promocji tutaj