Kurs 25.0 i liczne Freebety od BETFAN

  1. Kurs 25.0 na gola Lukaku

BETFAN na weekend przygotował dla nowych graczy kurs 25.0 specjalnie na gola Lukaku w starciu Arseanlu z Chelsea.

Po przenosinach do Londynu, Lukaku już się zaaklimatyzował i jest gotowy na ostre strzelanie. Defensywa Arsenalu pozostawia wiele do życzenia co powinien wykorzystać utalentowany snajper. 115 milinów Euro to koszt jaki wydała na niego Chelsea – no cóż w końcu należałoby go zacząć spłacać właśnie bramkami. Tym bardziej kurs 25.0 na bramki Lukaku jest jak godny zainteresowania.

Rzućcie okiem na warunki jaki bukmacher Betfan ustawił na to wydarzenie:

Nowi gracze, którzy założyli/założą konto między 19.08, godziną 16:00 a 22.08, godz. 17:30, mogą obstawić typ na bramkę Lukaku w spotkaniu w Londynie po kursie 25.00! Należy wziąć pod uwagę że maksymalna stawka wynosi 10 zł, a do zgarnięcia jest aż 250 zł (minus podatek).

To jest idealny moment aby rozpocząć współpracę z bukmacherem BETFAN i założyć konto i od razu można zacząć od wygenerowania przyjemnego zysku niskim kosztem. Jeśli kupon okaże się wygrany pieniądze trafią do gracza na KONTO GŁÓWNE.

By móc wziąć udział w akcji, trzeba spełnić jeszcze jedno istotne kryterium – pierwszy depozyt musi wynieść minimum 60 zł. Wówczas po przeznaczeniu 10 zł na zakład z golem Lukaku, gracz może pozostałe środki wykorzystać w ramach zakładu bez ryzyka (100% stawki do 600 zł wraca na konto).

Więcej informacji na stronie bukmachera

2 3x freebet 50 zł dla każdego

Jeśli powyższy bonus nie jest  dla was wystarczający sprawdźcie poniżej jakie freebety przygotował jeszcze BETFAN.

Wszyscy gracze, którzy korzystają z aplikacji (Android/iOS) mogą przez cały weekend zgarnąć nawet trzy freebety po 50 zł (jeden dziennie!). By otrzymać od operatora prezent wystarczy danego dnia postawić kupon AKO (minimum 3 zdarzenia, kurs minimalny każdego – 1.40) za 79 zł (koniecznie przez aplikację!).

Tutaj należy podkreślić że gracz NIE będzie musiał czekać na darmowy zakład do poniedziałku – od razu po spełnieniu warunków freebet zostanie dodany do jego konta. Wówczas będzie miał godzinę, by wykorzystać go (dowolnie – bez żadnego kursu minimalnego czy określonego sportu) w ramach oferty LIVE, również koniecznie przez aplikację.

Szczegóły: tutaj