Pakiet Na Start dla nowych graczy, jakie kody promocyjne ma BETFAN ?

Najlepsze bonusy BETFAN

Rodzaj bonusu Odbierz bonus Dostajesz max Wpłacasz Warunki bonusu

Pakiet Na Start

777+777+777

Otwórz konto

w BEFTAN

Max 15 000 PLN Min 20 PLN

Aktywacja bonusu,

Obrót x3,

min 3 zdarzenia

min kurs 3.0

Zakład bez ryzyka

600 z kodem

BETTINGLEX

Otwórz konto

w BEFTAN

Max 600 PLN Min 20 PLN

Obrót x3,

min 3 zdarzenia

min kurs 3.0

Bez podatku od gier

(cyklicznie)

Otwórz konto

w BEFTAN

Max 14% 1 PLN

3 wydarzenia z

kursem min 1.35

BET FRIENDS

Otwórz konto

w BEFTAN

100 PLN od

każdego kumpla

Obrót bonusem,

kurs minimalny 1.8

15 darmowych

zakładów

Esport, Gry, Sport

Otwórz konto

w BEFTAN

20 PLN

min kurs 2.5

min 3 zdarzenia

Inne:

MATCHDAY BOOST

CASH-OUT 

Bonus bez

depozytu

Pakiet Na Start

Jak na Pudziana przystało naprawdę poważna oferta skierowana do nowych graczy, którzy dokonają 3 pierwszych depozytów. Finalnie podczas przenosin kapitału zgromadzonego na saldzie bonusowym do salda głównego – BETFAN wygraną mnoży X10. Poniżej wypunktowano warunki, jakie należy spełnić, aby zgarnąć 5000 PLN i wiele więcej

Ale, zaraz zaraz, dlaczego właściwie ten bonus nazywa się „Pakiet Na Start”? Oprócz mnożnika X10 gdzie jest dodatkowy punkt programu?

Już śpieszymy z odpowiedzią. Do każdego z 3 wpłacanych depozytów otrzymasz w sumie 15 dodatkowych darmowych zakładów oraz zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Sprawdźcie pozostałe warunki promocji:

 1. Zarejestruj konto u bukmacher BETFAN, korzystając z naszych odnośników. Podczas zakładania konta należy zaznaczyć na formularzu rejestracyjnym chęć uczestnictwa w promocjach oraz zgody marketingowe. Udzielenie zgody warunkuje uzyskanie licznych bonusów; będziecie również wiedzieć co ciekawego szykuje Betfan.
 2. Wpłać depozyt o minimalnej wartości 20PLN. Jednak zastanów się, od niskiego wkładu bukmacher nie doda Ci maksymalnego bonusu.
 3. Aby aktywować ten bonus należy dokonać tzw. obrotu depozytem to znaczy zawrzeć zakłady z salda głównego w wysokości równej kwocie wpłaty do depozytu wykonanej pierwszym razem, zawierając 1 lub więcej kuponów o kursie sumarycznym minimum 2,00. Na aktywację bonusu jest 30 dni.
 4. Aby przenieść środki z konta bonusowego na konto główne i móc je wypłacić, musicie dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia dowolnych zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym każdy z zakładów musi posiadać minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs każdego zdarzenia na poziomie 1,35 lub wyższym, a całościowy kurs kuponu powinien przekraczać 3,0
 5. Wydarzenia z promocji MATCHDAY BOOST; zakłady, do których następuje zwrot stawki oraz kupony zawierające w wyniku rozliczenia unieważnione z kursem 1,00, nie liczą się do wymagania obrotu bonusem. Nie są wliczana również zdarzenia, na które klient dokonał tzw. wcześniejszego zamknięcia kuponu, Cash-out.

Reasumując; pieniądze, jakie możecie przenieść i wypłacić, po wyżej wymienionych warunkach są naprawdę wysokie. Bukmacher dużo ryzykuje dając mnożnik X10, zwróćcie uwagę, że w momencie, kiedy zostanie wam 300 PLN po obrocie i przenosząc te pieniądze na konto główne będziecie mieli 3000 PLN. Ale aby nie było tak pięknie BETFAN ogranicza maksymalną wygraną możliwą do wypłaty każdorazowo do 5 000 PLN, co nie zmienia faktu, że jest, o co walczyć!

Zakład bez ryzyka z kodem BETTINGLEX, czyli siano wraca.

Kolejna ciekawa promocja skierowana do nowych klientów i połączona z dokonaniem pierwszego depozytu i zawarcia pierwszego zakładu. Zasady otrzymania bonusu są bardzo proste, przykład poniżej wyjaśnia wszystko:

Jeśli pierwszy zakład jest przegrany stawka, jaka była postawiona mnożona jest przez wartość współczynnika ustalonego na 0,88 (np. jeżeli stawka przegranego zakładu wyniosła 100 PLN to gracz otrzyma zwrot w wysokości 88 PLN.). Kwota bonusu wypłacana jest na saldo bonusowe.

