BETFAN Wiosenna promocja

Pzed nami kolejny weekend pełen sportowych emocji! Jak zwykle w BETFAN dzieje się sporo – sprawdźcie promocje na najbliższe dni !

Klasyczne 2+1 przez cały weekend dla wszystkich!

Standardowo bukmacher powraca z jedną z ulubionych promocji klientów, jaką jest 2+1. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z jej zasadami, zobaczcie, co należy zrobić, aby z niej skorzystać:

  1. Zagraj dwa różniące się od siebie kupony (min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.4, min. kurs ogólny kuponu 3.5) – oba za dokładnie 69 zł lub 149 zł; muszą one zostać rozliczone do północy danego dnia
  2. Otrzymasz freebet o wysokości zależnej od wybranej stawki (jeżeli zagrałeś dwa kupony po 69 zł każdy, freebet wyniesie 69 zł; analogicznie wyższa kwota)
  3. Promocja trwa od piątku do niedzieli – w każdy dzień gracz może otrzymać dwa freebety.

    Maksymalnie do zgarnięcia jest nawet 894 zł w darmowych zakładach!

Jak widzicie, można otrzymać naprawdę pokaźną kwotę dodatkowych środków na grę – szkoda byłoby nie skorzystać z takiej okazji! 

Załóż konto, wpłać 30 i zgarnij dodatkowe 60!

Sprawdźcie również wprowadzoną kilka dni temu wiosenną ofertę powitalną, która może okazać się idealnym wyborem na weekendowe rozgrywki – wszakże meczów do obstawienia zdecydowanie nie brakuje 🙂

Przypominamy raz jeszcze, na czym owa oferta polega:

  1. Zarejestruj się w BETFAN 
  2. Wpłać min. 30 zł
  3. Otrzymasz freebet o wysokości 60 zł do wykorzystania na dowolne zakłady (jedyny wymóg to kurs maksymalnie 33.0)
  4. Jeżeli Twoja pierwsza wpłata wyniesie co najmniej 50 zł, będziesz mógł skorzystać również z cashbacku do 600 zł na pierwszy zakład!