Zarejestruj się a otrzymasz bonus

Co oferuje Fortuna, jakie są korzyści ?

Rodzaj bonusu Odbierz bonus Dostajesz max Wpłacasz Warunki bonusu

Bonus 100% od

wkładu do 1000zł

Link 2000 zł 1000 zł

X4 obrót bonusem, kupon z

min. 3 wydarzeniami

i z kursem powyżej 1,9

200 zł zakład

bez ryzyka

Link 200 zł

x1 zwrot przegranych

środków

20 zł na start Link 20 zł

w postaci punktów

dla członków Fortuna Plus Klub

Inne: Happy Hours!

Promocje 

w  punktach

Mistrzostwa

Typerów

Warunki bonusów w szczegółach

Bonus 100% od wkładu do 1000zł


Załóż iKonto w terminie 10dni, licząc od chwili rozpoczęcia procesu rejestracji. Wysokość bonusu wynosi 100% wartości wpłaty na iKonto wykonanej pierwszym razem. Niezależnie od wysokości pierwszej wpłaty, maksymalna wysokość bonusu wynosi 1000zł (jeżeli więc wykonałeś przelew na kwotę 1500zł, możesz otrzymać bonus 1000zł). Aby uzyskać bonus musisz w terminie 30 dni zagrać za 4-krotność pierwszej swojej wpłaty (jeżeli wykonałeś przelew na kwotę 100zł, musisz wykonać obrót wynoszący 400zł). Aby obliczyć obrót należy wziąć pod uwagę wyłącznie te kupony z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Z obrotu wyłączone są zakłady na Wirtualne Sporty, anulowane lub unieważnione lub wypłacone wcześniej.

Rejestrując się nie zapomnij zaznaczyć odpowiedniego „boxa” że chcesz otrzymać bonus powitalny.

100 zł zakład bez ryzyka

Proces rozpoczyna się od założenia iKonto w terminie 10 dni, licząc czas od momentu kiedy rozpoczął się proces rejestracji. Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 100 zł (pamiętaj, że stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 100 zł, bonus wyniesie 88 zł). W terminie 10 dni, licząc od momentu założenia iKonta wnieś dowolny zakład z jednak bez zakładów na Sporty Wirtualne. Jeśli ten kupon będzie wygrany, wówczas otrzymasz wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Bonus 20 zł na darmowy zakład do odebrania w punktach FKP

Fortuna Plus Klub, to program lojalnościowy, w którym gracze uzyskują punkty tylko za grę. Niestety punkty FKP nie podlegają bezpośrednio wymianie na gotówkę i późniejsze wykorzystanie ich we wnoszonych zakładach, jednak możesz wymienić je na kolejne ekstra bonusy lub… postawić zakłady i wygrać realne pieniądze. Dla nowych graczy Operator proponuje bonus 20 zł właśnie w punktach FKP.

Wiele, wiele innych bonusów:

Warto śledzić naszą stronę i ofertę bonusową Fortuny na bieżąco. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom typerów, Bukmacher często aktualizuje bonusy, dodając nowe, zmieniając już istniejące. Na stronach Bettilglex.pl  zawsze znajdziecie aktualne promocje i bonusy.

Bezpiecznik na Ligi Wirtualne
– Piłkarski pewniak
– Tenisowe TOP 30
– Happy Hours!
Promocja Happy Hours to hit u bukmachera Fortuna. Bonus ten powiększa Twoje wygrane o 14%! Jak to działa?

Bardzo prosto: Korzystając z naszych
odnośników – kod promocyjny znajdziesz w linku, wykorzystujesz bonus powitalny,
w dniu obowiązywania Happy Hours wnosisz zakład zgodnie z wytycznymi, i jeśli
trafiłeś zgarniasz o 14% więcej. Miej na uwadze, że dzień i godziny, w których
obowiązuje ten bonus ulegają co jakiś czas zmianie, więc obserwuj stronę operatora,
by okazja nieprzeszła Ci koło nosa.

Oferta Fortuny

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, działająca w oparciu o licencje Ministra Finansów firma branży bukmacherskiej, będąca częścią Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy oferującej zakłady wzajemne. Grupa posiada 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Rumunii, Czechach, Chorwacji, i na Słowacji ciągle się rozwijając.

Przedmiotem działalności Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest oferowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych wykorzystując stronę internetową www.efortuna.pl, aplikację mobilną oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów.

Fortuna od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Od 1 stycznia 2014 jesteśmy głównym sponsorem Legii Warszawa. Jest także sponsorem tytularnym rozgrywek 1 Ligi piłkarskiej. Do partnerów bukmachera należą ponadto ekstraklasowa Miedź Legnica oraz pierwszoligowe kluby: GKS Katowice, TS Podbeskidzie, Raków Częstochowa i Wigry Suwałki czy czołowa drużyna Counter-Strike: AGO Esports. W listopadzie 2018 Fortuna została również oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich.

Unikatowy program Fortuna Klub Plus.

Bukmacher prowadzi bardzo ciekawy program lojalnościowy – Za każdy postawiony kupon zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na darmowe zakłady oraz bonusy.

Jeśli chcesz dołączyć do Klubu Fortuny załóż konto online używając odnośników powyżej lub wypełnij formularz zgłoszeniowy i przekaż pracownikowi dowolnego Punktu Przyjmowania Zakładów. Punkty zdobywasz za każdym razem, kiedy wnosisz zakłady.

Zdobywanie punktów

Otrzymasz punkty za każdy postawiony zakład (tzn. za każde 2 zł postawione za zakład otrzymasz 1 punkt FKP). Fortuna posiada prawo, aby uczestnikom przyznawać punkty na innych zasadach. Maksymalna liczba punktów FKP, jakie Uczestnik może zdobyć w ciągu jednego dnia wynosi 300 punktów. W przypadku zakładów zwróconych lub anulowanych oraz zwrotu włożonych środków, początkowo naliczone za zawarcie zakładu punkty FKP zostaną odjęte z indywidualnego konta Klienta.

Zgromadzone punkty można wykorzystać na – bonusy dostępne w katalogu; darmowe zakłady; bonusy kursowe.

Kliknij aby ocenić !
[Wszyscy: 1101 Średnia: 4.5]

Najlepsze promocje

Wyniki typów