wtorek 29 czerwca 2021 17:18

Anglia – Niemcy

Data spotkania: 29/06/2021
Godzina spotkania: 18:00
Twoja stawka: 7
Kurs: 2.5
Twój typ: 1

Jeden z przedwczesnych finałów w Euro. Dobrze sobie radzący do tej pory Anglicy spotkają się z nieobliczalnymi Niemcami, grającymi w kratkę w fazie grupowej. Ich remis z Węgrami i przegrana z Francuzami nie napawają optymizmem przed starciem z Anglikami.

Trener reprezentacji Anglii Gareth Soutghate ma do dyspozycji prawie wszystkich zawodników,  tylko nie może liczyć na Masona Mouncia i Bena Chilwella, którzy są na kwarantannie.

W składzie drużyny Niemiec nie zobaczymy Lukasa Klostermanna, który ma uraz uda. Gotowy do gry jest Jonas Hofmann, który również zgłaszał problemy. Od pierwszej minuty dostanie szanse Leon Goretzka. Do wyjściowego składu wraca również Thomas Mueller.

W turnieju to drużyna angielska cechowała się większą jakością, zgraniem zespołowym jak i umiejętnościami poszczególnych zawodników. Niemcy zawodzili, Kross, Muller nie prezentują odpowiedniego poziomu, Low wygląda na zmęczonego, brak mu już charyzmy aby zarażać nią graczy, chyba już tylko czeka na emeryturę.

Anglia: Kane H. (C), Maguire H., Phillips K., Pickford J. (G), Rice D., Saka B., Shaw L., Sterling R., Stones J., Trippier K., Walker K.

Niemcy: Ginter M.,Goretzka L., Gosens R., Havertz K., Hummels M., Kimmich J., Kroos T. Muller T, Neuer M. (G) (C), Rudiger A., Werner T.

Jedna odpowiedź do “Anglia – Niemcy”

Możliwość komentowania została wyłączona.