Premier league, Bonus 50zł

Manchester United : West Ham United (sobota, 22.01, 16:00)

West Ham jedzie na Old Trafford bronić miejsca gwarantującego grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Młoty rozgrywają kolejny, bardzo dobry sezon i z pewnością będą chciały wykorzystać marazm panujący w ekipie Czerwonych Diabłów.

Obie drużyny mają jednak trudność z zachowywaniem czystego konta. Manchesterowi w tym sezonie ta sztuka udała się jedynie 4 razy. West Ham jest pod tym kątem tylko o jeden mecz lepszy. Czy Łukasz Fabiański lub David De Gea zagrają na 0 z tyłu? Poniżej procentowe szanse na kilka wariantów tego zdarzenia:

Obie drużyny strzelą – NIE —> 44%

Obie drużyny strzelą – TAK —> 62%

Czyste konto Fabiański, 100 zł —> 422 zł

Czyste konto De Gea, 100 zł —> 256 zł

Więcej info tutaj

Jeżeli gospodarze strzelą bramkę i ostatecznie pokonają polskiego golkipera to najprawdopodobniej nie będzie to miało miejsca po rzucie rożnym. Czerwone Diabły wykonywały w tym sezonie już ponad 100 kornerów i w żadnym z tych przypadków nie udało im się trafić do siatki rywala. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to goście będą bardziej aktywni przy stałych fragmentach gry:

Więcej rzutów różnych WH —> 40%

Liczba rzutów rożnych 0-8, 100 zł —> 268 zł

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z [KODEM BETTINGLEX], swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł w ramach oferty CASHBACK 600!

Bukmacher Betfan ma jeszcze jedną  pozytywną informację – bonus 50zł od wpłaty w BETFAN! Tylko dzisiaj od każdej wpłaty za minimum 50 zł, operator dodaje drugie pięć dyszek od siebie. Wystarczy dokonać depozytu, obrócić nim jednokrotnie na kuponach SOLO/AKO z minimalnym kursem 2.50 i bonus wpada na konto Gracza.

Benefit należy wykorzystać grając jednokrotnie za całą jego kwotę na Sporty Wirtualne. Zachęcamy do skorzystania z tej promocji, w oczekiwaniu na weekendowy odpoczynek i związane z nim sportowe emocje!

Szczegóły: https://betfan.pl/wplac-50-zl—odbierz-50-zl