Nie traf Ekstraklasy

W ten  weekend zaplanowana została ostatnia w 2021 roku kolejka Ekstraklasy. BETFAN postanowił uczcić tę okazję powrotem kultowej oferty – Nie Traf Ekstraklasy.

Zasady są bardzo proste: gracze muszą obstawić każdy mecz 19. serii spotkań i NIE wytypować poprawnie żadnego z nich. Na wszystkich, którym ta sztuka się powiedzie, czeka gruba suma do podziału – 100 000 zł.

Dokładna stawka kuponu musi wynieść 19 zł. Wydarzenia nie mogą być zaczerpnięte z oferty głównej. Promocja czeka na naszych graczy pod tym linkiem

Ta przewrotna zabawa spotykała się w pierwszych edycjach z niezwykle ciepłym przyjęciem graczy BETFAN. Tym razem powinno być podobnie, wszakże warunki są zbliżone do tamtych! Wiemy, że niełatwo jest poprawnie obstawiać naszą Ekstraklasę, więc Betfan daje wyjątkową szansę zgarnięcia kasy za wytypowanie jej całkowicie błędnie!

Jeżeli wśród typerów znajdzie się pechowiec, któremu wejdzie 1 z 9 spotkań, otrzyma freebet w wysokości zainwestowanych 19 zł.

Przypominamy, że uroku tej zabawie dodaje to, że typując na opak, można przypadkowo trafić wszystko. Kilku uczestnikom udałoby się w ten sposób zgarnąć w przeszłości świetną kwotę, gdyby przed dwoma ostatnimi meczami nie zdecydowali się na Cash Out.

Szczegóły tutaj