LV Bet - BONUS BEZ DEPOZYTU 20 PLN

Jakie pozostałe bonusy można uzyskać od LVbet ?

Rodzaj bonusu Odbierz  bonus Dostajesz max Wpłacasz Warunki bonusu

2000 na start

– 1 bonus

Link do LVBet

max 2000 zł –

mnożnik kursu

x100

min. 50 zł

Pełna rejestracja, obrót 4x

w zakładach po kursie

min. 2.00

1000 na start

-2 bonus

Link do LVBet

max 1000 zł –

mnożnik

kursu x50

min. 50 zł

obrót 3x w zakładach po

kursie min. 2.00

333 zakład

bez ryzyka

Link do LVBet

max 333 zł

zwrotu

min. 50 zł

600 Na sporty

wirtualne

Link do LVBet max 600 zł min. 20 zł

6x obrót po kursie

minimalnym 1.50

20zł bez

depozytu

Link do LVBet 20 zł

3 zdarzenia w AKO

Kurs AKO min. 2.50

Inne:

MULTIKOZAK

BEZPIECZNY KUPON 5+

Warunki bonusów w szczegółach

3333 PLN to naprawdę poważna oferta bonusowa na polskim rynku. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na takie promocje. LV Bet daje taką możliwość. Co musisz zrobić aby uzyskać dodatkowe skumulowane 3333 PLN ? Sprawdź poniżej:

1 Rejestracja
LV Bet reklamuje się czasem szybkiej rejestracji poniżej 1 minuty i rzeczywiście wpisując imię, nazwisko i nr PESEL już możesz działać. Po prostu korzystając z naszego linka przejdź do strony bukmachera, wypełnij krótki formularz po czym uzyskasz dostęp do szerokiej oferty bukmachera.

2 Wykonaj depozyt
Wpłać pierwszy depozyt w wysokości min. 50 zł. Dostaniesz 1% tej kwoty jako bonus raz mnożnik kursu. Będziesz go mógł wykorzystać na kuponie. Pamiętaj że wielkość Twojej wpłaty decyduje o wartości bonusu. Podczas rejestracji nie zapomnij oznaczyć że chcesz odebrać bobus powitalny 2000PLN.

3 Sporządź i postaw kupon
Kupon będzie miał specjalny mnożnik x100 większe kursy! Warunki tego kuponu:
– min. 3 zdarzenia
– kurs każdego zdarzenia: min. 1.25
– kurs całkowity: min 2.50
– czas: do 30 dni od wpłaty

4 Wypłać bonus
Bukmacher wymaga aby przed wypłatą wygranych bonusowych środków, kwotę depozytu obrócić 4x na zakłady bukmacherskie po kursie min. 2.00. Do obrotu depozytu liczą się zakłady pojedyncze i kombi z warunkiem aby przynajmniej jeden z typów w kuponie kombinowanym miał kurs min. 1.50. Nie ma limitów czasowych na wykonanie obrotu depozytem.

W ten sposób możesz wyciągnąć maksymalnie 2000 zł.

Ale zaraz, zaraz gdzie jest moje dodatkowe 1000 zł reklamowane przez Kubę Błaszczykowskiego? Jakby tego było mało Bukmacher daje kolejny bonus.

Bonus od 2 depozytu do 1000 PLN

Po dokonaniu pierwszego depozytu, dostajesz kolejny bonus za drugi depozyt!

1 Wpłać min. 50 zł, a otrzymasz 1% wysokości wpłaty. Stwórz kwalifikowany zakład bukmacherski i pomnóż kurs x50, dzięki czemu możesz wziąć nawet 1000 zł!

2 Sporządź i postaw kupon
– min. 3 zdarzenia,
– łączny kurs min. 2.50 (+ min. 1.25 na każdą selekcję),
– postaw stawkę z konta bonusowego.

