Okazja Szpakowskiego – szybka promocja w Betfan

BETFAN słynie z niestandardowych działań i oryginalnych akcji, Bukmacher przygotował na dzisiejszy hit EURO 2020 niecodzienną atrakcję dla graczy – do zgarnięcia jest 5 zł freebetu ZA KAŻDĄ „okazję”, która padnie z ust komentującego ten mecz Dariusza Szpakowskiego.

Wszyscy znają sympatię legendy mikrofonu do tego słowa, więc nie zdziwimy się, jeśli przy meczu Francja – Niemcy słowo to padnie więcej niż 10 razy (wówczas każdy otrzyma 50 zł freebetu).

W końcu w takim spotkaniu… okazji spodziewamy się wielu!

Zasady udziału są bardzo proste: należy zagrać kupon (SOLO/AKO) na dowolne zdarzenie ze spotkania Francja vs Niemcy z minimalnym kursem 2.0, który zostanie rozliczony do 15.06 do 23:59. I tyle! 🙂

Freebet oczywiście można wykorzystać dowolnie, jednorazowo, bez żadnego kursu minimalnego, a w razie wygranej pieniądze trafiają na konto główne (pomniejszone o wartość freebetu).

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem

Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się .

Drugą akcja związaną z dzisiejszym meczem, czyli kolejną edycję „1:0 = pierwszy gol wygrywa”.

1. Wytypuj zwycięzcę meczu

– zagraj zakład SINGIEL lub AKO za DOKŁADNIE 59 ZŁ zawierający zwycięzcę podanego meczu W TYM MIEJSCU. Nie z oferty głównej.

– jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna strzeli gola jako pierwsza, to niezależnie od końcowego rezultatu, Bukmacher rozliczy o zdarzenie jako wygrane.

– np. postawisz na wygraną Niemców, którzy strzelą pierwszego gola, a mecz zakończy się remisem lub wygraną Francji – Betfan rozliczymy Ci to zdarzenie jako zwycięskie.

2. Czas trwania

  • 15.06.21 r., od godz. 00:00, do godz. 21:00
  • Każdemu Graczowi przysługują jeden kupon
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Więcej szczegółów: tutaj