Jakie promocje przygotował STS ?

1 Najważniejsze korzyści i warunki uzyskania bonusów

Rodzaj bonusu Odbierz bonus Dostajesz max Wpłacasz Warunki bonusu

Pewne 1200 PLN

na start

Link do STS 1200 zł 1200 zł

3x obrót bonusem

z kursem powyżej 1,91

Pewne 25 PLN

na start

Link do STS 25 zł 0 zł

3x obrót bonusem

z kursem powyżej 1,91

CashBack Link do STS 200 zł 25 zł 1x zwrot przegranych środków
Zaproś kumpli Link do STS 50 zł

Z kodem

BETTINGLEX

Link do STS 29 zł 29 zł
Kliknij aby ocenić !
[Wszyscy: 1231 Średnia: 4.7]

Spis treści pokaż więcej

2 Podstawowe informacje o STS

STS działa w Polsce w pełni legalnie! Bukmacher STS to największy operator w Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach na ulicy Porcelanowej 8. Roczne obroty sięgają 50% obrotu całej legalnej branży bukmacherskiej w Polsce, przenosząc to na skale – co druga złotówka wnoszona na zakłady bukmacherskie w Polsce, obstawiana jest w STS. Bukmacher ten na rynku w Polsce działa już od 1997 roku, kiedy to rozpoczął przyjmowanie zakładów w punktach naziemnych. Internetowo można obstawiać w STS od 2012 roku. Od 2019 roku firma prowadzi legalną działalność także na rynkach zagranicznych, jak w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Norwegii.

Jaki powitalny bonus oferuje aktualnie STS?

Zanim przejdziemy do szczegółowej analizy bukmachera STS, w tym miejscu warto podkreślić, iż STS w szerokim gronie swoich promocji, oferuje między innymi darmowy zakład w wysokości 29 zł już za samą rejestrację, a więc aby uzyskać bonus nie jest konieczne wykonywanie żadnej operacji. Aby otrzymać ten bonus w formularzu rejestracyjnym konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego: BETTINGLEX (tutaj specjalny link ). Bukmacher STS dla nowych graczy jak również obecnych przygotował także pozostałe bonusy jak podwojenie pierwszej wpłaty (do kwoty aż 1.200 zł) oraz cashback (oznacza to zwrot w przypadku przegranej) czy inne jak BetGames i Sporty Wirtualne. Dokładną i aktualną listę wszystkich promocji znajdziecie poniżej.

STS przez Internet

Bukmacher STS prowadzi równolegle do punktów naziemnych stronę internetową, za pomocą, której można zawierać zakłady. STS cechuje się wyjątkową użytecznością dla użytkownika jak i przejrzystością działania, dzięki którym łatwo na stronie znaleźć to, czego szuka gracz. Na stronie głównej w widocznym miejscu znajdują się zakładki dotyczące zakładów bukmacherskich, a także poszczególne kategorie: zakłady na żywo, sporty wirtualne, e-sporty. Kolejne odnośniki dotyczą płatności, bonusów, statystyk, wyników oraz punktów naziemnych jak i STS mobile. Szybka rejestracja i pomoc, a także chat przeznaczony dla graczy gdzie można wymieniać cenne podpowiedzi, dzielić się emocjami czy chwalić się wygranymi. Po lewej jest jasno widoczna lista wszystkich dyscyplin sportowych, które są możliwe aktualnie do obstawiania i zestawienie ostatnich wygranych. Po prawej stronie w okolicy okna Chatu, znajduje się również pole „kupon”, dzięki niemu szybko można wnieść zakład. Znaleźć tu można najnowsze promocje jakie aktualnie oferuje STS. Interesujące zakłady live jak również zakłady na dany dzień są widoczne na głównej stronie serwisu. Abyśmy nie musieli głęboko szukać w ofercie, bukmacher sam „przynosi” na stronę główną gorące wydarzenia.

STS aplikacja mobilna

Daje ona możliwość zawierania zakładów także na smartfonach, działających z systemem iOS lub Android. Korzystając z aplikacji gracz uzyskuje dostęp do pełnej oferty zakładów STS (live, e-sporty i sporty wirtualne) i szybkich płatności (wygrana trafia na konto do 15 minut). Użytkownicy cenią sobie możliwość oglądania wysokiej, jakości transmisji na żywo z różnych wydarzeń, które można typować w STS. Aplikacja STS posiada funkcje idealne dla graczy, chcących szybko wnieść kupony, bez zbędnej straty czasu, są to między innymi: logowanie odciskiem palca, cash-out, szybki zakład, bezpieczny zakład, szerokie statystyki, powiadomienia (push) na temat statusu kuponów i spotkań oraz czat meczowy z innymi graczami obstawiającymi w STS. Użytkownicy stosujący aplikacje znajdą również w niej specjalne bonusy dedykowane tylko dla nich, nie są one dostępne na stronie internetowej ani w punktach stacjonarnych.

Instalacja aplikacji mobilnej STS jest nader prosta: należy otworzyć stronę internetową bukmachera na telefonie bądź innym urządzeniu, na którym zamierzamy chcemy skorzystać z aplikacji. Później po naciśnięci przycisku pobierz na górze strony należy postępować wg. pojawiających się instrukcji.

Rejestracja w STS

Jak można się łatwo domyślić w celu założenia konta w STS należy wykorzystać przycisk „Załóż konto” na górze głównej strony, i zaraz po tym należy wypełnić formularz rejestracyjny. Na jego pierwszym ekranie docelowo należy wpisać adres poczty e-mail i hasła do logowania, a także numer telefonu. Jeśli posiada się kod promocyjny STS (BETTINGLEX), należy dodać go w specjalne pole, a na koniec zaznaczyć wymagane oświadczenia. Warto to uczynić, ponieważ bukmacher uzależnia akceptacje zgód od ilości bonusów, (natomiast wcale nie jest nachalny w późniejszym przesyłaniu wiadomości). Na następnym ekranie należy podać swoje dane osobowe – imię i nazwisko, narodowość oraz numer PESEL. Na podany numer telefonu zostanie przesłany kod SMS, który należy wpisać w osobne pole. Tu również konieczne jest oświadczenie o wpisaniu poprawnych danych, a dla zainteresowanych wyrażenie zgody na otrzymanie bonusu na start. W momencie uzupełnienia wszystkich pól założone zostaje konto tymczasowe w serwisie STS. Czyli użytkownik kończy tzw. Szybką rejestrację czy też uproszczoną rejestrację, po dokonaniu, której można od razu przejść do zawierania zakładów bukmacherskich i wykorzystywania wszystkich funkcji serwisu. Konto to cechuje się niestety limitem stawek oraz nie pozwala na wypłatę zgromadzonych wygranych.

