Nowe promocje powitalne

Jest nam niezmiernie miło ogłosić początek wiosny w BETFAN!

Bukmacher już rozpoczyna aktywne działania, widoczny jest wyraźny powiew świeżości, by być krok przed wszystkimi. I to na dużą skalę! W tym celu uruchamia  DWIE NOWE OFERTY POWITALNE

1. CASHBACK 600 + FREEBET 60 ZŁ (+1 000 ZŁ od 2. depozytu)

W ramach oferty wiosennej operator zdecydował się na tymczasowe polepszenie standardowej oferty powitalnej, której głównym punktem był Cashback 600, o dodatkowy freebet o wartości 60 zł. W obu przypadkach do otrzymania go jest potrzebna wpłata na minimum 50 zł.

Jesteśmy przekonani, że podobnie jak podczas EURO 2020 (wtedy BETFAN oferował freebet o wartości 50 zł) tak atrakcyjny benefit przekona wahających się  graczy !

Naturalnie korzyści w BETFAN nie kończą się na pierwszym razie, dlatego po zagraniu zakładu bez ryzyka i wykorzystaniu freebetu, gracz wciąż będzie mógł skorzystać z oferty bonus 100% (do 1000 zł) od 2. depozytu.

2. WPŁAĆ 30, ODBIERZ 60… I GRAJ ZA 90 – królewska oferta Don Kasjo

 Oprócz aktualizacji oferty standardowej, zdecydowaliśmy się na jeszcze jeden krok. Uruchomiliśmy alternatywną ofertę powitalną, której twarzą jest … Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

W ramach tej oferty gracze również mogą zgarnąć 60 zł freebetu, ale wystarczy, że wpłacą zaledwie 30 zł. Jak atrakcyjny jest to pakiet, najlepiej obrazuje matematyka: BETFAN daje 2x więcej na start, a sam gracz ma 3x więcej na grę przy pierwszej wpłacie.