środa 23 czerwca 2021 17:10

Szwecja – Polska

Data spotkania: 23/06/2021
Godzina spotkania: 18:00
Twoja stawka: 6
Kurs: 2.7
Twój typ: 2

Zwycięzca tego meczu może być tylko jeden. Po mimo wszelkich przeciwności losu, błędów indywidualnych jakie spowodowały przegranie pierwszego meczu ze Słowakami Polska drużyna w końcu wygląda coraz lepiej. Jeszcze sporo brakuje w zgraniu zespołowym naszej drużyny, jednak indywidualności i błysk geniuszu Lewandowskiego mogą przechylić dzisiaj szale zwycięstwa na korzyść Polaków.

Z naszej drużyny płyną dobre wiadomości jedynie Jakub Moder doznał kontuzji kolana i nie może zagrać, jednak jego predyspozycja na tych mistrzostwach nie była idealna, w związku z tym nie jest to wielką stratą.

Skład jest następujący: Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek – Kamil Jóźwiak, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Tymoteusz Puchacz – Karol Świderski, Robert Lewandowski.

Nie wiem co robi w tym zestawieniu Krychowiak – to jak proszenie się o kolejne problemy, nieprzemyślane błędy, zagrania.

Reprezentacja Szwecji w tym meczu zagra w najmocniejszym zestawieniu. Jednak w meczu z Hiszpanią, Polacy już udowodnili, że nie ma to kompletnie znaczenia.

Jedna odpowiedź do “Szwecja – Polska”

Możliwość komentowania została wyłączona.