3 Wypłać bonus

Ten bonus staje się dostępny po wpłacie drugiego depozytu w kwocie min. 50 zł. Kupon musi spełniać wymienione warunki, aby móc na nim uaktywnić mnożnik x50. Co ważne, na kuponie nie mogą znaleźć się wydarzenia z serii zakładów specjalnych na zawodników (np. zdobywca bramki) ani handicapy azjatyckie!
Również i ten depozyt podlega obrotowi x3, a minimalny kurs to 2.00. W zakładach AKO kurs przynajmniej kategorii wydarzeń musi wynosić min. 1,50. Nie ma limitu czasowego na dokonanie obrotu: przed czy po wykorzystaniu mnożnika x50, ale zwróć uwagę, że wypłaty wygranej za ten zakład dokonasz dopiero po obróceniu wpłaty. Co jeszcze ma do zaoferowania LV Bet ?

333 PLN czyli zakład bez ryzyka dopełniający bonusy powitalne 3000PLN

Dokonaj trzeciego depozytu zaznaczając jednocześnie chęć uzyskania bonusu „zakład bez ryzyka 333 PLN".

Pierwszy zakład jaki postawisz będzie bez ryzyka z maksymalnym zwrotem 333 zł w razie przegranej.

BONUS POWITALNY 600 PLN NA SPORTY WIRTUALNE!

Jeśli jesteś miłośnikiem wirtualnej rozrywki ten bonus jest dla Ciebie !

Wykorzystując odnośnik z naszej strony, podczas rejestracji dokonaj depozytu za minimum 20 zł wybierając “BONUS POWITALNY 600 PLN WIRTUALKI”

Po tym kroku otrzymasz bonus w wysokości 100% swojego depozytu. Szybko licząc, do zgarnięcia jest maksymalnie 600 zł

Wirtualny futbol, wyścigi psów, wyścigi konne, wirtualny żużel;  tenis oraz  wyścigi.

W momencie kiedy będziecie chcieli skorzystać z  bonusu, po wpłacie środki z depozytu oraz bonus będą na koncie salda środków bonusowych.
Po wybraniu “bonusu powitalnego 600 PLN na wirtualki” gracz nie będzie mógł skorzystać z bonusu 2000 PLN od pierwszego depozytu.
Niemniej jednak bonus 1000 PLN od 2 depozytu plus inne bonusy okresowo dostępne w ofercie będą dalej możliwe do zgarnięcia.
Jakie jeszcze proponuje bukmacher promocje ?

Bonus - WPŁACASZ MNIEJ NIŻ 50PLN?

Chcesz wnieść mniejszy depozyt niż 50 zł na zakłady bukmacherskie ? Spokojnie dla Ciebie też znajdzie się dodatkowa kasa. Kolejność czynności na początek jest podobna jak w poprzednich bonusach, mianowicie:

1 Zarejestruj się korzystając z naszych odnośników, w ten sposób również wspierasz naszą działalność co jest bardzo ważne z perspektywy utrzymania Bettinglex i tworzenia wartościowych treści również dla Ciebie !

2 Mail do bukmachera. Jeśli dokonujesz pierwszego depozytu w kwocie między 10 PLN a 49 PLN, poinformuj o tym bukmachera, wyślij maila na adres PROMOCJE@LVBET.PL wpisując w tytule „Bonus Powitalny”.

3 Otrzymasz bonus o wartości 10% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego x10. Bonus zostanie dopisany w ciągu 48 h od wysłania zgłoszenia.

4 Aktywuj mnożnik x10 i stwórz kupon KOMBI o warunkach:
– minimum 3 zdarzenia,
– kurs sumaryczny minimum 2,5 i min.1,25 na każdą selekcję z wykorzystaniem środków bonusowych.

5 Postaw stworzony zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym.
Odbierz równowartość swojej pierwszej wpłaty.

BONUS BEZ DEPOZYTU 20 PLN

Jak u każdego liczącego się bukmachera bonus bez depozytu jest również dostępny w LV Bet.

Jak go zgarnąć ?

Dokonaj rejestracji po czym aktywuj konto przez potwierdzenie  swojego adresu email .

2 Po zalogowaniu na konto dokończ rejestrację klikając przycisk “Pełna rejestracja” i zaznacz “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.

3 Bonus 20 PLN z automatu pojawi się na koncie użytkownika zaraz po pozytywnej weryfikacji przesłanych kopii dokumentów.

4 Bonus z mnożnikiem należy wykorzystać po aktywacji konta na kuponie (w zakładach AKO składających się z min. 3 wydarzeń, o sumarycznym kursie kuponu min 2,5 oraz min. kursie każdego wydarzenia wynoszącym 1,25).