Warunki

 1. Zarejestruj konto u bukmacher BETFAN, korzystając z naszych odnośników. Podczas zakładania konta należy zaznaczyć na formularzu rejestracyjnym chęć uczestnictwa w promocjach oraz skorzystać z kodu promocyjnego wpisując: BETTINGLEX.
 2. Bonus nie obejmuje zakładów systemowych oraz oferty MATCHDAY BOOST.
 3. Minimalna kwota pierwszej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie, której zostanie przyznany „bonus” wynosi 20 PLN.
 4. Kupon wchodzi do promocji w momencie kiedy stawka przekracza 20 PLN. Natomiast bukmacher ogranicza maksymalną wygraną do kwoty 10 000 PL
 5. Wysokość przyznawanego zwrotu przy dokonywaniu pierwszego depozytu ograniczona jest do maksymalnej kwoty 100 PLN. Minimalnym kurs zakładu, do którego dokonywany jest zwrot wynosi 1.14, minimalna stawka 20 PLN.
 6. Przy dokonywaniu drugiego depozytu maksymalny zwrot wynosi już 200 PLN, tak samo jak przy pierwszym, minimalny kurs zdarzenia 1,14, minimalna stawka 40 PLN.
 7. Trzeci depozyt pozwala na zwrot z przegranego zakładu w wysokości 300 PLN. Jednak bukmacher oczekuje postawienia zakładu za stawkę 100 PLN i kursie minimalnym 1.14 na zdarzenie.
 8. Niestety i tutaj bukmacher warunkuje wypłatę środków bonusowych od dokonania obrotu. W tym celu klient wykonuje 3 krotny obrót za kwotę jaką ma na środkach bonusowych, z kuponem zawierającym minimum 3 zdarzenia z kursem za każde 1,35 a całościowym kursem minimum 3,0.

Promocja BEZ PODATKU OD GIER czyli +14% do kuponu.

Różnorodność bonusów BETFAN, jest naprawdę szeroka. Warto śledzić ich warunki, ponieważ dobierając wydarzenia do Waszych kuponów jest bardzo duża szansa, że akurat dopasujecie się do jednej z otwartych promocji, a co się z tym wiąże? No cóż, bukmacher chwali się, że „siano wraca” 😉. Pomimo ograniczeń jakie wiążą się z obrotami i minimalnymi kursami, warto walczyć o swoje i grać, bo właśnie o to chodzi !

W przypadku tego bonusu warunki jego uzyskania są naprawdę proste:

 1. Warunkiem jest zawarcie zakładu spełniającego łącznie następujące kryteria:
  a) Stworzenie kuponu na wybrane zdarzenia,
  b) Wybór minimum trzech wydarzeń na kuponie na wybrane przez Organizatora rozgrywki,
  c) Kurs minimum trzech wydarzeń na kuponie musi być z kursem co najmniej 1,35
  d) Wybór zdarzenie specjalnego potwierdzającego uczestnictwo w promocji,
  e) Promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (nie dotyczy zakładów systemowych).

 1. Klient może skorzystać z Promocji wiele razy w trakcie jej trwania.
 2. Promocją objęte są wybrane przez Organizatora rozgrywki sportowe. Zawarcie zakładu na rozgrywki nieobjęte promocją spowoduje wniesienie zakładu ze mnożnikiem 0,88 mimo spełnienia pozostałych warunków.
 3. Do promocji nie są zaliczane zakłady zawierane za środki znajdujące się na Saldzie bonusowym (dodatkowo obowiązują warunkami Regulaminu Zakładów).
 4. Promocja będzie aktywna czasowo, przy okazji konkretnych wydarzeń sportowych czy akcji specjalnych. Oczywiście każdy przypadek aktywnego +14% do wygranych Bukmacher będzie ogłaszać graczom na stronie betfan.pl i w social mediach.

Promocja BET FRIENDS

O co chodzi?

100 PLN – tyle zgarniesz za każdego kumpla – BEZ LIMITÓW, którego poleciłeś, aby założył konto w BETFAN. Dodatkowo zakładając konto przez nasze odnośniki, Twój kumpel może również skorzystać z pozostałych bonusów, między innymi Pakiet Pudziana.

Co musisz zrobić, aby dostać 100 PLN ?

 1. Aby zapraszać innych musisz mieć już konto w BETFAN, aby wygenerować w pierwszym kroku specjalny kod, który podajesz dalej.
 1. Polecający przesyła kod do znajomych. Każdy z nich wpisuje ten kod w odpowiednim polu w formularzu rejestracyjnym podczas rejestracji BetKonta.
 2. W ramach promocji polecający musi spełnić łącznie następujące warunki:

a) Polecony przyjmie zaproszenie od Polecającego i założy BETkonto,
b) Polecony w ciągu 30 dni od założenia BETKonta dokona obrotu na saldzie depozytowym na kwotę min. 300 PLN,
c) Polecony musi dokonać depozytu na kwotę minimum 100 PLN,
d) Do obrotu depozytem będą się liczyć zakłady spełniające warunek minimalnego kursu na poziomie 1,80 lub wyższym. Może to być zakład pojedynczy jak i zakład wielokrotny.
e) Do warunków obrotowych depozytem nie będą zaliczane kupony zawierające w wyniku rozliczenia zdarzenia z kursem 1,00 oraz kupony zakwalifikowane do promocji Zakład Bez Ryzyka.

