Złota Piłka dla Lewego ?

Już tylko kilka dni dzieli nas od poznania zwycięzców Złotej Piłki w 2021 roku. Czy będzie to Robert Lewandowski? BETFAN przeanalizował ten temat z różnych perspektyw i oczywiście pozwala również swoim graczom wytypować swojego zwycięzcę. Wyniki obejmują zakłady specjalne i akcje LEWY GUUUROM! Szczegóły są następujące.

 1. złota piłka dla Lewego – on już ją wygrał na kuponach od graczy BETFAN!

Jeśli jesteś graczem BETFAN, będziesz mógł tego doświadczyć. Wystarczy zagrać w kupon AKO (kurs łączny 5,5), wziąć udział z co najmniej 4 wydarzeniami (minimalny kurs na mecz to 1,20 zł), czyli 99 zł, i zagłosować na Lewego. Wtedy, niezależnie od wyniku, to wydarzenie zostanie rozliczone jako wygrane (w wysokości 1,85!).

Jeśli cały kupon się powiedzie, środki trafią na konto główne, a Ty możesz zdecydować, jak sobie z nimi poradzić. Wszystko pod #LEWYGUUUROM!

Więcej info tutaj.

2. W co ubiorą się Lewandowscy? Specjalne zakłady na Złotą Piłkę

BETFAN słynie nie tylko z rozbudowanych zakładów sportowych, ale także z niestandardowych zakładów. W końcu zawsze powtarza, że u nich możesz obstawić prawie wszystko. Dlatego gracz może wybrać np.

• Jaki garnitur przywdzieje Robert Lewandowski?
• Czy wybierze muszkę czy krawat?
• Co założy Anna Lewandowska?
• Czy zdecyduje się skrócić włosy lub zrobić kok?

Betfan poszedł jeszcze dalej i przygotował specjalną analizę (z diagramami) wyjaśniającą oferowane kursy. Całość umieszczamy w pliku „Złota Pilka-Co ubiorą Lewandowscy"  😉

Więcej into tutaj.