Pełnoprawne / stałe konto gracza

Aby odblokować opcje konta tymczasowego i uzyskać pełnoprawne konto gracza, niezbędne jest dokończenie procesu rejestracji, co oznacza dodanie skanu dowodu tożsamości klienta, potwierdzenie konta e-mailowego (otworzenie linku aktywacyjnego przesłanego na adres pocztowy gracza) oraz podanie numeru indywidualnego konta bankowego. Należy dodać również swój adres zamieszkania i pseudonim. Po uzupełnieniu tych formalności na adres e-mail gracz otrzyma wiadomość z potwierdzeniem zmiany statusu konta na konto stałe, a dotychczasowe blokady zostaną zniesione.

Jaki jest kod promocyjny zwiększający standardową ofertę promocyjną STS?

Nasz serwis posiada specjalny kod, który należy podać podczas procesu rejestracji (w formularzu rejestracyjnym) kod promocyjny: BETTINGLEX gracz otrzyma dodatkowy darmowy zakłady w wysokości aż 29 zł. Aby jednak otrzymać ten bonus konieczne jest jednak wpisanie podczas rejestracji powyższego kodu lub kliknięcie w ten specjalny link rejestracyjny. Należy pamiętać, że bukmacher poza darmowym zakładem oferuje również pozostałe bonusy wchodzące w skład pakietu powitalnego.

STS zakłady bukmacherskie – co należy również wziąć pod uwagę?

Star-Typ Sport (STS) Zakłady Wzajemne Spółka z .o.o. to polska firma, która plasuje się na topowych miejscach wśród bukmacherów działających na naszym terenie. Spółka może się chwalić wieloletnim doświadczeniem – już od 1997 r. odpowiada za zakłady bukmacherskie w Polsce (dawniej jedynie w punktach naziemnych). STS oferuje możliwość wnoszenia zakładów przez Internet na podstawie zezwolenia o numerze PS4.6831.20.2017.KLE wydanego przez Ministra Finansów, w lutym 2018 r. Należy jednak nadmienić, że pierwsze zezwolenie na działalność przez Internet bukmacher otrzymał w roku 2012, później po 6 latach zostało ono przedłużone.  W 2019 roku we współpracy z firmą BetConstruct STS zapoczątkował ekspansję usług bukmacherskich na rynki zagraniczne w takich krajach jak: Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Islandia, Luksemburg, Słowenia, Andora, San Marin, Gibraltar, Malta, Łotwa.

STS należy do jednego z najczęstszych wybieranych przez polskich graczy operatorów bukmacherskich. Jak podają badania Gemius/PBI z czerwca 2018 r., domena STS to najpopularniejszy serwis dający możliwość obstawiania zakładów sportowych w Polsce, a pod względem liczby graczy oraz ich czasu spędzonego na stronie, serwis STS zajmuje 2 miejsce. Na wyniki te składają się również szeroka sieć punktów naziemnych. Porównując oferty legalnych operatorów bukmacherskich, należy szczególną uwagę zwrócić właśnie na STS i przyjrzeć się ofercie tego operatora i sprawdzić, dlaczego jest on dominującym bukmacherem na polskim rynku. Opinie, jakie znaleźć można w Internecie nie są do końca wiarygodne, dlatego dostarczamy Wam w klarowny sposób całą ofertę zakładów bukmacherskich STS oraz jego ofertę bonusową: jak bonusy na start, freebety i inne specjalne promocje w strefie VIP.

Punkty naziemne STS, jako alternatywa dla Internetu.

Punkty stacjonarne STS można znaleźć w całym kraju natomiast w dużych miastach jest ich po kilka – kilkanaście. Ogólna ich liczba przekracza 400, a w samej stolicy jest kilkadziesiąt lokali STS. Punkty naziemne są bardzo nowoczesne, większość z nich udostępnia np. opcję śledzenie obstawianych wydarzeń, transmisję Live, dostarcza funkcje typowania sportów wirtualnych czy sprawdzenia statystyk z topowych wydarzeń. Dodatkowe możliwości jak płatności kartą kredytową czy klimatyzacja to już jest standard w lokalach STS. Osoby które z jakichkolwiek względów boją się wszechobecnego Internetu, powinny szczególnie docenić naziemną ofertę STS .

Jak działają punkty naziemne STS?

Godziny otwarcia lokali są różne, jednak większość z nich działa od godziny 9: 00 do godziny 20:00. Godziny otwarcia STS są z krótsze w niedzielę i poniedziałek, kiedy to większość punktów zamykana jest o godzinie 18:00. W największych miastach takich jak Warszawa czy Wrocław można też znaleźć lokale, działające jeszcze dłużej, które dają możliwość zawierania zakładów w STS. Punkty działają 7 dni w tygodniu. Godziny otwarcia lokali operator STS dokładnie listuje na swojej stronie internetowej w zakładce „Punkty STS”, gdzie jest dodatkowo mapa lokalizacji punktów naziemnych.

3 Działalność prospołeczna bukmachera STS

STS pełni ważną rolę w polskim sporcie, odpowiedzialnie i świadomie wspierając różne dyscypliny.

Poczynając od Polskiej reprezentacji w piłce nożnej gdzie dofinansowując drużynę narodową przyczynia się do jej rozwoju, sukcesów i utrzymania. Z pewnością bez pieniędzy płynących od tego bukmachera i bezpośrednio graczy mających tutaj konta, nie stać by nas było na światowej klasy trenerów, implementowanie nowinek technicznych czy szkolenie młodzieży.

STS wspiera również polskie ligi, przede wszystkim piłkę nożną i poszczególne drużyny, przez co mogę one realizować swoje plany rozwojowe i osiągać sukcesy. Wymienić tutaj można Jagiellonie Białystok, Lecha Poznań, Pogoń Szczecin, Cracovie, Górnika Zabrze czy Zagłębie Lubin. Bukmacher mocno angażuje się również w inne dyscypliny, spokojnie przytoczyć można tutaj rozgrywki piłki siatkowej w Polsce – PlusLiga.