Promocja MATCHDAY BOOST

Bukmacher oferuje konkurencyjne kursy na topowe wydarzenia. Jeśli u innych operatorów kursy poleciały już na łeb i szyje warto zobaczyć do BETFAN, czy czasem nie ma tych kursów w ofercie. Codziennie operator oferuje w kategorii „Specjalne” podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Co tu dużo mówić, nawet przez to warto otworzyć w BETFAN konto i polować na te wydarzenie w momencie, gdy inni bukmacherzy wystawiają nieciekawe, niskie kursy.

Promocja CASH-OUT

Wielokrotnie zdarza się inwestować w ryzykowne wydarzenia i typy. Ciekawa opcja szczególnie, gdy mecz nie układa się po naszej myśli. Czerwone kartki czy kontuzje kluczowych zawodników podczas gry to z pewnością argumenty przemawiające, aby zastanowić się czy czekać do końca z wypłatą wygranej. Z pomocą przychodzi opcja Cash-Out pozwalająca zamknąć kupon przed „ostatnim gwizdkiem sędziego”. Bukmacher dopuszcza na jednym kuponie obstawianie zdarzenia przedmeczowego jak i na żywo.

Sprawdźcie poniżej kilka punktów do promocji.
a) Cash-out może być niedostępny, jeśli jedno ze zdarzeń na kuponie zostało rozliczone, jako przegrane
b) Jeżeli mecz trwa a BETFAN nie ma go w ofercie live
c) dla wybranych wydarzeń Cash-out może nie być oferowany.

Zakład bez depozytu w BETFAN

Typerzy bardzo sobie cenią ten typ promocji, bo jak sama nazwa wskazuje – zupełnie za darmo, można rozpocząć przygodę w świecie zakładów bukmacherskich. Wielu typerów kieruje się tylko takimi bonusami zakładając konta u bukmacherów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom BETFAN również ma w swojej ofercie takie promocje. Bukmacher oferuje zakład bez depozytu w formie bonusowych środków do wykorzystania w zakładach na piłkę nożną, koszykówkę, esport, gry wirtualne czy nawet szeroko pojętą rozrywkę. Czasami jednak forma bonusu zostaje z góry określona, np. należy postawić na mecz Ligi Mistrzów lub spotkanie reprezentacji Polski.

Gdzie znaleźć taki bonus ?

W BETFAN zakład bez depozytu rozdawany jest graczom cyklicznie. Z reguły użytkownicy otrzymują go wtedy, gdy zaczyna się jakieś ważne wydarzenie sportowe.

Płatności, wpłaty, wypłaty

BETFAN obsługuje najnowocześniejsze metody płatności, jak również obsługuje ponad 20 banków. Wpłaty można dokonywać między innymi za pomocą takich środków jak Blik, Przelewy24, Karta kredytowa, VISA, Revolut.

BETFAN równie szybko jak wpłaty depozytów dokonuje wypłat kapitału. Realizowane na zlecenie użytkowników wypłaty trwają średnio do 15 minut. Bezpiecznie są realizowane 7 dni w tygodniu (od 7:00 do 23:00) do ponad 97% kont bankowych w Polsce.

Minimalna kwota depozytu rozpoczyna się już od złotówki.

Na BETkoncie tymczasowym nie ma limitu wpłat, ale maksymalna wysokość stawek nie może przekroczyć 5000 PLN.

Oferta - w kilku słowach o BETFAN

BETFAN to legalny polski bukmacher, który powstał, aby każdego dnia dostarczać niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki. SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA to kategorie produktów, które bukmacher oddaje do dyspozycji. Całościowa liczba zakładów to ponad 1 500 000 miesięcznie. Do tego dochodzą jeszcze dedykowane, własne, niespotykane nigdzie indziej zakłady! Oferta bukmachera BETFAN jest jedną z największych w Polsce analizując różnorodność rodzajów zakładów, jakie można wnieść. Operator wychodzi dodatkowo przed szereg oferując nawet możliwość proponowania przez swoich klientów nowych zakładów. Wystarczy tylko zaproponować w zakładce My Bet zdarzenie, o które typer chce się założyć a ekipa BETFAN rozpatrzy taki zakład i zaproponuje indywidualną ofertę.

Aby dać wam obraz oferty bukmachera BETFAN napiszemy tylko, że możecie się zakładać miedzy innymi o pogodę (opady, wiatr, temperaturę), ekonomię (ceny paliw, bitcoin), politykę, show-biznes (Religia, film, nagrody Nobla, Emmy).

