300 zł do zgarnięcia za gole Lewego, Lukaku, Ronaldo, Benzemy i Mbapp

W najbliższych dniach gracze BETFAN mają powód do niebagatelnej radości, a wszytkoko przez występy i potencjalne bramki Lewandowskiego, Lukaku, Ronaldo, Benzemy i Mbappé.

Wszystko to dlatego, że Bukmacher przygotował specjalne akcje związane z efektywnością wspomnianych gwiazd. Szczegóły znajdziesz poniżej.

KOSMICZNY BONUS, czyli 300 zł za gole gwiazd

W ciągu najbliższych dni każdy dostanie kto postawi SOLO/AKO o wartości 89 zł, z kursem min. 3,5, wliczając w to dowolne wydarzenie.

Jeśli postawa pięciu futbolowych kosmitów będzie bardzo dobra, wygrają – niezależnie od tego, czy kupon jest wygrany lub nie – premia na koncie wynosi 300 zł.

To nie koniec dobrych wieści. Jeśli jeden z pięciu wymienionych zawodników nie trafi do siatki,  gracz otrzyma zwrot 100% udziałów w formie bonusu. Jeśli cudem aż dwóch graczy nie będzie umieści piłki w siatce, wówczas gracze otrzymają darmowy zakład w wysokości 10 zł.

Premia 300 zł lub ewentualny zwrot akcji w formie premii wymaga jedynie uwzględnienia co najmniej 3 wydarzeń i ogólnego kursu co najmniej 3,8 w kuponie z  1 obrotem.

Więcej info tutaj