Wysokie kursy na ligi europejskie

Ligi angielskie i hiszpańskie ruszają z kopyta. Betfan z tej okazji daje zarobić na wysokich kursach: wygrane Manchesteru City oraz Bayernu Monachium  oraz Atletico Madryt w  pierwszej kolejce startującego sezonu są po kursie 15.0? Brzmi jak super okazja? Dokładnie tak!

W BETFAN właśnie po tym kursie można wnosić zakłady na zwycięstwa obrońców tytułu na inaugurację Premier League, Bundesligi i LaLiga!

Wziąć w niej mogą udział wszyscy, którzy zarejestrują się przy wykorzystaniu naszych odnośników. Pamiętajcie, że nie należy zwlekać, bo z szansy na EXTRA KURS może skorzystać pierwszych 1 000 osób!

Zasady są bardzo proste: po założeniu konta należy dokonać depozytu na min. 65 zł, a następnie za max. 15 zł zagrać w TYM miejscu na wygrane Manchesteru City, Bayernu Monachium i Atletico. Jeśli zakład wejdzie, gracz zgarnie 225 zł (minus podatek) na KONTO GŁÓWNE. Brzmi jak idealny start, prawda?

W rzeczywistości jest jeszcze lepiej! Pozostałe co najmniej 50 zł gracz będzie mógł wykorzystać w ramach CASHBACK 600, czyli zakładu bez ryzyka. Jeśli kupon postawiony za te środki nie wejdzie, otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe z wymogiem jedynie 1-krotnego obrotu.

Więcej info na stronie bukmachera

Szczegóły bonusu : tutaj