Deszcz freebetów od Betfan

Powrót do ligi jest tuż za rogiem, co jest szczególnie ekscytujące dla fanów Ekstraklasy w Polsce. W niedzielę odbędzie się mecz pomiędzy Legią a Lechem Poznań.

Z tej okazji Betfan odpala coś specjalnego dla potencjalnych i obecnych graczy. Mówimy o akcji specjalnej, która w przeszłości była bardzo popularna, uwielbiana i ceniona przez użytkowników !

  1. Deszcz darmowych zakładów na mecze Ekstraklasy.

W rzeczywistości pełny opis tej promocji można podsumować następującym stwierdzeniem: BETFAN oferuje darmowe zakłady na to, co dzieje się na warszawskim Stadionie. Zaczynając od każdego gola…

Oprócz śledzenia postępów w grze naszej Ekstraklasy, co jeszcze musisz zrobić, aby zobaczyć pokaźną wartość darmowego bonusu, który zostanie zaksięgowany na koncie gracza?

Do gry wystarczy jeden kupon AKO (o kursie min. 3,5) z trzema wydarzeniami. Te 3 gry powinny zostać postawione za kwotę 49 zł, oczywiście wliczając typ w ofercie Legia vs Lech. 

Jakie są nagrody? Np:

– Każda bramka to 5 zł

-rzut wolny-25 zł

-bramka w dogrywce – 20 zł

-Bramka samobójcza- 20 zł

Podobnie jak w BETFAN, w końcu wszystkie się zsumują. Dlatego każdy gracz może otrzymać 50, 100, 150, a nawet więcej darmowych zakładów. Jeśli wprowadzisz dodatkowe kupony, bonus zostanie podwojony!

Szczegóły znajdziesz pod tym linkiem

     2. Ranking Gier Karcianych – w każdy poniedziałek 3000 zł

W BETFAN pojawia się również nowa oferta dla graczy: w każdy poniedziałek Bukmacher rozdaje… w ramach jednodniowego meczu. 3000 zł gotówki! Aby być jedną z 50 osób biorących udział w powyższej dystrybucji kwot, musisz najpierw zapisać się do akcji. Następnie wystarczy wejść do gry karcianej na stronie internetowej/aplikacji Betfan i spróbować szczęścia! Każdy zakład/postawienie złotówki to jeden punkt w rankingu i na podstawie tego wyniku Bukmacher wypłaci nagrody !

Więcej info tutaj