Totolotek znów na weekend szykuje wysokie kursy

Niemiecka Bundesliga przygotowała na weekend niezmiernie ciekawe wydarzenia !

Jeśli jeszcze nie masz konta w Totolotku zarejestruj się .

W sobotę o 18:30 planowany jest mecz – Bayer Leverkusen vs Borussia Monchengladbach. Zarówno goście jak gospodarze tego wydarzenia średnio rozpoczęli sezon odnosząc remisy. Z pewnością Źrebaki bardziej cenią sobie remis uzyskany z Bayernem jako zdecydowanym faworytem tamtego spotkania, niż Aptekarze z wywiezienia punktu z Berlina. Analizując ostatnie mecze można wysnuć wnioski, że faworytem tego spotkania może być zespół Gerardo Seoane. Czy tak będzie naprawdę ?

Niedzielną kolejkę w lidze niemieckiej będzie zamykał mecz Bayernu z Kozłami z Kolonii. Mimo potknięcia w postaci wspomnianego wyżej remisu, Lewandowski błyszczał w meczu o Superpuchar Niemiec, psując humor Hallandowi. Pozostaje więc pytanie czy Koln będzie w stanie stanąć na wysokości zadania i sprawić niespodziankę w Monachium na Allianz Arena ?

Po stronie angielskiej również bardzo ciekawe pojedynki będę miały miejsce . 

W Premier League powinniśmy szykować się do niezmiernie zaciętych derbów Londynu ! Nieobliczalny Arsenal stanie na przeciwko Chelsea ! Aktualna forma zespołów nie wskazuje zdecydowanego faworyta tego spotkania. Zespół Thomasa Tuchela rozpływa się po zdobyciu Ligi Mistrzów oraz Superpucharu Europy i szybko musi zejść na ziemie. Wyglądają na przygotowanych co pokazali w meczu z Crystal Palace. Mikel Arteta zapowiada na konferencjach odrodzenie Arsenalu, jednak jak na razie tylko na słowach się kończy. Kanonierzy wciąż nie odzyskali błysku jaki przed laty rozświetlał angielskie boiska. Czy w tym meczu możemy spodziewać się wybuchu „Supernowej” ?

Więcej szczegółów: tutaj