PZBUK- skorzystaj z kodu promocyjnego KODBONUSOWY20K

Jakie bonusy ma dla nas PZBUK ?

Rodzaj bonusu Odbierz bonus Dostajesz max Wpłacasz Warunki bonusu
KODBONUSOWY20K Odbierz bonus 20 000 pkt. 50 zł pierwszy zakład wielokrotny za kwotę

minimum 50 zł, z kursem co najmniej 2.0.

CASHBACK 1000 zł Odbierz bonus Zwrot 1000 zł 1000 zł Zakład wielokrotny z łącznym kursem

minimum 1.4 na każde wydarzenie

Zakłady wirtualne

bez podatku!

Odbierz bonus + 14% z wygranej;

max 5000 €

minimum 2 zdarzenia; każde z kursem

co najmniej 1.35.

Kombodoładowanie Odbierz bonus + 15%; max

10 000 zł

Wybrane rozgrywki, brak wymogu obrotu,

kurs wydarzeń co najmniej 1,2

Inne: Komborakieta,  Happy Hours Klub Vip Cash Out

Warunki bonusów w szczegółach

PZBuk działa bardzo prężnie i mocno rozpycha się łokciami na polskim rynku bukmacherskim (PZBuk to legalny polski bukmacher, który na rynku jest od października 2018 roku ). Oczywiście wszystko na korzyść graczy, ponieważ ilość bonusów jest naprawę konkurencyjna. Co musisz zrobić, aby zgarnąć CASHBACK 1000 zł i masę dodatkowych środków, jak wziąć udział w innych promocjach ? Sprawdźmy to !

KODBONUSOWY20K – 20 000 punktów na Twoje konto.

1 Zarejestruj się używając naszego odnośnika.
Bukmacher reklamuje się bardzo krótkim czasem rejestracji – 3 minuty. Rzeczywiście okno rejestracji jest proste, podajesz login, mail, no i numer telefonu aby potwierdzić że Ty to Ty. W kolejnym krok rejestracji wpisujesz aktualny kod promocyjny i możesz działać.

Tak jak i w przypadku innych bukmacherów, PZBuk poprosi Cię o dowód osobisty, ale to w późniejszym etapie.

2 Wpisz podczas rejestracji kod KODBONUSOWY20K

3 Postaw pierwszy zakład wielokrotny za kwotę minimum 50 zł, z kursem co najmniej 2.0.

4 Gotowe – Dodatkowe 20 000 punktów do wykorzystania w sklepie PZBuk. Zgromadzone punkty możesz wymieniać między innymi na bonusy.

Bonus CASHBACK 500 zł.

Jeśli rejestracje masz za sobą możesz liczyć na wsparcie PZBuk w pierwszym nietrafionym zakładzie. Po prostu stawiasz zakład wielokrotny z kursem minimum 1.4 na każde wydarzenie.

Nie trafiłeś ? Nic się nie stało kwota zwrotu z zakładu wynosi max 500 zł. Dodatkowo PZBuk nie wymaga obrotu zwróconej kwoty, zysk uzyskany z postawionego zwrotu możesz od razu wypłacić.

To są najważniejsze warunki otrzymania pierwszych bonusów, oczywiście pamiętajcie o szczegółowych regulaminach obowiązujących do każdych promocji na stronach PZBuk’a, w których wymienione są czasy obowiązywania bonusów, terminy wykorzystania punktów, zwrotów, sposoby ich wypłaty itd.

Zakłady wirtualne bez podatku!

1 Aby skorzystać z promocji wykorzystaj formularz dostępny na stronie promocyjnej. Po kliknięciu w “Zapisz się” zostaniesz przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostaniesz zapisany do promocji.

2 Dodatkowa wygrana stanowi 14% podstawowej wygranej z zakładu wielokrotnego z minimum 2 zdarzeniami. Każde obstawiane spotkanie zawarte na kuponie wielokrotnym musi być z kursem co najmniej 1.35.

3 Maksymalna kwota dodatkowej wygranej z jednego kuponu może wynieść równowartość 5 000 EUR, przeliczoną na PLN według średniego kursu NBP.

Kombodoładowanie

Bardzo ciekawa oferta gdzie wielkość dodatkowej wygranej zależy od Ciebie – Nawet o 15% wyższe wygrane z zakładów wielokrotnych! Im większa ilość zdarzeń na Twoim kuponie tym większa dodatkowa wygrana. Oferta obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na następujące ligi piłki nożnej: Angielską Premier League, niemiecką Bundesligę, hiszpańską La Liga, włoską Serie A,  francuską Ligue 1, Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Ekstraklasę;  spotkania reprezentacji Polski w rozgrywkach towarzyskich jak i w Lidze Narodów, a także E-sport.

Nie ma wymogu obrotu dodatkowych wygranych!

OK, ale jak policzyć ile mogę dodatkowo wygrać ?
Prościutko – Dodatkowe wygrane stanowią procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości pozycji na kuponie :
zakład podwójny – 1%,
potrójny – 2%,
4-krotny – 3%,
5-krotny- 4%,
6-krotny – 5%,
7-10-krotny – 10%,
11-krotny i więcej – 15 %.
Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu może wynieść równowartość 10 000 zł. Każda obstawiona gra zawarta na kuponie wielokrotnym musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.2.