Piłka nożna, siatkówka to tylko wycinek działalności prospołecznej bukmachera STS, przyczyniającego się do rozwoju młodzieży, polskiego sportu. Nader ważną rolę pełni również w fundacji „Sport Twoją Szansą”. Fundacja Sport Twoją Szansą prowadzi działalność na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty sportowe, dostarczając im pomoc pieniężną oraz merytoryczną. Fundacja stawia sobie za cel wspieranie przeróżnych inicjatyw związanych z rozwojem polskiego sportu. Kierunek pomocy to nie tylko osoby indywidualne, ale również prawne bez względu na to, czy aktywność sportowa ma charakter amatorski czy zawodowy. Dodatkowo Fundacja pomaga sportowcom, którzy z różnych przyczyn losowych, albo finansowych nie są w stanie brać udziału w zawodach na własną rękę, randze krajowej i międzynarodowej. Fundacja działa również na rzecz promowania polskiego sportu poza granicami Polski.

Przykładem inicjatywy, jaką niedawno podjął STS może być licytacja koszulek, po meczu na cele prospołeczne:

STS kolejny raz udostępnia miejsce fundacji Sport Twoją Szansą na koszulkach Lecha Poznań

STS – największy legalny operator bukmacherski w Polsce, działający również na kilkunastu rynkach EU – w uzgodnieniu z Lechem Poznań znów udostępnił miejsce na przodzie koszulek fundacji dobroczynnej. Koszulki, po zakończonych zmaganiach Kolejorza w rozgrywkach europejskich 2020/2021 przekazał na licytacje, a dochód zasilił fundacje i został udostępniony na pomoc podopiecznym fundacji.

 Sponsor strategiczny Lecha Poznań, jakim jest STS udostępnił miejsce na koszulkach fundacji Sport Twoją Szansą. Ma to oczywiście związek z tym, ze miejsce meczu odbywa się na Cyprze gdzie zabronione jest reklamowanie nielicencjonowanych w tym kraju firm bukmacherskich. Jako spółka respektująca regulacje prawne STS daje pozytywny przykład oraz dodatkowo zależy bukmacherowi na zwróceniu uwagi na problem szarej strefy zakładów wzajemnych w Polsce. Informacyjnie dodając STS zwraca uwagę na szarą strefę gdzie ponad połowa rynku online należy do nielicencjonowanych operatorów. Pieniądze na zakłady transferowane są po za granice kraju, bez odprowadzania od nich żadnych podatków. Na ich działalności tracą wszyscy – budżet kraju, związki i kluby sportowe. Dla firm działających legalnie i płacących w Polsce podatki, stanowią te podmiotu nieuczciwą konkurencję – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

Nie jest to pierwsza inicjatywa STS. W sezonie 2013/14 bukmacher planował zamieścić logotyp akcji „KolorujeMY” na strojach zawodników w meczu z Honka Espoo, jednak UEFA nie wyraziła na to zgody. Z kolei w 2017 roku przed meczem z FC Basel STS oddał swoje miejsce na koszulkach Lecha charytatywnej organizacji, którą wybrali kibice. Wspólnie z klubem zorganizowane zostało głosowanie, w którym brały udział trzy organizacje – Drużyna Szpiku, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu i Rak Off. Kibice oddawali swoje głosy, a już samo zagłosowanie oznaczało zapoznanie się z tymi instytucjami i promocją ich. Wygrała Drużyna Szpiku i to z nią Kolejorz grał na piersi z FC Basel. Trykoty zostały następnie przekazane na licytacje, a dochód został przekazany na wsparcie podopiecznych organizacji. W tym samym czasie Karol Klimczak, prezes Lecha Poznań został członkiem Rady Honorowej fundacji. Również w kolejnym sezonie piłkarze Kolejorza mieli okazję do występu w z logo fundacji w trakcie spotkania wyjazdowego II rundy eliminacji LE ze szwedzkim Hammarby IF.

Historia Fundacji Sport Twoją Szansą.

Fundacja Sport Twoją Szansą działa od 2014 roku, prowadząc prace na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty, dostarczając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywuje do działania i dostarcza rozwiązania do odpowiedniego zaplecza treningowego. Do grona podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą należą poszczególni sportowcy oraz organizacje. Od roku 2016 fundacja pomaga reprezentacji Polski w koszykówce na wózkach. Od września 2017 r. jest patronem reprezentacji Polski w rugby na wózkach oraz szkoły bokserskiej Global Boxing Tarnów. Od września 2018 r. do rodziny podopiecznych należy Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej zarządzająca darmowymi zajęciami dla młodych piłkarzy, prowadząca strzelectwo sportowe Aneta Stankiewicz, tenisista stołowy Rafał Czuper oraz lekkoatletka Kamila Przybyła. Organizacja dofinansowuje reprezentację Polski ampfutbolistów, lekkoatletkę Magdalenę Stefanowicz, Kamelię Babicką trenującą jazdę konno oraz gimnastyczkę Julię Siepetowską. Fundacja rozwija równie współprace w branży sportów elektronicznych – ze Stowarzyszeniem Sportów Elektronicznych (Esport Association), w obrębie której udzieliła wsparcia przy organizacji akademickiej ligi esportowej dla studentów uczelni wyższych z całego kraju – Edu Esports League.

4 Odpowiedzialność i zaangażowanie STS.

STS znany jest, jako zaangażowany i odpowiedzialny sponsor, którego aktywność i zakres działania zdecydowanie wykracza ponad ekspozycję logotypu. Bukmacher współuczestniczył w ciągu minionych 7 lat współpracy z klubem Lech Poznań w szeregu indywidualnych i wysoce jakościowych projektów jak np. umożliwienie oddawania głosów przez kibiców w zakresie wyboru odbiorcy wsparcia dostarczanego przez Bukmachera, w koszulkach z jakim logotypem na froncie zagrają mecz Ligii Europy z FC Basel. STS – razem z kibicami i Lechem Poznań – uruchomił i wsparł również takie projekty, jak śledzenie meczu z Piastem Gliwice na telebimie przed INEA Stadionem, kolorujeMY czy oddanie swojego miejsca na logo fundacji Sport Twoją Szansą na koszulkach meczowych Lecha Poznań.

Odpowiedzialna gra uczestników zakładów bukmacherskich w STS

STS, jako największy bukmacher w Polsce, działa legalnie, w oparciu o udzieloną licencję Ministerstwa Finansów RP. Jest odpowiedzialną firmą, która cały czas inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort swoich użytkowników. Od kilku lat STS rozwija ideę Odpowiedzialnej Gry zapewniając graczom odpowiednie narzędzia oraz wiedzę do bezpiecznego obstawiania zakładów i korzystania z usług bukmachera.

