Naszym celem jest współdzielenie się rzetelnymi analizami dostarczanymi przez społeczność. Dzielimy się z wami unikatową metodologią tworzenia wartościowych typów opisaną w Akademii Typera.  Podążając nią nawet niedoświadczony użytkownik jest w stanie tworzyć dobre analizy. Zakłady sportowe, typy bukmacherskie i obstawianie nie mają przed naszą społecznością żadnych tajemnic.

Stawiamy na edukację użytkowników, publikujemy wartościowe artykuły, dzięki którym będziecie wiedzieć jak inwestować z głową. Nasi Typerzy posługując się jednoznacznymi kategoriami dobierają odpowiednie stawki od 1 do 10, abyście wiedzieli, jakie są szanse na zwycięstwo. W naszych typach nie ma przypadku, a ciężka praca, edukacja Typerów, wypracowana metodologia typowania, jaką stosuje społeczność długofalowo mogą przynieść wymierne korzyści.

W sekcji Typy bukmacherskie znajdziecie najlepsze darmowe typy bukmacherskie. Rejestrując się macie także możliwość dodawania swoich własnych analiz sportowych! Oddajemy również w wasze ręce globalną bazę serwisów internetowych, zbudowaną na przestrzeni wielu lat naszej działalności. Znajdziecie tam każdego dnia zapowiedzi spotkań, analizy lokalnych ekspertów, raporty przedmeczowe. Baza ta stanowi źródło cennych informacji typu insider, game changer, a nawet tzw. fixed games. Wszystko to do wykorzystania w waszych analizach zupełnie za darmo.

Śledząc Ranking typerów będziecie znać aktualną formę typerów, na kogo warto zwrócić uwagę i które analizy wziąć pod uwagę. W aktualnych promocjach bukmacherów znajdziecie, najświeższe bonusy i najlepsze oferty firm bukmacherskich. Bettinglex.pl dostarcza Wam w jednym miejscu porównanie ofert legalnych operatorów działających w Polsce, przez co nie musicie tracić czasu. Zakładając konto u jednego z przedstawianych przez nas Bukmacherów oraz korzystając z analiz publikowanych przez społeczność, możecie od razu rozpocząć pasjonującą przygodę w świecie zakładów bukmacherskich.

Współpraca

Jeśli chcecie pomóc, zasugerować zmiany ulepszające Serwis, albo zauważyliście nieodpowiednie treści, lub też chcecie rozpocząć współpracę z nami piszcie na adres kontakt@bettinglex.pl

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i sugestie. Jeżeli podoba Ci się serwis i chciałbyś rozwijać go razem z nami to daj nam znać! Napisz coś o sobie, jakie masz doświadczenie i wiedzę oraz czym chciałbyś się zająć. Widzisz siebie jako redaktora artykułów bukmacherskich i aktualności sportowych? Znasz się na zakładach bukmacherskich lub pasjonujesz się sportem i umiesz w sposób płynny i przystępny pisać o tym, co w trawie piszczy? Zapraszamy do kontaktu. Opisz swoje zainteresowania, doświadczenie, podziel się próbkami swoich tekstów.

Najlepsze promocje

Artykuły