Bonus 6×49 zł freebetu z okazji IEM Kolonia 2021

  1. #15POLDIEGO – 20 000 zł do podziału!

Transfer Łukasza Podolskiego do Górnika Zabrze wisiał w powietrzu od lat, a wielu nie wierzyło już w szczęśliwe zakończenie tej historii. W tym momencie były reprezentant Niemiec ostatecznie trafi do Ekstraklasy i już będziemy zastanawiać się na co stać Poldiego w polskiej lidze. W BETFAN można się już o to założyć i przy okazji liczyć na dodatkowe benefity!

Każdy gracz, który na kuponie SOLO/AKO zagranym za dokładnie 89 zł doda zakład z tej oferty:  weźmie udział w podziale 20 000 zł, w momencie kiedy mistrz świata z 2014 roku strzeli co najmniej 15 bramek w swoim debiutanckim sezonie.

Propozycja zakładów jest naprawdę szeroka, bo można obstawić np. to, czy Podolski strzeli gola w debiucie lub czy będzie najlepszym strzelcem Górnika w sezonie 2021/2022. W skrócie: wyboru co nie miara.

Pieniądze trafią do laureatów w postaci bonusu, który wymaga zaledwie 1-krotnego obrotu po kursie 3.8.

Więcej szczegółów: tutaj

  1. 2+1, czyli zgarnij freebet za dwa postawione kupony

 Esport jest rośnie w siłę wśród graczy bukmacherskich, a tak się składa, że właśnie startuje wielki event – IEM Kolonia 2021, który potrwa aż do 18 lipca.

W BETFAN z tej okazji pojawiła się szeroka oferta na to wydarzenie. W porównaniu do konkurencyjnych buków tutaj można zrobić dużo kombinacji, które mogą nie być dostępne u innych bukmacherów (np. w ramach AKO max. 8).

Dodatkowo Betfan odpala znaną z EURO 2020 esportową wersję akcji 2+1, w ramach której można zgarnąć freebet o wartości 49 zł.

Jakie są warunki aby wziąć udział w akcji ? Należy postawić dwa różniące się od siebie kupony (każdy za dokładnie 49 zł) SOLO/AKO z kursem minimalnym 2.5. I to wszystko!

Freebet będzie do wykorzystania w kategorii LIVE, dowolnie, a potencjalna wygrana trafi na KONTO GŁÓWNE. Co więcej, w tej akcji można wziąć udział aż 5-krotnie, czyli każdy gracz może otrzymać aż 245 zł w postaci darmowych zakładów!

Szczegóły: tutaj