Poniżej wypunktowano najważniejsze narzędzia służące pomocą dla graczy i dające im możliwość kontrolowania ich zabawy, czasu i pieniędzy angażowanych w świecie zakładów bukmacherskich. Jako jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce STS służy pomocą konsultantów, gdzie można uzyskać odpowiednią wiedzę oraz wsparcie. Konsultanci chętnie odpowiedzą na pytania i wątpliwości oraz pomogą w zakresie doboru narzędzi.

Narzędzia odpowiedzialnego gracza

W myśl regulaminu odpowiedzialnej gry, STS dostarcza następujące opcje limitowania i zarządzania aktywnością w serwisie w celu przekazania w ręce klienta pełnej kontroli nad zabawą oraz zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa.

LIMITY CZASOWE

Limit czasowy pozwala graczom na lepsze zarządzanie czasem gry. Limit dzienny można ustawić między 1h a 18h ciągłego zalogowania, a limit miesięczny na maksymalnie 558h. Po przekroczeniu tego limitu logowania, zawieranie zakładów nie będzie możliwe.

LIMITY KWOTOWE

Dzięki limitowi pieniężnemu klient może lepiej zarządzać budżetem przeznaczonym na grę. Określa wielkość stawek, które obstawia zarówno z konta depozytowego jak i bonusowego w ciągu dnia oraz miesiąca. Po osiągnięciu limitu zakłady gracza nie będą przyjmowane do czasu rozpoczęcia nowego okresu rozliczeniowego.

ZMIANA USTAWIONYCH LIMITÓW

Limity są narzędziami, które powinny służyć klientowi lepiej zarządzać czasem i budżetem, a więc powinny być przemyślane i dostosowane do rzeczywistych możliwości graczy. Obniżenie limitu odbywa się natychmiastowo po wprowadzonej przez klienta wniosku o zmianę. Podwyższenie zaś wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na wprowadzenie zmiany, kiedy gracz może swoją decyzję przemyśleć, aby być jej pewnym – pierwsza zmiana zostaje wprowadzona po 24h, druga zmiana po siedmiu dniach, a 3 i następna po trzech miesiącach.

ZAWIESZENIE KONTA NA 24H

STS udostępnia możliwość zawieszenia wnoszenia zakładów na okres 24 godzin. W tym czasie gracz może odpocząć i skupić się na innych aktywnościach. Po upływie 24 godzin konto zostaje odblokowane automatycznie.

SAMOWYKLUCZENIE Z GRY

STS jest świadomy tego, że czasem przydaje się chwila wytchnienia od gry. W związku z tym oferuje możliwość samowykluczenia z gry na okres 3 miesięcy. Przez ten czas klient nie będzie mógł stawiać zakładów. Po upływie 3 miesięcy konto będzie odblokowane, a gracz będzie mógł wrócić do gry ze świeżym nastawieniem.

ZAMKNIĘCIE KONTA

Zamknięcie konta jest poważną decyzją. Z tego względu, nie STS nie oferuje tej możliwości automatycznie, jednak każdy gracz może dokonać zamknięcia kontaktując się z obsługą klienta STS.

ZEGAR GRACZA

STS udostępnia w ramach indywidualnego konta każdemu graczowi zegar, który prezentuje i śledzi czas aktywności klienta od momentu zalogowania.

Bezpieczna gra

Zakłady bukmacherskie STS promują ideę bezpiecznej gry oraz dzielą się dobrymi praktykami w tym zakresie wśród swoich graczy. STS wie, że zawieranie zakładów wzajemnych jest przede wszystkim rozrywką opartą na wiedzy.

JESTEŚ GOTOWY, MASZ KONTROLĘ.

Zakłady bukmacherskie to przede wszystkim gra wiedzy i umiejętności, oferująca uczucie spełnienia i satysfakcji, kiedy trafia się wydarzenia sportowe. To właśnie dzięki talentowi graczy odnosi się zwycięstwa i wygrywa. Należy jednak pamiętać, że to właśnie gracz decyduje o grze, w chwili, gdy jest ona bezpieczna do momentu, gdy czuje się nad nią kontrolę.

BONUSY BEZ RYZYKA

Za założenie konta, nowy użytkownik STS otrzymuje szereg bonusów bez ryzyka – np. 25 PLN tzw. freebet, 29 PLN,  200 PLN w ramach zakładu bez ryzyka (pieniądze wracają na konto gracza w przypadku niepowodzenia) oraz bonus powitalny do 1200 PLN od depozytu. Warto śledzić również pozostałe promocje. Bez wątpienia bonusy stanowią bezpieczną odskocznię od inwestowania swojego kapitału w zakłady bukmacherskie. Bukmacher wie, że cykliczne bonusy nie tylko oszczędzają kapitał graczy, ale przede wszystkim dają satysfakcję dalszego uczestnictwa w zabawie.

ŁATWY START

Wiedza graczy o sporcie jest wystarczająca, by trafnie obstawiać. Zakłady bukmacherskie dają możliwość wykorzystania wiedzy, jaki i umiejętności klientów. Wielu graczy specjalizuje się w niszowych sportach i dyscyplinach, przez co posiadają cenną i unikatową wiedzę, którą w niezwykle łatwy sposób można wykorzystać i przekuć na zarabianie na zakładach. STS daje taką możliwość oferując bardzo szeroki zakres oferty. Natomiast przystępna strona www czy aplikacja mobilna oraz przejrzyste zasady sprawiają, że gracz posiada kontrolę nad grą. Jest w stanie rozpocząć przygodę praktycznie bez „szkolenia wstępnego” a intuicyjna strona czy czytelna i przejrzysta szata graficzna pozwala od razu odnaleźć się w ofercie bukmachera. Rejestracja i dokonanie pierwszego depozytu jest bardzo proste.

WSPARCIE KLIENTÓW

Od zawsze w centrum uwagi STS stawia na ludzi, którzy pasjonują się sportem, dzięki czemu mają wystarczające umiejętności, żeby dobrze typować i wygrywać. Bukmacher wspiera swoich graczy, by mogli wykorzystać swoją wiedzę i sprawczość. Dlatego oddaje do dyspozycji najlepszy customer service oparty o szybki czas reakcji, który wspomoże kompetentną całodobową obsługą przez 7 dni w tygodniu.

