Legia – droga do Ligi Mistrzów

BETFAN przygotował bardzo wysoki kurs na Legię z okazji jej starcia z Dinamem Zagrzeb w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski będą mieli nie lada wyzwanie, aby pokonać Chorwatów, jednak wciąż możliwe do zrealizowania – Czesław Michniewicz już nie raz udowodnił że potrafi przygotować  drużynę odpowiednio i odnieść zwycięstwo.

Otwarte pytanie czy legię Stać na wywiezienie z Chorwaci wygranej ? 

Patrząc na ostanie wyniki zmagań w Europie nie takie niespodzianki miały miejsce, zważywszy na to że Legii idzie bardzo dobrze na arenie europejskiej. Niejednokrotnie murowani faworyci odpadali w fazie kwalifikacyjnej wiec wszystko jest możliwe !

Dla wytrwałych i zdeterminowanych kibiców i więżących w zwycięstwo Legii lub też wietrzących okazję, Betfan ma dobrą wiadomość. Bukmacher ustawił mnożnik na zwycięstwo Legi po kursie 10.00, i maksymalną stawkę 25 PLN. Jeśli Legia odniesie zwycięstwo pieniądze dla graczy od razu trafiają na konto główne.

Promocja dedykowana nie tylko dla starych graczy, ale również nowo dołączających. Wygląda na to, że to dobry moment na otwarcie konta właśnie u tego legalnego bukmachera. Korzystając z poniższych odnośników, możecie od razu założyć konto i skorzystać z bonusu.

Więcej info na stronie bukmachera

Szczegóły bonusu : tutaj