Najnowsze bonusy i promocje Betfana

Podwójna wpłata od Betfan

Podwójna wpłata od Betfan

BETFAN | Podwaja wpłatę do 200 zł! Najbliższy tydzień będzie obfitować w liczne wydarzenia sportowe, które z pewnością zachęcą graczy do skorzystania z kolejnego bonusy BETFAN. Aby umożliwić klientom Betfan zwiększenie swojego kapitału na grę, operator przygotował bonus 100% od…

Nowe promocje powitalne

Nowe promocje powitalne

Początek wiosny w BETFAN! Jest nam niezmiernie miło ogłosić początek wiosny w BETFAN! Bukmacher już rozpoczyna aktywne działania, widoczny jest wyraźny powiew świeżości, by być krok przed wszystkimi. I to na dużą skalę! W tym celu uruchamia  DWIE NOWE OFERTY…

El Clasico w BETFAN

El Clasico w BETFAN

Promocja El Clasico na weekend W ten weekend oczy niemal wszystkich kibiców piłkarskich na całym świecie skierowane będą na jeden mecz. Ku zaskoczeniu nie chodzi o spotkanie Raków - Legia ;), ale o niedzielne El Clasico, na które BETFAN przygotował…

BETFAN Wiosenna promocja

BETFAN Wiosenna promocja

Klasyczne 2+1 przez cały weekend dla wszystkich! Pzed nami kolejny weekend pełen sportowych emocji! Jak zwykle w BETFAN dzieje się sporo - sprawdźcie promocje na najbliższe dni ! Klasyczne 2+1 przez cały weekend dla wszystkich! Standardowo bukmacher powraca z jedną…

Europejskie Puchary – 300 pln od BETFAN

Europejskie Puchary – 300 pln od BETFAN

Ligi Europejskie i puchary - 300 pln od BETFAN Powróciły europejskie puchary, czołowe ligi kontynentu nabierają rozpędu przed decydującą częścią sezonu. BETFAN postanawia z tego powodu rozdać Graczom trochę kasy. Każdy kto do czwartku do końca dnia dokona wpłaty na…

Polskie Strzelby!

Polskie Strzelby!

Specjalna weekendowa oferta od BETFAN Specjalna oferta na weekend – POLSKIE STRZELBY! Nasi szalejący w ofensywie rodacy znajdują się ostatnio w wyśmienitej dyspozycji. Zarówno Lewandowski, Milik i Piątek trafiali do bramek rywali w poprzedniej kolejce i będą czyhać na powtórzenie…

Freebety na weekend

Freebety na weekend

BETFAN | 2 freebety (69 lub 149 zł) dziennie dla każdego przez cały weekend! Przed nami weekend naszpikowany sportowymi wydarzeniami, co oznacza wiele szans na niepowtarzalne wygrane, a przecież #NIEGRASZNIEWYGRASZ! W najbliższych dniach typowanie w Betfan jest wskazane szczególnie, gdyż…

Bez ryzyka na zawodnika

Bez ryzyka na zawodnika

BETFAN | Bez ryzyka na zawodnika: odzyskaj 100% stawki w postaci freebetu Betfan uruchomił promocje jakiej jeszcze nie było - BEZ RYZYKA NA ZAWODNIKA. Zasady są bardzo proste: każdy gracz każdego dnia (promocja trwa do czwartku włącznie) może zagrać jeden…

Premier league, Bonus 50zł

Premier league, Bonus 50zł

BETFAN - Bonus 50zł od Wpłaty! Manchester United : West Ham United (sobota, 22.01, 16:00) West Ham jedzie na Old Trafford bronić miejsca gwarantującego grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Młoty rozgrywają kolejny, bardzo dobry sezon i z pewnością…

BETFAN, Mistrzostwa Europy

BETFAN, Mistrzostwa Europy

BETFAN | Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej - Polska GUUUROM! W BETFAN powraca akcja Polska GUUUROM. Z okazji mistrzostw Europy w piłce ręcznej bukmacher ponawia aktywność, która cieszyła się w przeszłości tak olbrzymią popularnością. Niezależnie od wyniku jaki osiągnie nasza…

Robert Lewandowski Sportowcem Roku ?

Robert Lewandowski Sportowcem Roku ?

Według BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2021 trafi do Roberta Lewandowskiego. Zdaniem bukmachera gwieździe światowego futbolu i najlepszemu polskiemu piłkarzowi nie zagrozi w tym roku żaden inny sportowiec, nawet z olimpijskim złotem na koncie, jak Anita Włodarczyk.…

Skoki narciarskie

Skoki narciarskie

Skoki narciarskie w Betfan Sylwestrowe wyskoki już coraz bliżej, ale dla prawdziwego fana sportów zimowych, końcówka roku oraz początek następnego stoją pod znakiem Turnieju Czterech Skoczni. Choć ostatnie wyniki naszych reprezentantów nie napawają optymizmem – teraz może być już tylko…

Nie traf Ekstraklasy

Nie traf Ekstraklasy

Zgarnij 100 000 zł i Polowanie na Boosty W ten  weekend zaplanowana została ostatnia w 2021 roku kolejka Ekstraklasy. BETFAN postanowił uczcić tę okazję powrotem kultowej oferty – Nie Traf Ekstraklasy. Zasady są bardzo proste: gracze muszą obstawić każdy mecz…

Zgarnij 20 zł za każdego Polaka w TOP 10

Zgarnij 20 zł za każdego Polaka w TOP 10

Zgarnij 20 zł za każdego Polaka w TOP 10 i podwajaj swoje wygrane od piątku do niedzieli! Chociaż intensywność wydarzeń w środku tygodnia była wysoka, to w weekend czeka nas prawdziwe szaleństwo! Co ważniejsze, oprócz meczów piłki nożnej czy rozgrywek…

Złota Piłka dla Lewego ?