5 Oferta bonusowa i promocyjna STS

Mnogość bonusów i promocji bukmacherskich oferowanych przez operatorów bukmacherskich to bez wątpienia jeden z najgorętszych i najważniejszych argumentów przemawiających za otwarciem konta u poszczególnego operatora. Jak na dłoni widać to u większości bukmacherów prześcigających się w ofertach powitalnych dla nowych jak i dla obecnych graczy. Oczywiście pojawiają się pytania i wielu nowicjuszy rozpoczynających przygodę w świecie zakładów sportowych zastanawia się – kiedy można otrzymać bonus, jakie są te najlepsze bonusy bukmacherskie, na jakiego rodzaje bonusy można liczyć?

Nie ma, co ukrywać, że bonusy, wszelkiego rodzaju promocje, vouchery, gratisy, dodatki, najbardziej mobilizują i przyciągają nowych graczy. Bukmacherzy stosują wiele określeń opisujących różnego rodzaju premie. Ich cel jest jeden: zwrócić uwagę i przyciągnąć klienta. Zakłady bukmacherskie mają ogromne możliwości, konkurencja jest ogromna między operatorami. Z pewnością rywalizacja wśród polskich, legalnych bukmacherów ma miejsce właśnie na polu dodatkowych promocji i bonusów. Swego czasu powstał ranking bonusów wykonany na podstawie badań IBS PAN i WSB, który jasno wskazał na liderującą ofertę STS na rynku zakładów sportowych.

Bonusy bukmacherskie. Jak je czytać i wykorzystać?

Bez wątpienia promocje bukmacherskie jak wcześniej opisywaliśmy stanowią niesamowity „wabik” i dodatek, który z jednej strony uatrakcyjnia obstawianie i posiadanie konta u bukmachera, a z drugiej dający obstawiającemu więcej możliwości. Na bonusy gracze mogą liczyć już od pierwszej chwili korzystania z oferty, domeny, czy aplikacji danego operatora. Z innej strony kierując swoje zainteresowanie w kierunku różnego rodzaju zakładów, rozgrywek, lig, gracz może liczyć na dodatkowe „doładowanie” w postaci bonusu dedykowanego. Rodzajów bonusów jest ogromna ilość, poczynając od czasowo dostępnych jak na Finał Ligi Mistrzów, uruchamianych przy okazji finałów wielkich imprez sportowych po standardową ofertę dostępną, na co dzień.

Jakie bonusy są dostępne w zakładach bukmacherskich STS?

Dzieląc bonusy bukmacherskie na główne kategorie – najważniejszy byłby podział na: bonusy dla nowy graczy i na bonusy dla obecnych („starych”) graczy. Ogólna nazwa takiej promocji to bonus powitalny. 

STS, jako lider branży może się szczycić i chwalić obecnością jak i wielkością takiego bonusu. Bonusy na start dostępne są przy rejestracji, czyli zakładaniu konta i ma się do nich tak naprawdę dostęp jednorazowo. Z pozostałych promocji bukmacherskich można korzystać ciągle, regularnie grając i obstawiając w zależności, kiedy operator wznowi kampanie. Są też bonusy stałe, czyli te, które w ofercie są bardzo długo, a jeśli już się zmieniają, to bukmacher niewiele je modyfikuje. Inne bonusy specjalne, dostępne są przy okazji ważnego wydarzenia sportowego, startu ligi, finałów. Z pewnością idealnym przykładem czasowych bonusów są te wypuszczane z okazji Euro 2020 jak i Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Bonusy powitalne – czyli rodzaj bonusu dla nowych graczy

Bonus powitalny dostaje się na podczas rejestracji konta i bez wątpienia świadczy o klasie, wielkości bukmachera i jest niejako jego wizytówką. Wielkość bonusów świadczy również tym, na ile bukmacher pozwala sobie przy późniejszych ograniczeniach – przede wszystkim obniżając kursy i ścinając maksymalne stawki wnoszone przez graczy. Analizując ofertę powitalną STS – jest na „bogato", bukmacher pozwala i daje dużo więcej niż konkurencja.

Bonus na start

Bonus na start w określany jest również, jako darmowy bonus, ponieważ aby go otrzymać wystarczy założyć konta u bukmachera. Szybka rejestracja, jest pierwszym krokiem w utworzeniu pełnoprawnego konta i daje ona możliwość korzystania z oferty i obstawianie wyników (pre-match i live). Świadomie piszemy o kilku bonusach powitalnych, ponieważ w STS w momencie otwierania konta można liczyć również na inne dodatki bonusowe. STS, oferuje, bowiem swoim nowym klientom kilka rodzajów bonusów od pierwszej wpłaty środków.

Bonus od depozytu

Określenie „Bonus bez depozytu“ ma w sobie niesamowitą siłę, ponieważ to właśnie ten bonus jest główną promocją oferowaną na powitanie, inaczej zwaną bonus na start. Nie tylko STS posiada go w swojej ofercie, inni bukmacherzy również widzą w nim wielki potencjał, który może przekonać niezdecydowanych klientów. Kierując się nazwą bonusu – jego wielkość uzależniona jest od depozytu, to znaczy – pierwszej wpłaty. Najlepiej obrazuje to przykład rejestracji w STS, która równa się bonusowi. W skrócie, ile wpłacimy za pierwszym razem podczas zakładania konta, tyle samo środków gracz otrzymuje w ramach bonusu powitalnego do obstawiania zakładów.

Ile, zatem wynosi w STS bonus powitalny? 

1200 PLN. Oznacza to, że maksymalnie można mieć na z bonusu 1200 PLN. Przykładowo w momencie, kiedy depozyt gracza wynosić będzie300 PLN, to konto bonusowe zwiększone będzie na kwotę 300 bonusu od depozytu. Generalnie środkami z jednego i drugiego konta można obstawiać te zakłady.