Inne bonusy w ofercie: BEZPIECZNY KUPON 5+; MULTIKOZAK; GRUBY KUPON; DWIE DYCHY NA SPORTY WIRTUALNE

LV Bet posiada naprawdę szeroką ofertę dodatkowych bonusów aktualizowaną bardzo często. Warto śledzić tego bukmachera, kwoty bonusów zmieniają się na korzyść graczy, dodatkowo LV Bet poważnie traktuje sporty wirtualne mocno nastawia się na ten ciągle rozwijający się obszar rozrywki. Poniżej znajdziecie inne równie ciekawe promocje.

BEZPIECZNY KUPON 5+
Postaw kupon Akumulacyjny (AKO) z min. 5 wydarzeniami po kursie sumarycznym min. 3.0 za co najmniej 20 zł. Jeśli jedno wydarzenie nie trafisz – otrzymasz zwrot postawionej stawki w postaci bonusu. Maksymalnie możesz otrzymać 50 zł. Warunek to: aby kupon musi zawierać selekcje z jednego tygodnia, licząc od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23.59. Do promocji kwalifikuje się pierwszy kupon spełniający warunki. Jednak z akcji Bezpieczny kupon 5+ możesz skorzystać co tydzień. Aby wypłacić pieniądze z bonusu, należy obrócić go co najmniej 3 razy po kursie min. 1.75.

MULTIKOZAK
LV Bet daje również kolejny bonus na zakłady akumulacyjne. Im więcej wydarzeń postawisz umieścisz na jednym kuponie tym więcej zgarniesz. Na przykład za 4 zakłady – będzie to +7,5% do zwycięskiego kuponu, w przypadku 5 – 10%; 6 – 15%; 7 – 20%; a 8 aż 25%. Aby otrzymać dodatkowe środki bonusowe należy postawić kupon AKO za co najmniej 10 zł i z kursem minimalnym kuponu 3.00. Na kuponie musza być zakłady z jednego tygodnia. Po spełnieniu warunków należy wysłać zwycięski kupon na adres: promocje@lvbet.pl do poniedziałku do godz. 15.00. Bonus musisz obrócić 3x po kursie min. 1,75.

GRUBY KUPON
Bukmacher LV Bet przygotował również promocje dnia w postaci tzw. gruby kupon, oznacza zakłady ze zwiększonym kursem sumarycznym nawet do +20%. Przez to podwyższenie zgarniasz większe wygrane ! Bonus znajdziesz w zakładce “Promocje” po kliknięciu w ofertę Gruby kupon.

DWIE DYCHY NA SPORTY WIRTUALNE
Stawiaj zakłady na sporty wirtualne od poniedziałku do niedzieli i wykonaj obrót za min. 100 zł na wydarzenia z kursem minimum 1,50. Przez to otrzymasz bonus 20 zł na kupony w poniedziałek w nadchodzącym tygodniu. Uzyskane dodatkowe środki bonusowe muszą zostać przeznaczone na kupony z sekcji sportów wirtualnych i obrócone 5 razy.

Na koniec Krótko o LV Bet

LV Bet działa o od roku 2016 i posiada jedną z najbardziej rozwiniętych ofert spośród wszystkich bukmacherów internetowych, dostępnych na rynku zakładów sportowych. W LV Bet możesz bez ograniczeń przeglądać spotkania ze wszystkich rozgrywek, włączając w to ligi krajowe jak i ze świata jak również wydarzenia E-sportowe.

LV Bet to bukmacher oferujący szerokie spektrum specjalnych wydarzeń bukmacherskich. Większość z nich zapewnia ponad 100 wydarzeń sportowych, które można obstawić w jednym zakładzie, również w opcji zakładu live.

Pamiętaj, mając w ręce dostęp do wartościowych typów publikowanych w serwisie Bettlinglex i partnera w postaci bukmachera LV Bet, u którego możesz obstawiać swoje typy jak i naszej społeczności, jesteś gotów aby rozpocząć pasjonującą przygodę w świecie zakładów bukmacherskich.

Kliknij aby ocenić !
[Wszyscy: 1068 Średnia: 4.2]

Najlepsze promocje

Najciekawsze artykuły

Wyniki typów