BETFAN | Deszcz freebetów na Euro

BETFAN na półfinały EURO 2020 przygotował … deszcz freebetów! Każdy może zgarnąć nawet kilkaset złotych w postaci darmowego zakładu, w zależności od wydarzeń na boisku!

Akcja specjalna jest skierowana DO WSZYSTKICH, już obecnych graczy Betfan jak i mających zamiar otworzyć konto u bukmachera.

By wziąć udział, gracz musi zagrać dowolny zakład związany z półfinałem EURO 2020 w ramach kuponu SOLO/AKO z kursem minimalnym 3.0. Stawka musi wynieść dokładnie 89 zł.

Jest to bardzo atrakcyjny próg wejścia, biorąc pod uwagę, jak wiele można zgarnąć. Freebety za konkretne zdarzenia na boisku łączą się bowiem ze sobą, co może spowodować wielką kumulację!

Na przykład: jeśli w obu meczach półfinałowych padnie 6 bramek (5x 10 zł), jedna z nich będzie trafieniem samobójczym (1x 50 zł), obejrzymy niewykorzystany rzut karny (25 zł) i czerwoną kartkę (25 zł), a ktoś – jak Granit Xhaka – napije się Coli na murawie (200 zł), to uczestnik akcji otrzyma freebet o wartości 350 zł!

Freebet można wykorzystać dowolnie, w ciągu 3 dni od otrzymania go – w razie wygranej pieniądze trafiają od razu na KONTO GŁÓWNE (pomniejszone o wartość freebetu). Nie trzeba ich więc kilkukrotnie obracać i nie ma żadnego kursu minimalnego.

Szczegóły: tutaj