Nie traf Ekstraklasy

Start rodzimej Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza wiele atrakcji i bonusów płynących od legalnych bukmacherów. Wychodząc naprzeciw swoim graczom BETFAN nie pozostaje w tyle i również proponuje wiele promocji !

  1. NIE TRAF EKSTRAKLASY – wygraj nawet 100 000 zł!

Kolejna edycja ciekawej zabawy poprzednio zaproponowanej przy rundzie wiosennej. Założenia są proste im gorzej typujesz tym lepiej. Wyzwanie polega na nietrafieniu żadnego ze spotkań 1 kolejki Ekstraklasy. Każdy gracz, który tego dokona, będzie brał udział w podziale puli wynoszącej aż 100 000 zł. Patrząc na doświadczenia bukmachera z poprzedniej edycji możemy podejrzewać ze liczba zwycięzców zamknie się liczbą jednocyfrową, co oznacza ze podział nagrody będzie niebotyczny

Aby wziąć udział w akcji należy postawić kupon za 29 zł, na którym oferowany jest z 9 wydarzeń tutaj

Pełne szczegóły: tutaj

Jeśli żaden z 9 zakładów zostanie trafiony, wówczas bierze się udział w podziale „pieniężnego tortu”. Jeśli przypadkiem (bo przecież niespecjalnie!) trafi się rezultat tylko jednego meczu, to za tak wysoką skuteczność nietrafiania Bukmacher nagradza bonusem o wartości 50 zł. W przypadku dwóch poprawnych typów, BETFAN przyznaje 10 zł w bonusie.

Warunki każdego bonusu (także nagrody głównej) są identyczne: wymagany jest tylko 1-krotny obrót w ramach kuponu AKO (min. 3 zdarzenia) z kursem minimalnym 3.8.

Więcej info na stronie bukmachera

  1. KRÓL STRZELCÓW – 10 zł za każdego gola Twojego kandydata!

Formuła promocji jest prosta: Gracze którzy brali udział w typowaniu która strzelców Euro 2020 doskonale się orientują i z pewnością przydały się uzyskane bonusy. Jednak przypominając krótko warunki dla nowych graczy – założenia są proste: Wybieracie swojego kandydata, a potem przez cały sezon dostaje 10 zł freebetu (na bieżąco) za każdego jego gola.

Aby wziąć udział w promocji, należy zagrać swój typ na najskuteczniejszego zawodnika przyszłego sezonu w tym miejscu oraz w ramach kuponu z dokładną stawką wynoszącą 99 zł.

Freebet oczywiście można wykorzystać dowolnie – brak wymaganej liczby zdarzeń czy kursu minimalnego.

Poniżej pokazujemy wam przykład – stawiając w poprzedniej edycji na Thomasa Pekharta, można było wyciągnąć we freebetach łącznie 220 zł. Gracz nie tylko cieszyłby się nagrodą za wygrany kupon, ale dostałby też dodatkowo te freebety.

Co ważne, do zabawy można dołączyć zarówno przed inauguracyjnym meczem jak i po rozpoczęciu rozgrywek – aż do 31 grudnia!

Więcej info na stronie bukmachera