Zgarnij 20 zł za każdego Polaka w TOP 10

Chociaż intensywność wydarzeń w środku tygodnia była wysoka, to w weekend czeka nas prawdziwe szaleństwo! Co ważniejsze, oprócz meczów piłki nożnej czy rozgrywek kierowców F1 przeżyjemy zimowe szaleństwo w Wiśle, gdzie będą skakać najlepsi skoczkowie świata. W ciągu najbliższych kilku dni wszyscy gracze bukmachera będą mogli wziąć udział w następujących dwóch akcjach, tworząc swoje kupony BETFAN:

  1. 20 ZŁ ZA KAŻDEGO POLAKA W TOP 10

Polscy skoczkowie nie najlepiej rozpoczęli sezon, ale gdy mówimy o rywalizacji na własnym terenie, nie ma co przesadnie odnosić się do poprzedniego weekendu. Stoch i spółka wielokrotnie pokazywali, że nawet bez szczytowej formy są w stanie bić się o miejsca na podium, niesieni dopingiem polskich kibiców. Czy tak będzie ponownie?

W trakcie konkursu indywidualnego warto trzymać kciuki za dyspozycję biało-czerwonych mocniej niż zazwyczaj!

Dlaczego? Otóż za każdego Polaka, który zakończy niedzielne zmagania w TOP 10, Betfan przyzna graczom, którzy spełnią warunki promocji, 20 zł w formie freebetu. Jeśli ta sztuka uda się aż czterem Polakom, każdy uczestniczący w akcji zgarnie 80 zł.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział? Należy zagrać kupon SOLO/AKO za dokładnie 79 zł, na którym znajdą się wyłącznie zdarzenia z oferty na skoki narciarskie – będzie się można przy tej okazji przekonać, jak szeroka jest ona w BETFAN. Drugie i ostatnie kryterium to minimalny łączny kurs kuponu, wynoszący 3.0.

Szczegóły: https://betfan.pl/20-zl-za-kazdego-polaka-w-top-10-w-wisle

  1. ROZBIJ BANK, PROFESORZE

Przypominamy także, że do niedzieli włącznie trwa promocja bukmachera w ramach której każdego dnia Betfan podwaja wygrane (nawet do 2 000 zł!). Od jej startu, czyli od ostatniego poniedziałku, każdego dnia ktoś cieszy się dwukrotnie mocniej z trafionego kuponu, o czym mogliście przekonać się choćby śledząc social media operatora. Był nawet śmiałek, który poprawnie wytypował 2:2 w starciu Sassuolo – Napoli!

Zachęcamy także do zapisywania się do akcji „Podążaj za zielonym kuponem”, która ruszy za 16 dni i choć póki co owiana jest tajemnicą, to przewiduje się pulę nagród znacznie wyższą niż przedstawiane obecnie 20 000 zł. Zapisało się już ponad 700 osób!

Wszystkie działania BETFAN  związane z „grudniem na cztery kopyta” opisane są w tym miejscu: https://betfan.pl/promocja-na-cztery-kopyta