Cashback, czyli zakład bez ryzyka

W olbrzymim świecie zakładów bukmacherskich, swoją nazwę promocje uzyskują od globalnych graczy pochodzących z Wielkiej Brytania i Stanów Zjednoczonych, z których wywodzą się pierwsi operatorzy bukmacherscy. Dobrym przykładem jest cashback

Co to oznacza? Wśród polskich, legalnych operatorów równolegle można spotkać zwrot zakład bez ryzyka. Pośrednio to określenie może wprowadzać w błąd, jakoby istniały zakłady bukmacherskie, gdzie nie ma żadnego ryzyka pochodzącego z obstawiania. Analizując jednak bliżej bonus Cashback w teorii jest to pewien rodzaj ubezpieczenia gracza, który w wypadku przegranej, otrzymuje zwrot części a niekiedy całej postawionej kwoty. Na wskroś rynku bukmacherskiego w Polsce i również w STS, zakład bez ryzyka dostępny jest pod pewnymi wytycznymi i nie zawsze jest dostępny. Cashback nie jest, więc darmowym zakładem, bo obstawiając wydarzenie, należy wykorzystać swój kapitał dostępny z wniesionego depozytu. Natomiast środki wrócą na konto jedynie, gdy klient poprawnie nie wytypuje wyniku. Zakład bez ryzyka często nie oznacza wypłaty całości postawionej kwoty.

Darmowe zakłady (Freebet) - bonus bez depozytu

Zwykło się mówić ż nic nie jest za darmo, co może być jedynie myśleniem życzeniowym. Okazuje się, że nie do końca, ponieważ STS właśnie rozdaje Freebety. Bonus powitalny ma kilka składowych oprócz 1200 PLN, o których była mowa wcześniej. Gdy zakłada się konto w STS, rejestracja oznacza również bonus, który można uzyskać wpisując specjalny kod promocyjny połączony z darmowymi zakładami. Czym jest wspomniany kod promocyjny i jak go otrzymać. To jest bardzo proste. Jeszcze niedawno podczas rejestracji bonus STS trzeba było wpisać. W tym momencie kod promocyjny jako bonus trafia bezpośrednio i automatycznie na nowo utworzone konto gracza. W STS kod promocyjny to dodatkowe 25 PLN, które jest niezłym dodatkiem do gry i do obstawiania. Legalni bukmacherzy stosują inne sformułowania, jako freebet, bonus bez depozytu i pod taką nazwą również występują darmowe zakłady.

6 Promocje bukmacherskie dla obecnych graczy

Można zauważyć, że bonus na start, zakład bez ryzyka, czy inne darmowe bonusy bukmacherskie to klasyczne promocje bukmacherskie na start, czyli dostępne dla świeżych graczy przy rejestracji. Zakłady bukmacherskie premiują nie tylko nowych klientów, ale też tych, którzy grają od dłuższego lub krótszego czasu. Stąd też każdy bukmacher promocje dla stałych graczy traktuje z całą powagą i nie chce zaniedbywać tej grupy klientów. STS nie jest tutaj wyjątkiem i promocje mogą mieć różny charakter. Co jakiś czas pojawiają się nowe bonusy w STS, które oferowane są całej grupie graczy lub poszczególnym grupom stałych graczy. Dokładnie tak samo jest w przypadku bonusów powitalnych, jak i w przypadku innych promocji bukmacherskich –mówimy tutaj o różnego rodzaju kategoriach tych bonusów.

Regularne bonusy dla stałych graczy

Bonusy i promocje dla obecnych / stałych graczy można podzielić na dwie kategorie. Pierwszą stanowią regularne bonusy, będące ofertą ciągłą. Mają one długi termin ważności – przenosząc na grunt handlowy. Jest to grupa bonusów, które są w ofercie non stop. Obstawiając poszczególne sporty czy ligi, czy korzystając z określonych opcji, jakie daje konto danego bukmachera, można w ciemno zakładać, że taki a taki bonus będzie do wykorzystania. Te bonusy są miłym, ale i pożądanym dodatkiem. Trochę odmiennie jest traktowana druga grupa bonusów dla użytkowników konta, którzy nie są tzw. świeżakami.

Bonusy tymczasowe / okolicznościowe

Nazywane niekiedy też bonusami specjalnymi. Są to promocje okresowe, uruchamiane z pewnego powodu – startu rozgrywek, hitowego meczu lub topowego wydarzenia. W 2020 roku, gdy pandemia zamroziła wszelkie rozgrywki na kilka tygodni oraz wszelki zawodowy sport, późniejszy powrót najważniejszych i najpopularniejszych lig był idealną okazją do wystartowania bonusów okolicznościowych. W gronie bonusów specjalnych można też z pewnością zaliczyć podwyższone kursy i zakłady. W STS funkcjonują one pod nazwami: Superoferta i Hit Dnia. Bukmacher uwypukla zdarzenia, które zostały potraktowane ze szczególną uwagą, a dla graczy oznaczają one potencjalnie większą wygraną.

Zaproś kumpla – warunki promocji STS

W STS ta promocja istnieje od dłuższego czasu i jest pomostem między „starymi” graczami a nowymi. Początki działania promocji to nazwa „zaproś kumpla”, a w tym momencie została rozszerzona do wersji „zaproś kumpli”.

O co chodzi w tym bonusie? Regulamin nie jest aż tak skomplikowany. Najpierw jeden gracz musi się zalogować na konto STS, udać się do sekcji „Zaproś kumpla” i obrócić depozytem na łączną kwotę 25 zł – gdzie min. kurs musi wynosić 1.85. Gdy wykona się obrót, gracz ten dostaje aktywny link, który dostępny jest w sekcji „Zaproś kumpla”. Link ten gracz może przesłać nawet do sześciu znajomych „pierwszego gracza”. W takim przypadku każdy z nich otrzyma po 50 zł, gdy zaproszony nowy znajomy wpłaci po min. 50 zł wykona obrót na kwotę 500 zł (kurs znów min 1.85). Kolejna promocja dotyczy 1 zapraszającego gracza, który za 3 i 6 znajomego otrzyma po 20 zł.

Bonus na Betgames

Betgames to zakłady bukmacherskie na gry karciane. Ciekawa alternatywa dla graczy, którzy chcą z jednej strony obstawiać i typować, a z drugiej interesują się nie meczami sportowymi tylko grami karcianymi. I dla tych osób coś przygotował STS. Regulamin bonusu jest prosty. Należy postawić pierwsze zakłady na Betgames z kursem min. 1.90 w ciągu jednej doby. Jeśli gracz celnie wytypuje jego środki trafią na konto depozytowe. Jeśli nie trafi to STS zwraca również na konto depozytowe równowartość straconych stawek do 20 PLN. Bukmacher również proponuje doświadczonym graczom Betgames wzięcie udziału w lidze rankingowej, w której za każdy celny zakład zdobywa się punkty, natomiast najlepsi w rankingu otrzymują premię do podziału.

