Pakiet Na Start dla nowych graczy, jakie kody promocyjne ma BETFAN ?

Najlepsze bonusy BETFAN

Rodzaj bonusuOdbierz bonusDostajesz maxWpłacaszWarunki bonusu

Pakiet Na Start

777+777+777

Otwórz konto

w BEFTAN

Max 15 000 PLNMin 20 PLN

Aktywacja bonusu,

Obrót x3,

min 3 zdarzenia

min kurs 3.0

Zakład bez ryzyka

600 z kodem

BETTINGLEX

Otwórz konto

w BEFTAN

Max 600 PLNMin 20 PLN

Obrót x3,

min 3 zdarzenia

min kurs 3.0

Bez podatku od gier

(cyklicznie)

Otwórz konto

w BEFTAN

Max 14%1 PLN

3 wydarzenia z

kursem min 1.35

BET FRIENDS

Otwórz konto

w BEFTAN

100 PLN od

każdego kumpla

Obrót bonusem,

kurs minimalny 1.8

15 darmowych

zakładów

Esport, Gry, Sport

Otwórz konto

w BEFTAN

 20 PLN

min kurs 2.5

min 3 zdarzenia

Inne:

MATCHDAY BOOST

CASH-OUT 

Bonus bez

depozytu

  

Pakiet Na Start

Jak na Pudziana przystało naprawdę poważna oferta skierowana do nowych graczy, którzy dokonają 3 pierwszych depozytów. Finalnie podczas przenosin kapitału zgromadzonego na saldzie bonusowym do salda głównego – BETFAN wygraną mnoży X10. Poniżej wypunktowano warunki, jakie należy spełnić, aby zgarnąć 5000 PLN i wiele więcej

Ale, zaraz zaraz, dlaczego właściwie ten bonus nazywa się „Pakiet Na Start”? Oprócz mnożnika X10 gdzie jest dodatkowy punkt programu?

Już śpieszymy z odpowiedzią. Do każdego z 3 wpłacanych depozytów otrzymasz w sumie 15 dodatkowych darmowych zakładów oraz zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Sprawdźcie pozostałe warunki promocji:

 1. Zarejestruj konto u bukmacher BETFAN, korzystając z naszych odnośników. Podczas zakładania konta należy zaznaczyć na formularzu rejestracyjnym chęć uczestnictwa w promocjach oraz zgody marketingowe. Udzielenie zgody warunkuje uzyskanie licznych bonusów; będziecie również wiedzieć co ciekawego szykuje Betfan.
 2. Wpłać depozyt o minimalnej wartości 20PLN. Jednak zastanów się, od niskiego wkładu bukmacher nie doda Ci maksymalnego bonusu.
 3. Aby aktywować ten bonus należy dokonać tzw. obrotu depozytem to znaczy zawrzeć zakłady z salda głównego w wysokości równej kwocie wpłaty do depozytu wykonanej pierwszym razem, zawierając 1 lub więcej kuponów o kursie sumarycznym minimum 2,00. Na aktywację bonusu jest 30 dni.
 4. Aby przenieść środki z konta bonusowego na konto główne i móc je wypłacić, musicie dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia dowolnych zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym każdy z zakładów musi posiadać minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs każdego zdarzenia na poziomie 1,35 lub wyższym, a całościowy kurs kuponu powinien przekraczać 3,0
 5. Wydarzenia z promocji MATCHDAY BOOST; zakłady, do których następuje zwrot stawki oraz kupony zawierające w wyniku rozliczenia unieważnione z kursem 1,00, nie liczą się do wymagania obrotu bonusem. Nie są wliczana również zdarzenia, na które klient dokonał tzw. wcześniejszego zamknięcia kuponu, Cash-out.

Reasumując; pieniądze, jakie możecie przenieść i wypłacić, po wyżej wymienionych warunkach są naprawdę wysokie. Bukmacher dużo ryzykuje dając mnożnik X10, zwróćcie uwagę, że w momencie, kiedy zostanie wam 300 PLN po obrocie i przenosząc te pieniądze na konto główne będziecie mieli 3000 PLN. Ale aby nie było tak pięknie BETFAN ogranicza maksymalną wygraną możliwą do wypłaty każdorazowo do 5 000 PLN, co nie zmienia faktu, że jest, o co walczyć!

Zakład bez ryzyka z kodem BETTINGLEX, czyli siano wraca.

Kolejna ciekawa promocja skierowana do nowych klientów i połączona z dokonaniem pierwszego depozytu i zawarcia pierwszego zakładu. Zasady otrzymania bonusu są bardzo proste, przykład poniżej wyjaśnia wszystko:

Jeśli pierwszy zakład jest przegrany stawka, jaka była postawiona mnożona jest przez wartość współczynnika ustalonego na 0,88 (np. jeżeli stawka przegranego zakładu wyniosła 100 PLN to gracz otrzyma zwrot w wysokości 88 PLN.). Kwota bonusu wypłacana jest na saldo bonusowe.

