Nawet 1 000 zł bonusu od wpłaty

Jutro ciąg dalszy rywalizacji w EURO 2020, dlatego BETFAN przygotował kolejne atrakcje dla graczy! Poza bardzo dobrą ofertą na start oraz matchday boostami bukmacher daje dwie specjalne okazje na benefity.

  1. Bonus 50% od wpłaty do 1 000 zł

Każdy gracz, który dokonał w BETFAN minimum dwóch wpłat, może do jutra, do godz. 23:59, liczyć na pokaźny wzrost środków na koncie przy zrobieniu depozytu. Jeśli ktoś zdecyduje się wpłacić np. 2 000 zł, otrzyma od Betfan 1 000 zł bonusu!

By przenieść środki z konta bonusowego na konto główne należy dokonać TYLKO 1-KROTNEGO obrotu w ramach kuponu SOLO/AKO z kursem minimalnym 2.5. Przy tak niskich wymaganiach tym bardziej warto! 🙂

Szczegóły: tutaj

  1. Traf cztery 1×2 w ćwierćfinale i zgarnij nawet 50 000 zł!

Na ćwierćfinał Betfan postanowił rzucić wyzwanie graczom.

Jakie? Poprawne trafienie rozstrzygnięć wszystkich czterech meczów (markety 1×2) w regulaminowym czasie gry. Ten, kto zrobi to poprawnie, weźmie udział w podziale 50 000 zł! Biorąc pod uwagę, jak nieprzewidywalne bywały ostatnie starcia, zwycięzców może być niewiele, a to oznacza tylko jedno – większy profit dla wygranych!

Triumfatorzy dostaną środki w postaci bonusu, który wymaga zaledwie 1-krotnego obrotu w ramach kuponu AKO (min. 3 zdarzenia) z łącznym kursem 3.8. Czas na wykorzystanie to 7 dni.

Więcej informacji  tutaj .