Inne bonusy: Komborakieta, Happy Hours

Warto śledzić strony Bettinglex.pl jaki PZBuk’a w poszukiwaniu nowych bonusów, aktualizacji już istniejących. Bukmacher jest nader aktywny na rynku zakładów bukmacherskich i chcąc przyciągnąć nowych graczy, oferuje konkurencyjne promocje. Komborakieta oferuje podobny bonus zwielokrotnienia wygranych jak Kombodoładowanie jednak skierowany w stronę typowania pojedynków tenisowych. Dodatkowe wygrane możliwe do 30% ! Happy Hours daje możliwość zbierania punktów wymienialnych na bonusy, praktycznie za każdą czynność na stronie PZBuk.

Komborakieta:

Obstawiaj zakłady wielokrotne i zyskaj nawet do 30% więcej! Im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższa dodatkowa wygrana. Oferta obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na wszystkie spotkania tenisa.
Dodatkowe wygrane nie podlegają wymogom obrotu!

Cyber poniedziałki:

Nie wiesz jak rozpocząć tydzień? PZBuk ma dla Ciebie ofertę!  Poniedziałki są dobrą okazją, na zgarnięcie darmowego zakładu na sporty wirtualne! Co tydzień czeka na Ciebie nowy darmowy zakład o wartości 10 zł bez wymogów obrotu!

Przy pomocy aplikacji PZBuk, zapisz się do promocji i zagraj przez telefon. Niezależnie od tego jak zostanie rozliczony Twój kupon, otrzymasz darmowy zakład o wartości 10 zł. 

Zakłady Kardio:

Jak korzystać z zakładów Kardio?

1 Zaloguj się na swoje konto przez aplikację PZBuk lub stronę mobilną

2 Wybierz opcję Kardio (z małą ikonką kardiogramu) i czas w którym padnie następna bramka

3 Postawiony zakład zostaje podzielony na trzy przedziały czasowe, każdy z nich to coraz większa wygrana!

Metody płatności, wsparcie, FAQ

PZBuk oferuje duży wybór najbardziej popularnych metod płatności. Do wyboru są:  Przelewy 24, Dotpay lub TPay, dostępny jest również BLIK. Wszystkie metody płatności są dostępne na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych. Minimalna wpłata to 5 zł i jest realizowana natychmiast. Wypłaty są realizowane nawet w 10 minut i zaczynają się również od kwoty 5 zł. Wszystkie transakcje są bez żadnej prowizji!

Weryfikacja konta:

Podczas weryfikacji konta gracz przesyła obustronnie wykonaną kolorową kopię dowodu osobistego lub paszportu, potwierdzające pełnoletność i dane osobowe. Aby zakończyć weryfikacje konta, zanim nastąpi pierwsza wypłata, gracz jest zobowiązany przesłać skan lub zdjęcie lub zrzut ekranu – wyciągu z konta bankowego lub też potwierdzenie transakcji bankowej w formie elektronicznej. Wypłatę można zlecić tylko na rachunek osobisty.

Punkt Obsługi Klienta:
PZBuk oferuje dwie opcje kontaktu z graczami – email oraz czat na żywo. Przy pomocy widgetu na stronie, można się skontaktować i wysłać wiadomość do obsługi klienta z różnymi zapytaniami. Poprzez widget obsługi klienta, można również sprawdzić najczęściej zadawane pytania lub wyszukać odpowiedzi na swoje pytanie, co może skrócić czas jaki jest potrzebny na rozwiązanie problemu. Usługa jest dostępna na wszystkich platformach: web, mobilnych oraz aplikacji and Androida oraz iOS

Jakie są największe zalety PZBuka?
● Najszybsza rejestracja na rynku (bez weryfikacji dokumentów na tym etapie)
● Spory wybór metod płatności (Przelewy 24, Dotpay, TPay, Blik)
● Atrakcyjne kursy or liczba dostępnych wydarzeń sportowych
● Zakłady wirtualne 24/7!
● Lobby e-sportowe z statystykami oraz transmisjami na Twitchu
● Sklep Gracza – możliwość zakupu bonusów i darmowych zakładów za regularną grę
● Regularne promocje oraz konkursy dla graczy!

FAQ

Czy PZBuk wymaga obrotu bonusem na start?

Nie! Otrzymujesz zwrot w formie darmowego zakładu, który nie ma wymogów obrotu. W razie wygranej, możesz wypłacić swoje wygrane od razu!

Czym są punkty PZBuk?

Każdy gracz dostaje punkty lojalnościowe pochodzące z aktywności w serwisie: przez samą rejestrację, stawianie zakładów lub nawet zwykłe dzienne logowanie się na stronę! Punkty lojalnościowe są do wykorzystania w Sklepie Gracza na bonusy, darmowe zakłady i wiele innych niespodzianek. Jest on czynny 24/7!

Czy mogę założyć konto na telefonie?

PZBuk posiada aplikację na Androida oraz iOS. Dzięki instalacji aplikacji, możesz otrzymywać powiadomienia na swój telefon, aby być zawsze na bieżąco z wieloma promocjami na PZBuk. Strona jest responsywna i działa na telefonach, tabletach oraz komputerach stacjonarnych.

Czy są promocje na grę bez podatku?

PZBuk nie ma stałej promocji na grę bez podatku, ale jest dużo promocji gdzie można grać bez podatku np. zdarzenia wirtualne lub oferta cashback 12% gdzie bukmacher zwraca podatek!

Kliknij aby ocenić !
[Wszyscy: 1184 Średnia: 4.7]

Najlepsze promocje

Najciekawsze artykuły

Wyniki typów