Warunki

 1. Zarejestruj konto u bukmacher BETFAN, korzystając z naszych odnośników. Podczas zakładania konta należy zaznaczyć na formularzu rejestracyjnym chęć uczestnictwa w promocjach oraz skorzystać z kodu promocyjnego wpisując: BETTINGLEX.
 2. Bonus nie obejmuje zakładów systemowych oraz oferty MATCHDAY BOOST.
 3. Minimalna kwota pierwszej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie, której zostanie przyznany „bonus” wynosi 20 PLN.
 4. Kupon wchodzi do promocji w momencie kiedy stawka przekracza 20 PLN. Natomiast bukmacher ogranicza maksymalną wygraną do kwoty 10 000 PL
 5. Wysokość przyznawanego zwrotu przy dokonywaniu pierwszego depozytu ograniczona jest do maksymalnej kwoty 100 PLN. Minimalnym kurs zakładu, do którego dokonywany jest zwrot wynosi 1.14, minimalna stawka 20 PLN.
 6. Przy dokonywaniu drugiego depozytu maksymalny zwrot wynosi już 200 PLN, tak samo jak przy pierwszym, minimalny kurs zdarzenia 1,14, minimalna stawka 40 PLN.
 7. Trzeci depozyt pozwala na zwrot z przegranego zakładu w wysokości 300 PLN. Jednak bukmacher oczekuje postawienia zakładu za stawkę 100 PLN i kursie minimalnym 1.14 na zdarzenie.
 8. Niestety i tutaj bukmacher warunkuje wypłatę środków bonusowych od dokonania obrotu. W tym celu klient wykonuje 3 krotny obrót za kwotę jaką ma na środkach bonusowych, z kuponem zawierającym minimum 3 zdarzenia z kursem za każde 1,35 a całościowym kursem minimum 3,0.

Promocja BEZ PODATKU OD GIER czyli +14% do kuponu.

Różnorodność bonusów BETFAN, jest naprawdę szeroka. Warto śledzić ich warunki, ponieważ dobierając wydarzenia do Waszych kuponów jest bardzo duża szansa, że akurat dopasujecie się do jednej z otwartych promocji, a co się z tym wiąże? No cóż, bukmacher chwali się, że „siano wraca” 😉. Pomimo ograniczeń jakie wiążą się z obrotami i minimalnymi kursami, warto walczyć o swoje i grać, bo właśnie o to chodzi !

W przypadku tego bonusu warunki jego uzyskania są naprawdę proste:

 1. Warunkiem jest zawarcie zakładu spełniającego łącznie następujące kryteria:
  a) Stworzenie kuponu na wybrane zdarzenia,
  b) Wybór minimum trzech wydarzeń na kuponie na wybrane przez Organizatora rozgrywki,
  c) Kurs minimum trzech wydarzeń na kuponie musi być z kursem co najmniej 1,35
  d) Wybór zdarzenie specjalnego potwierdzającego uczestnictwo w promocji,
  e) Promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (nie dotyczy zakładów systemowych).

 1. Klient może skorzystać z Promocji wiele razy w trakcie jej trwania.
 2. Promocją objęte są wybrane przez Organizatora rozgrywki sportowe. Zawarcie zakładu na rozgrywki nieobjęte promocją spowoduje wniesienie zakładu ze mnożnikiem 0,88 mimo spełnienia pozostałych warunków.
 3. Do promocji nie są zaliczane zakłady zawierane za środki znajdujące się na Saldzie bonusowym (dodatkowo obowiązują warunkami Regulaminu Zakładów).
 4. Promocja będzie aktywna czasowo, przy okazji konkretnych wydarzeń sportowych czy akcji specjalnych. Oczywiście każdy przypadek aktywnego +14% do wygranych Bukmacher będzie ogłaszać graczom na stronie betfan.pl i w social mediach.

Promocja BET FRIENDS

O co chodzi?

100 PLN – tyle zgarniesz za każdego kumpla – BEZ LIMITÓW, którego poleciłeś, aby założył konto w BETFAN. Dodatkowo zakładając konto przez nasze odnośniki, Twój kumpel może również skorzystać z pozostałych bonusów, między innymi Pakiet Pudziana.

Co musisz zrobić, aby dostać 100 PLN ?

 1. Aby zapraszać innych musisz mieć już konto w BETFAN, aby wygenerować w pierwszym kroku specjalny kod, który podajesz dalej.
 1. Polecający przesyła kod do znajomych. Każdy z nich wpisuje ten kod w odpowiednim polu w formularzu rejestracyjnym podczas rejestracji BetKonta.
 2. W ramach promocji polecający musi spełnić łącznie następujące warunki:

a) Polecony przyjmie zaproszenie od Polecającego i założy BETkonto,
b) Polecony w ciągu 30 dni od założenia BETKonta dokona obrotu na saldzie depozytowym na kwotę min. 300 PLN,
c) Polecony musi dokonać depozytu na kwotę minimum 100 PLN,
d) Do obrotu depozytem będą się liczyć zakłady spełniające warunek minimalnego kursu na poziomie 1,80 lub wyższym. Może to być zakład pojedynczy jak i zakład wielokrotny.
e) Do warunków obrotowych depozytem nie będą zaliczane kupony zawierające w wyniku rozliczenia zdarzenia z kursem 1,00 oraz kupony zakwalifikowane do promocji Zakład Bez Ryzyka.