Złota Piłka dla Lewego ?

Lewy w Betfan już ze Złotą Piłką oraz promocja w co ubiorą się Lewandowscy ? Już tylko kilka dni dzieli nas od poznania zwycięzców Złotej Piłki w 2021 roku. Czy będzie to Robert Lewandowski? BETFAN przeanalizował ten temat z różnych…

BETFAN 5 zł freebetu za KAŻDE słowo

BETFAN 5 zł freebetu za KAŻDE słowo

BETFAN | Freebety na każdą okazję, czyli 5 zł freebetu za KAŻDE słowo Tym razem na Puchary Europejskie Betfan  przygotował jeden z legendarnych bonusów – Freebet na każdą okazję. To wszystko dzięki długo oczekiwanemu powrotowi Dariusza Szpakowskiego – legendę polskiego…

Deszcz freebetów od Betfan

Deszcz freebetów od Betfan

HIT Ekstraklasy oraz 3 000 zł w gotówce co poniedziałek! Powrót do ligi jest tuż za rogiem, co jest szczególnie ekscytujące dla fanów Ekstraklasy w Polsce. W niedzielę odbędzie się mecz pomiędzy Legią a Lechem Poznań. Z tej okazji Betfan…

Kasa do zgarnięcia od Betfan.

Kasa do zgarnięcia od Betfan.

50 000 zł do zgarnięcia na półfinały Ligi Narodów Dziś rozpoczniemy ważny mecz międzynarodowy w półfinale Ligi Narodów, drużyny są bardzo mocne na tym etapie rozgrywek . Na co gracze, którzy mają konto w BETFAN, mogą liczyć albo Ci którzy…

Darmowe zakłady i promocje

Darmowe zakłady i promocje

Bonus od BETFAN na Ligę Mistrzów Sprawdźcie co szykuje dla was Bukmacher Betfan na zmagania w LM ! Przed nami druga runda Ligi Mistrzów, a wraz z nią ulubione bonusy od bukmachera Betfan – 2+1! Jeśli postawisz na dwa kupony…

300 zł do zgarnięcia za gole Lewego, Lukaku, Ronaldo, Benzemy i Mbapp

300 zł do zgarnięcia za gole Lewego, Lukaku, Ronaldo, Benzemy i Mbapp

Betfan płąci za bramki gwiazd W najbliższych dniach gracze BETFAN mają powód do niebagatelnej radości, a wszytkoko przez występy i potencjalne bramki Lewandowskiego, Lukaku, Ronaldo, Benzemy i Mbappé. Wszystko to dlatego, że Bukmacher przygotował specjalne akcje związane z efektywnością wspomnianych…

Zagrania na Lewandowskiego

Zagrania na Lewandowskiego

1 zł za każdą LAGĘ naszych w meczu z Anglią Jak chcemy wyjść na mecz z Anglikami ? Jakąkolwiek strategię i taktykę by nie obrał Paolo Sousa, jako kibice oczekujemy zaangażowania, nieustępliwości, gryzienia trawy i efektywnego wykorzystywania umiejętności Lewego. I…

Freebety na Polska – San Marino

Freebety na Polska – San Marino

Stawiaj na ... San Marino Nadchodzi kolejne święto polskiej piłki. Może nie na najwyższym poziomie jest rywal jednak Polska Reprezentacja ma dużo do udowodnienia po meczu z Albanią. Na potyczkę z San Marin, BETFAN uruchamia promocje i płaci za ……

Polska Albania i Aplikacja BETFAN

Polska Albania i Aplikacja BETFAN

Stawiaj na Polskę - bez ryzyka Jesteśmy coraz bliżej jesiennych meczów polskiej reprezentacji oraz Mistrzostw Europy w Siatkówce plus US Open. Rozpoczyna się złoty okres dla graczy oraz wszystkich fanów. BETFAN specjalnie z tej okazji uruchamia niezmiernie ciekawe promocje. Polska…

Kurs 25.0 i liczne Freebety od BETFAN

Kurs 25.0 i liczne Freebety od BETFAN

Kurs 25 na gole Lukaku w derbach Londynu i Freebety Kurs 25.0 na gola Lukaku BETFAN na weekend przygotował dla nowych graczy kurs 25.0 specjalnie na gola Lukaku w starciu Arseanlu z Chelsea. Po przenosinach do Londynu, Lukaku już się…

Wysokie kursy na ligi europejskie

Wysokie kursy na ligi europejskie

Ligi angielskie i hiszpańskie po kursach 15.00 Ligi angielskie i hiszpańskie ruszają z kopyta. Betfan z tej okazji daje zarobić na wysokich kursach: wygrane Manchesteru City oraz Bayernu Monachium  oraz Atletico Madryt w  pierwszej kolejce startującego sezonu są po kursie…