Bonusy na sporty wirtualne

Sporty wirtualne są opcją do tradycyjnych rozgrywek. Ciągle budują grono wiernych graczy i sukcesywnie coraz większą popularność. Było to szczególnie widoczne, gdy większość sportów została zawieszona. Wciąż niektórzy podchodzą do tego świata niechętnie, ale w STS sporty wirtualne mają swój bonus. Jest to bonus „bez ryzyka”. Jakie są warunki, aby go wziąć? Należy obstawić sporty wirtualne z minimalnym kursem 1.90. Zakłady z pierwszych wydanych 20 PLN w ciągu jednej doby są częścią promocji. Jeśli gracz nie trafi celnie wyników, to otrzyma on równowartość przegranych stawek do 20 PLN. Środki te zostaną przekazane na konto bonusowe i gracz będzie mógł za nie obstawiać nowe zakłady.

7 Wypłata bonusu STS – warunki

Gra, obstawianie, wygrana, wypłaty środków. To pierwsze kwestie, jakie najbardziej interesują graczy. W momencie celnego trafienia najważniejszą kwestią jest wypłata bonusu. STS tak jak pisaliśmy powyżej ma specjalną przestrzeń / zakładkę poświęconą bonusom STS. Regulamin jest niezwykle ważny, ponieważ niedoczytanie i nie zrealizowanie ważnych punktów może zablokować, wypłatę bonusu. Na przykład warto zwrócić uwagę na fragment dotyczący tzw. obrotu bonusem. Co to oznacza? Obrót bonusem to zagranie / wniesienie zakładu, postawienie całej lub części kwoty po wyznaczonym kursie minimalnym. Wielkość kursu, jaki należy zastosować w obrocie przeważnie jest podobny do innych obrotów. Podobnie jest w przypadku wyżej wymienionych bonusów.  Obrót bonusem w STS odbywa się po kursie min. 1.91. Jednak czy to dużo czy mało?

Analizując kursy bukmacherskie nie jest to zaporowa wartość, jak może się początkowo wydawać.

Jednak ile razy trzeba obrócić bonusem STS?

Często gracze zadają to pytanie. Zawsze warto zwrócić uwagę na zapisy w regulaminie i się z nimi zapoznać, ale możemy potwierdzić, że przeważnie obowiązuje zasada trzykrotności otrzymanego bonusu. Najważniejsze jest, że po obrocie bonusu, bukmacher przekaże taką informacje i dokona wypłaty bonusu. STS kładzie szczególny nacisk na jasne warunki obrotu i prędkość działania w stosunku do graczy.

8 Bonus STS – ogólne zasady

STS ma to do siebie, że posiada wiele bonusów. Porównując oferty innych legalnych bukmacherów wciąż ich ilość w STS robi wrażenie. Zakłady bukmacherskie i promocje to nierozłączna para, stąd też każdy bukmacher stosuje swoje kombinacje promocji, bonusów, dodatków, nagród itd. Sumując całość oferty: bonusy powitalny, bonusy dla obecnych graczy i bonusy okolicznościowe w STS, to… jest tego naprawdę dużo. 

Dlatego w tym miejscu zwracamy Wasza uwagę na pewne zasady, którymi wato się kierować korzystając z promocji, ponieważ każdy bonus jest powiązany nierozerwalnie z pewnymi zasadami i regulaminem, z którymi koniecznie należy się zapoznać, w przeciwnym razie rodzi się wiele pytań, wątpliwości i pomyłek. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom mamy radę dla wszystkich graczy, tych obecnych, jak i przyszłych. Kolejność korzystania z promocji powinna być następująca: Sprawdź ofertę STS -> bonus -> regulamin. Nie można zapomnieć o tym ostatnim punkcie. Najpierw trzeba się zapoznać z ofertą, z bonusami, a w momencie chęci skorzystania należy poznać zasady i przeczytać jednak regulamin. Bonusy w STS mają swoją indywidualną zakładkę na stronie, gdzie znajdziemy każdy bonus czy promocję i regulamin z ich korzystania.

9 Szybka wypłata bonusu w STS

Nie podlega wątpliwościom, że szybka wypłata bonusu w STS to niezmiernie ważna kwestia. STS wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy i podpisał umowę na szybkie księgowanie z 11 bankami w Polsce. 15 minut – tyle średnio zajmuje wypłata środków w STS. Zbędna zwłoka nikomu nie służy i nikt lubi czekać na wygrane i pieniądze. Operator STS działa skutecznie w tym obszarze wszystko, by po poprawnym obrocie bonusu suma w ekspresowym tempie trafiała na konto gracza, aby ten mógł obstawiać inne rozgrywki lub skorzystać z szybkiej wypłaty. Szybki i bezpieczny przepływ pieniądza to kluczowa kwestia, dlatego też STS, jako pierwszy z bukmacherów w Polsce umożliwił wpłaty środków przez PayPal. Transakcje realizowane za pomocą tego systemu są bezpieczne, poufne i szybkie. Ogromna popularność tego portfela internetowego nie jest przypadkowa – z PayPal korzysta ponad 200 mln użytkowników ze 190 krajów.

10 Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie w STS

Kusząc się o pewne podsumowanie, świat bonusów w zakładach bukmacherskich jest obszerny i z pewnością bukmacherzy nie powiedzieli ostatniego słowa. W Polsce wśród legalnych bukmacherów ten temat jest wciąż na tyle nowy, że wciąż będą pojawiać cię coraz to ciekawsze promocje, z korzyścią przede wszystkim dla graczy. W STS bonusy są traktowane priorytetowo, a skorzystać z nich może każdy – dotyczą wszystkich graczy, zarówno nowych, ale też oferowane są stałym klientom. Sporą część oferty stanowią stałe bonusy bukmacherskie, niemniej jednak warto śledzić aktualną ofertę bonusową oraz zmiany w regulaminach. STS ma swój dedykowany obszar na stornie i tam każdy znajdzie aktualne informacje i ofertę. Warto regularnie tam zaglądać, by nie przegapić aktualnych promocji.