Promocja MATCHDAY BOOST

Bukmacher oferuje konkurencyjne kursy na topowe wydarzenia. Jeśli u innych operatorów kursy poleciały już na łeb i szyje warto zobaczyć do BETFAN, czy czasem nie ma tych kursów w ofercie. Codziennie operator oferuje w kategorii „Specjalne” podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Co tu dużo mówić, nawet przez to warto otworzyć w BETFAN konto i polować na te wydarzenie w momencie, gdy inni bukmacherzy wystawiają nieciekawe, niskie kursy.

Promocja CASH-OUT

Wielokrotnie zdarza się inwestować w ryzykowne wydarzenia i typy. Ciekawa opcja szczególnie, gdy mecz nie układa się po naszej myśli. Czerwone kartki czy kontuzje kluczowych zawodników podczas gry to z pewnością argumenty przemawiające, aby zastanowić się czy czekać do końca z wypłatą wygranej. Z pomocą przychodzi opcja Cash-Out pozwalająca zamknąć kupon przed „ostatnim gwizdkiem sędziego”. Bukmacher dopuszcza na jednym kuponie obstawianie zdarzenia przedmeczowego jak i na żywo.

Sprawdźcie poniżej kilka punktów do promocji.
a) Cash-out może być niedostępny, jeśli jedno ze zdarzeń na kuponie zostało rozliczone, jako przegrane
b) Jeżeli mecz trwa a BETFAN nie ma go w ofercie live
c) dla wybranych wydarzeń Cash-out może nie być oferowany.

Zakład bez depozytu w BETFAN

Typerzy bardzo sobie cenią ten typ promocji, bo jak sama nazwa wskazuje – zupełnie za darmo, można rozpocząć przygodę w świecie zakładów bukmacherskich. Wielu typerów kieruje się tylko takimi bonusami zakładając konta u bukmacherów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom BETFAN również ma w swojej ofercie takie promocje. Bukmacher oferuje zakład bez depozytu w formie bonusowych środków do wykorzystania w zakładach na piłkę nożną, koszykówkę, esport, gry wirtualne czy nawet szeroko pojętą rozrywkę. Czasami jednak forma bonusu zostaje z góry określona, np. należy postawić na mecz Ligi Mistrzów lub spotkanie reprezentacji Polski.

Gdzie znaleźć taki bonus ?

W BETFAN zakład bez depozytu rozdawany jest graczom cyklicznie. Z reguły użytkownicy otrzymują go wtedy, gdy zaczyna się jakieś ważne wydarzenie sportowe.

Płatności, wpłaty, wypłaty

BETFAN obsługuje najnowocześniejsze metody płatności, jak również obsługuje ponad 20 banków. Wpłaty można dokonywać między innymi za pomocą takich środków jak Blik, Przelewy24, Karta kredytowa, VISA, Revolut.

BETFAN równie szybko jak wpłaty depozytów dokonuje wypłat kapitału. Realizowane na zlecenie użytkowników wypłaty trwają średnio do 15 minut. Bezpiecznie są realizowane 7 dni w tygodniu (od 7:00 do 23:00) do ponad 97% kont bankowych w Polsce.

Minimalna kwota depozytu rozpoczyna się już od złotówki.

Na BETkoncie tymczasowym nie ma limitu wpłat, ale maksymalna wysokość stawek nie może przekroczyć 5000 PLN.

Oferta - w kilku słowach o BETFAN

BETFAN to legalny polski bukmacher, który powstał, aby każdego dnia dostarczać niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki. SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA to kategorie produktów, które bukmacher oddaje do dyspozycji. Całościowa liczba zakładów to ponad 1 500 000 miesięcznie. Do tego dochodzą jeszcze dedykowane, własne, niespotykane nigdzie indziej zakłady! Oferta bukmachera BETFAN jest jedną z największych w Polsce analizując różnorodność rodzajów zakładów, jakie można wnieść. Operator wychodzi dodatkowo przed szereg oferując nawet możliwość proponowania przez swoich klientów nowych zakładów. Wystarczy tylko zaproponować w zakładce My Bet zdarzenie, o które typer chce się założyć a ekipa BETFAN rozpatrzy taki zakład i zaproponuje indywidualną ofertę.

Aby dać wam obraz oferty bukmachera BETFAN napiszemy tylko, że możecie się zakładać miedzy innymi o pogodę (opady, wiatr, temperaturę), ekonomię (ceny paliw, bitcoin), politykę, show-biznes (Religia, film, nagrody Nobla, Emmy).

Kliknij aby ocenić !
[Wszyscy: 1266 Średnia: 4.8]

Najlepsze promocje

Najciekawsze artykuły