Legia – droga do Ligi Mistrzów

Legia – droga do Ligi Mistrzów

Kurs 10.00 na Legię dla wszystkich! Od BETFAN BETFAN przygotował bardzo wysoki kurs na Legię z okazji jej starcia z Dinamem Zagrzeb w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski będą mieli nie lada wyzwanie, aby pokonać Chorwatów, jednak wciąż możliwe do…

4 promocje od Betfan

4 promocje od Betfan

BETFAN na IO | 5 zł za każdy rekord świata, freebety za medale Polaków, Kosmiczny Mecz oraz POLSKA GUUUROM! Na Igrzyska Olimpijskie w Tokio Betfan przygotował dla graczy nie lada promocje. Bukmacher odpala AŻ cztery akcje związane z Igrzyskami Olimpijskimi…

Nie traf Ekstraklasy

Nie traf Ekstraklasy

Nie traf Ekstraklasy i wytypuj króla strzelców Ekstraklasy Start rodzimej Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza wiele atrakcji i bonusów płynących od legalnych bukmacherów. Wychodząc naprzeciw swoim graczom BETFAN nie pozostaje w tyle i również proponuje wiele promocji…

Ekstraklasa – Król strzelców

Ekstraklasa – Król strzelców

Wytypuj króla strzelców Ekstraklasy i weź 10 zł freebetu za każde trafienie ! Coraz bliżej jesteśmy rozpoczęcia zmagań w rodzimej Ekstraklasie, która tym razem rozrosłą się aż do 18 zespołów! Dla graczy i napastników oznacza to więcej możliwości kolejek na…

Betfan podwaja wygrane na EURO

Betfan podwaja wygrane na EURO

EURO PROROK - Betfan podwaja wygrane w Bet Builder! Sprawdźcie co Betfan przygotował na finał EURO 2020? Podwojenie wygranej! Warunki udziału: - przy wykorzystaniu Bet Buildera należy stworzyć swój zakład (z kursem minimalnym 5.0) na mecz Włochy - Anglia -…

Bonus 6×49 zł freebetu z okazji IEM Kolonia 2021

Bonus 6×49 zł freebetu z okazji IEM Kolonia 2021

Betfan płaci 20 000 zł za 15 goli Podolskiego #15POLDIEGO – 20 000 zł do podziału! Transfer Łukasza Podolskiego do Górnika Zabrze wisiał w powietrzu od lat, a wielu nie wierzyło już w szczęśliwe zakończenie tej historii. W tym momencie były…

BETFAN | Deszcz freebetów na Euro

BETFAN | Deszcz freebetów na Euro

Bonusy na półfinały EURO 2020 - nawet kilkaset PLN dla każdego! BETFAN na półfinały EURO 2020 przygotował ... deszcz freebetów! Każdy może zgarnąć nawet kilkaset złotych w postaci darmowego zakładu, w zależności od wydarzeń na boisku! Akcja specjalna jest skierowana…

Nawet 1 000 zł bonusu od wpłaty

Nawet 1 000 zł bonusu od wpłaty

50 000 zł za poprawnie wytypowane ćwierćfinały EURO 2020! Jutro ciąg dalszy rywalizacji w EURO 2020, dlatego BETFAN przygotował kolejne atrakcje dla graczy! Poza bardzo dobrą ofertą na start oraz matchday boostami bukmacher daje dwie specjalne okazje na benefity. Bonus…

Nawet 3x 149 zł freebetu dla każdego

Nawet 3x 149 zł freebetu dla każdego

BETFAN | Bet Builder - Twórz zakład dopasowany do Twoich potrzeb! Dziś i jutro zobaczymy łącznie cztery spotkania, które zamkną 1/8 finału EURO 2020. Wśród nich szczególnie interesująco zapowiada się starcie Anglii z Niemcami! Z tej okazji Betfan wypuszcza kolejną…

Zmagania pucharowe w BETFAN

Zmagania pucharowe w BETFAN

BETFAN na Euro | Gang Olsena, Ronaldo vs Lukaku oraz Bingo Szpaku Przed nami zmagania sobotnie i niedzielne w fazie pucharowej EURO 2020! Z tej okazji Betfan znów odpala promocje i kolejne atrakcje dla graczy, jak zwykle kierując się tym,…

Polska – Szwecja kurs 25.00 !

Polska – Szwecja kurs 25.00 !