11 STS zakłady bukmacherskie – Klienci VIP

Bukmacher STS posiada również strefę VIP. Nie jest jednak takie proste, aby uzyskać do niej dostęp. Konieczne jest założenie konta w serwisie bukmachera, a następnie być nader aktywnym graczem. Podając za STS liczą się depozyty, wygrane, obrót oraz częstość i systematyczność wnoszenia zakładów. Gracze odznaczający się największym zaangażowaniem w grę i lojalnością mają szanse otrzymania zaproszenia do grona Klientów VIP. Szczęśliwcy, którzy dołączą do grona graczy VIP, mają zapewnioną szybką autoryzację wnoszonych zakładów, ponieważ stosowana jest wobec nich maksymalna tolerancja stawek i minimalne limity (a czasami ich brak). Odrębne traktowanie przejawia się także w dodatkowych udogodnieniach. Graczy VIP nie muszą liczyć się z kolejką podczas zadawania pytań na mailu czy na czacie, mogą również kontaktować się z dedykowanym konsultantem, który otacza klienta indywidualnym wsparciem. Dodatkowo, jeśli uzyskasz status Klienta VIP, możesz liczyć na specjalne darmowe zaproszenia na imprezy sportowe, które odbywają się niedaleko Twojego miejsca zamieszkania jak również prezenty urodzinowe.

12 Wpłaty i wypłaty w STS.

Wpłaty depozytów na konto w STS można wykonywać wieloma sposobami: kartą płatniczą Visa lub Mastercard, transferem PayU (banki i BLIK) lub Dotpay (banki i Paysefecard), przelewy z rachunku przy użyciu Tpay.com lub też przy pomocy e-portfela Skrill lub Netteller. W tym miejscu należy podkreślić, że wpłaty do bukmachera STS są możliwe do wykonania ekspresowym przelewem z aż ok. 30 banków funkcjonujących w Polsce. Depozytów i oczywiście wnoszenia zakładów można dokonywać także w punktach stacjonarnych STS. W momencie wypłaty środków z konta STS online musimy wykorzysta przelew bankowy. Przelewy do największych banków zaksięgowane są tego samego dnia, a do pozostałych środki można zauważyć na koncie najpóźniej po 1 czy 2 dniach roboczych licząc od momentu złożonej dyspozycji. STS nie nalicza żadnych prowizji od dokonanych transakcji.

Chcąc dokonać wpłaty środków, należy zalogować się na konto STS, poszukać odnośnika „Wpłata” i postępować zgodnie z pokazanymi instrukcjami. Natomiast dokonując wpłat w punkcie stacjonarnym STS, niezbędne jest jedynie podanie swojego loginu oraz wskazanych cyfr z numeru PESEL. W celu wypłacenia środków z konta STS po zalogowaniu należy wejść w obszar „Moje konto” w osobnym menu należy poszukać zakładki „Wypłata”, wpisać, jaką chce się wypłacić i potwierdzić transakcję hasłem do konta STS. Pisaliśmy o tym już, że wypłaty można dokonywać jedynie wtedy, gdy konto zostało w pełni zweryfikowane i ma status Konta Stałego. Dodatkowo, wypłacać można środki depozytowe, a środki na koncie bonusowym mogą być tylko obrócone – po dokonaniu obrotu stają się one dostępne do przesunięcia na konto depozytowe i dopiero wtedy mogą być bez problemu wypłacone.

13 STS – sprawdź swój kupon

STS dostarcza graczom szybką opcje sprawdzenia statusu kuponu. Jeśli gracz chce sprawdzić czy postawiony kupon jest wygrany czy nie, wystarczy odwiedzić stronę główną bukmachera i na samym dole odnaleźć pole „Sprawdź kupon”, po czym wpisać numer swojego kuponu. Wszystkie zakłady, które gracz zawarł również są możliwe do odnalezienia po zalogowaniu w sekcji „Moje konto”. W części „Moje zakłady” są zakłady z oferty przedmeczowej, a w obszarze „Moje zakłady Na żywo” – tak samo zakłady z oferty live. Oczywiście status kuponu spokojnie można sprawdzić w punktach stacjonarnych, w takim przypadku o tym, czy kupon jest wygrany, poinformuje Cię pracownik lokalu, który może od razu wypłacić wygrane.

14 Obowiązek podatkowy STS

Działający w Polsce legalni bukmacherzy mają obowiązek odprowadzania 12% podatku obrotowego od całościowych zakładów wzajemnych. Również STS 12% z każdego postawionego przez gracza kuponu musi przekazać na opłatę należności podatkowej. Niestety drugi rodzaj podatku w wysokości 10% to podatek od wygranej, który bezpośrednio połączony jest z zakładami wygranymi. Podatek od wygranej należny jest jednak tylko wtedy, gdy kwota na zwycięskim kuponie przekroczy 2280 zł. Tak jak inni bukmacherzy, którzy organizują zakłady wzajemne, STS również pobiera w takiej sytuacji przepisową kwotę z wygranej gracza i odprowadza za niego podatek do urzędu skarbowego. Mimo tego, że wszystkie koszty podatkowe ponoszą gracze, wnoszący zakłady u bukmachera STS, mają zagwarantowane bezpieczeństwo (zarówno własnych środków finansowych, jak i przekazanych danych osobowych). Szczegółowe zasady wnoszenia zakładów w STS dostępne są w „Regulaminie Internetowych Zakładów Bukmacherskich” zapisanym w serwisie STS, a państwo jest gwarantem tego, że zasady będą przez bukmachera przestrzegane.

15 Obsługa klienta w STS

Niezmiernie wartościowy jest dział na stronie internetowej STS mieszczący się na podstronie „Pomoc”, gdzie gracz może znaleźć rozbudowaną sekcja FAQ zawierającą odpowiedzi na pytania dotyczące rejestracji w serwisie, depozytów i wypłat, wnoszenia zakładów i bonusów. Szczegółowe informacje na temat praktycznej strony obstawiania zakładów przedstawione są natomiast w zakładce „ABC Zakładów”. Celem ułatwienia graczom odnalezienia interesujących zagadnień, sekcja zawiera filtry, dzięki którym można zobaczyć tylko te informacje, na które złożyło się zapytanie, np temat wybranego typu zakładu bądź dyscypliny sportowej czy Betgames.

Jeśli jednak cenisz sobie kontakt personalny i rozmowy oraz chcesz zadać pytanie pracownikowi STS, możesz tego dokonać na 2 sposoby. Najszybciej odpowiedź zostanie dostarczona, kiedy kliknie się w ikonkę pojawiającą się w dolnym rogu i poczeka na zgłoszenie konsultanta. Niesamowitym plusem czatu na żywo w STS jest jego dostępność 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dostępna jest również opcja przesłania swojego zapytanie za pomocą formularza kontaktowego i natomiast na odpowiedź należy poczekać, ponieważ zostanie ona udzielna drogą mailową.