BETFAN | Kurs 25.00 na wygraną Polski ze Szwecją Już w środę reprezentacja Polski zagra arcyważny mecz przeciwko Szwecji – stawką będzie awans do fazy pucharowej EURO 2020! Po udanym meczu z Hiszpanią, który utrzymał nas w rywalizacji, nastroje wśród…

BETFAN | Freebety do zgarnięcia, Polska GUUUROM

BETFAN | Freebety do zgarnięcia, Polska GUUUROM

BETFAN | Freebety za słowa komentatora, 3x 99 zł freebetu do zgarnięcia! ŚWIETNE, WYŚMIENITE, DOSKONAŁE FREEBETY Podczas meczu Niemcy – Francja Dariusz Szpakowski ku radości graczy aż 15 razy użył słowa „okazja”, dzięki czemu biorący udział w akcji (w której…

Okazja Szpakowskiego – szybka promocja w Betfan

Okazja Szpakowskiego – szybka promocja w Betfan

5 zł freebetu za każdą OKAZJĘ w meczu Francja - Niemcy oraz 1:0, czyli pierwszy gol wygrywa BETFAN słynie z niestandardowych działań i oryginalnych akcji, Bukmacher przygotował na dzisiejszy hit EURO 2020 niecodzienną atrakcję dla graczy – do zgarnięcia jest…

Betfan promocje na Euro2020

Betfan promocje na Euro2020

Wytypuj króla strzelców i zgarnij 10 zł za każdego jego gola oraz wygraj nawet 4 tys. zł w gotówce i wakacje za 20 tys. zł! EURO 2020 startuje lada moment. BETFAN szykuje wiele atrakcji dla graczy - także długoterminowych! Pierwsze…

Freebet od Betfan i zmiana oferty powitalnej

Freebet od Betfan i zmiana oferty powitalnej

Jeszcze lepsza oferta powitalna - FREEBET 50 zł dla każdego nowego gracza! Betfan wychodzi na przeciw Waszym oczekiwaniom i właśnie zmienia ofertę powitalną – nowością w niej jest FREEBET o wartości 50 ZŁ, który może zgarnąć każdy gracz rejestrujący się…

Betfan – Bonus na KSW

Betfan – Bonus na KSW

NiesPUDZIANka i Zbij Fortunę z BETFAN - odbierz freebet oraz wyjątkowy kurs na zwycięstwo Już dziś Mariusz Pudzianowski stoczy kolejną walkę w KSW – tym razem jego przeciwnikiem będzie Łukasz Jurkowski ! Na zwycięstwo ambasadora Betfan  można postawić po kursie…

Liga Mistrzow, Betfan promocja

Liga Mistrzow, Betfan promocja

Trzy freebety po 99 zł do zgarnięcia oraz Cashanka bez ryzyka! Przed nami zwieńczenie piłki klubowej w sezonie 2020/2021, czyli finał Ligi Mistrzów, a dodatkowo polscy siatkarze rozpoczynają walkę w Lidze Narodów. W taki weekend w BETFAN nie mogło zabraknąć…

Manchester United wygra w finale Ligi Europy? Zagraj po kursie 10.0

Manchester United wygra w finale Ligi Europy? Zagraj po kursie 10.0

BETFAN - mnożnik 10 ! Jesteśmy w trakcie tygodnia finałów, a już jutro pierwszy z nich – Manchester United zmierzy się z Villarrealem CF o triumf w Lidze Europy. Obecność „Czerwonych Diabłów” wpływa na zwiększone zainteresowanie tym meczem, a na…

Betfan – Bonus gra bez podatku

Betfan – Bonus gra bez podatku

Gra bez podatku i nawet 78 zł freebetu! Przed nami finał sezonu w najlepszych ligach w Europie, dlatego przez cały weekend gracze w BETFAN mogą liczyć na +14% do wygranych! W ramach akcji specjalnej dostępna dla wszystkich będzie gra bez…

Betfan bonus Premier League

Betfan bonus Premier League

Zgarnij nawet 3 freebety o wartości 49 lub 99 zł! Dziś rozpoczyna się 37. kolejka Premier League, dzięki czemu w tygodniu znów nie zabraknie okazji do typowania! Z tego powodu BETFAN przygotował dla graczy (nowych i starych) akcję, w której…

Gole Lewandowskiego

Gole Lewandowskiego

Zgarnij nawet 800 zł freebetu za bramki Lewego W weekend w BETFAN znów będzie wiele freebetów do zgarnięcia! Jak dużo? Wszystko ponownie zależy od dokonań Roberta Lewandowskiego. Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Zgarnij nawet 800 zł freebetu…

Kurs 25 na Manchester United oraz Liverpool!

Kurs 25 na Manchester United oraz Liverpool!

WYSTRZELONY KURS! od Betfan - mnożnik 25 na tylko jedno wydarzenie. Już w czwartek zobaczymy Bitwę o Anglię, w której zmierzą się Manchester United oraz Liverpool! Z tej okazji Betfan uruchomił szybką promocję dla nowych graczy. Jeśli jesteś nowym klientem,…

Lewandowski powrót na szczyt

Lewandowski powrót na szczyt

BETFAN | 10, 25, 40, a nawet 200 zł - zgarnij freebet z okazji powrotu Lewego! Przed nami kolejny piłkarski weekend, a jednym z głównych wydarzeń powinien być powrót Roberta Lewandowskiego na boisko! Właśnie z tej okazji BETFAN przygotował coś…

BETFAN Zwrot na konto główne

BETFAN Zwrot na konto główne

Bo saper myli się tylko raz - nawet 200 zł zwrotu na konto główne w weekend w BETFAN można zgarnąć nawet 200 zł zwrotu na konto GŁÓWNE! Akcja specjalna, która trwa od dziś (od godz. 10.00) do niedzieli (do godz.…

Mistrz Kuponów od Betfan

Mistrz Kuponów od Betfan

Zostań Mistrzem Kuponów i zgarnij 5 000 zł na konto główne!  BETFAN rusza z nową akcją -  szuka Mistrza Kuponów, dla którego przygotował nagrodę w wysokości 5 000 zł na konto główne! Co trzeba zrobić, by wziąć udział? Przede wszystkim zapisać…

Betfan – Polska Anglia mistrzostwa swiata

Betfan – Polska Anglia mistrzostwa swiata

Zwycięski remis na Wembley - Bonus od Betfan Specjalnie na mecz Polska - Anglia, Betfan wypuszcza ciekawą promocję: Co to oznacza? Jeśli Polacy 31 marca wywalczą punkt w starciu z Anglikami, to osobom stawiającym na zwycięstwo biało-czerwonych Betfan typ rozliczy…

BETFAN wspiera Pudziana przed KSW 59

BETFAN wspiera Pudziana przed KSW 59

SPRAWDŹ, CO BETFAN PRZYGOTOWAŁ NA WALKĘ PUDZIANOWSKIEGO Zmiany awatarów w mediach społecznościowych i sklepach aplikacji bukmachera jasno pokazują - #teamBETFAN i #teamPudzian to jeden organizm! „Najtrudniejszy pierwszy krok” śpiewała Anna Jantar, jednak bukmacher BETFAN na każdym nomen omen kroku stara…

Promocja BETFAN. Wygraj trening z Mariuszem Pudzianowskim i 1 500 zł!

Promocja BETFAN. Wygraj trening z Mariuszem Pudzianowskim i 1 500 zł!

Wygraj trening z Mariuszem Pudzianowskim i 1 500 zł! BETFAN startuje z akcją specjalną na  jeszcze wyższym poziomie! Tym razem do wygrania są pieniądze (nawet 1 500 zł!) przekazywane graczom na konto główne oraz… trening z Mariuszem Pudzianowskim! Łącznie w ramach…

Betfan promocja Ekstraklasy

Betfan promocja Ekstraklasy

Nie traf Ekstraklasy i zgarnij nawet 150 tysięcy zł! BETFAN odpowiada na potrzeby graczy, dlatego ponownie odpala akcję „Nie traf Ekstraklasy”. Rosnące z tygodnia na tydzień zainteresowanie tą zabawą oraz coraz więcej osób nagrodzonych, oznaczają, że potencjał polskiej piłki nie…

BETFAN NIE TRAF EKSTRAKLASY

BETFAN NIE TRAF EKSTRAKLASY

BETFAN znów odpala akcję „NIE TRAF EKSTRAKLASY” Przed zbliżającą się serią spotkań w polskiej najwyższej klasie rozgrywkowej BETFAN zdecydował się na powtórzenie promocji cieszącej się wielką popularnością wśród fanów, a jednocześnie pójść o krok dalej! Tym razem pula nagród wynosi…

BETFAN | Nie traf Ekstraklasy i zgarnij 100 000 zł!

BETFAN | Nie traf Ekstraklasy i zgarnij 100 000 zł!

Promocja Betfan - 100 000 zł do podziału. Przed zbliżającą się serią spotkań w polskiej najwyższej klasie rozgrywkowej BETFAN zdecydował się na powtórzenie promocji cieszącej się wielką popularnością wśród fanów, a jednocześnie pójść o krok dalej! Tym razem pula nagród…

LIGA MISTRZÓW I LIGA EUROPY BEZ PODATKU

LIGA MISTRZÓW I LIGA EUROPY BEZ PODATKU

14% więcej grając Ligę Europy i Ligę Mistrzów w BETFAN Wtorek i środę z Ligą Mistrzów oraz czwartek z Ligą Europy najlepiej spędzić w BETFAN, grając BEZ PODATKU od wygranej! Przed nami kolejny tydzień z europejskimi pucharami, w związku z czym osoby grające w…

Startuje Ekstraklasa – Zgarnij bonus w wysokości 1 000 zł

BETFAN | Nie traf i zgarnij 1 000 zł! Od wczoraj Betfan rozpoczął akcję specjalną przygotowaną z okazji wznowienia rozgrywek w Ekstraklasy. Jeszcze tylko dziś można wziąć w niej udział i zgarnąć aż 1 000 zł za to, że się……

Rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej,

Promocja w BETFAN - Zagraj BEZ RYZYKA na zwycięstwo Polaków! Warunki, info o promocji: Zagraj za 99, 199 lub 299 zł na zwycięstwo Polski z Tunezją Do promocji kwalifikują się kupony singiel lub AKO. Do promocji kwalifikuje się tylko typ PREMATCH…

Kliknij aby ocenić !
[Wszyscy: 1266 Średnia: 4.8]

Najlepsze promocje

Najciekawsze artykuły

Wyniki typów