Jakie promocje przygotował STS ?

Jakie są korzyści i warunki uzyskania bonusów ?

Rodzaj bonusuOdbierz bonusDostajesz maxWpłacaszWarunki bonusu

Pewne 1200 PLN

na start

Link do STS1200 zł1200 zł

3x obrót bonusem

z kursem powyżej 1,91

Pewne 25 PLN

na start

Link do STS25 zł0 zł

3x obrót bonusem

z kursem powyżej 1,91

CashBackLink do STS200 zł25 zł1x zwrot przegranych środków
Zaproś kumplaLink do STS50 zł
CashBackLink do STS200 zł25 zł1x zwrot przegranych środków

Warunki bonusów w szczegółach

Pewne 1200 PLN na start

W pierwszym kroku załóż konto w STS lub konto tymczasowe
Dzięki funkcji konta tymczasowego, rzeczywiście bardzo szybko znajdziesz się w gronie klientów STSa. Będziesz musiał przegotować swój dowód osobisty aby podać numer PESEL. Niestety takie są przepisy prawa, ustawa hazardowa, której streszczanie znajdziecie na stronach serwisu Bettinglex dokładnie mówi o tym jak bukmacher powinien zarządzać danymi personalnymi. Wszystkie dane wymagane, aby zweryfikować Twoje konto są niezbędne w przeciwnym wypadku nie będziesz w stanie wypłacić wygranych. STS posiada ogromne doświadczenie i renomę i nie może pozwolić sobie na nie przestrzeganie przepisów prawa, możecie spać spokojnie. Podczas rejestracji nie zapomnijcie zaznaczyć box’a „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”

W drugim kroku należy wpłacić pieniądze aby, od wniesionego kapitału został naliczony bonus

W ostatnim kroku obróć kapitałem aby wypłacić wygraną bonus obracasz 3x; czas na dokonanie obrotu to 120 dni, do obrotu liczą się wszystkie zakłady i kupony z kursem 1.91 z wyjątkiem Hitu Dnia oraz MaxiKombi.
Warto wspomnieć o podziale środków na koncie klienta na kapitał wniesiony oraz środki bonusowe. Regulamin bonusu mówi, że aby móc wypłacić pieniądze z konta depozytowego, należy obrócić kwotę pierwszej wpłaty 1x w zakładach po kursie min. 1.50. Na przykład Jeśli wpłaciłeś więcej, niż 500 zł, to obrotowi podlega tylko pierwsze 1200 zł, a pozostała kwota jest Twoim kapitałem. Idąc dalej przyjmijmy że wpłaciłeś 1200 zł. Możesz z tego wypłacić tylko 200 zł, ponieważ 1200 zł musisz najpierw obrócić.

Pewne 29 PLN na start z BETTINGLEX

STS daje możliwość zgarnięcia 29PLN dodatkowego kapitału rejestrując się z kodem BETTINGLEX. Chcąc odebrać bonus 29PLN w pierwszym kroku należy złożyć konto jak opisano powyżej.

W następnym kroku podczas rejestracji należy wpisać kod „BETTINGLEX” jak pokazano poniżej po czym otrzymasz bonus.

W kolejnym kroku należy wykonać obrót jedynie na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Warunkami obrotu są stawki wygranych kuponów z sumarycznym kursem powyżej 1.91. Po zrealizowaniu tych warunków, środki jakie są zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przesunięte na Twoje konto główne (depozytowe).

Jeśli lubisz gry karciane ten bonus jest dla Ciebie – Betgames 20 zł

W pierwszym kroku załóż konto w STS jak pokazaliśmy wyżej.

W kolejnym koku przejdź zakładki lobby. Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładów SOLO, z minimalnym kursem 1,9 liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu, wyłącznie na wyniki gier karcianych Betgames za łączną stawkę wynoszącą 20,00 zł. Czas na zawarcie zakładów liczony jest od momentu, kiedy Klient po raz pierwszy od rejestracji konta wniósł zakład na gry w karty – BETGAMES. Zakłady muszą by wniesione oraz rozliczone w ciągu 24 godzin tj. pomiędzy 00:00 a 23:59 tego samego dnia.

Zwrot równowartości stawki przegranych kuponów, zawartych oraz rozliczonych w ciągu jednej doby. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 20 złotych.

Inne bonusy:

– BEZPIECZNE 14 PLN,
– EKSTRA 25 PLN NA SPORTY WIRTUALNE,
– PEWNE 20 PLN NA SPORTY WIRTUALNE,
– BEZPIECZNE 25 PLN NA BETGAMES
– BEZPIECZNE 25 PLN NA ESPOR
– ZAPROŚ KUMPLA
Warto sprawdzać na aktualne promocje i bonusy bukmachera STS. Jak widać różnorodność ofert bonusowych jest bogata i każdy znajdzie coś dla siebie. Obstawiając typy bukmacherskie, grając w karty możecie liczyć na doładowania czy zwroty a zapraszając kolegów do STS możecie zgarnąć po 50 zł. STS doskonale rozumie potrzeby swoich graczy, odpowiednio na nie reagując, czerpiąc ze swojego długoletniego doświadczenia dostarcza naprawdę konkurencyjne promocje i bonusy.

Oferta STS

STS jest największym legalnie działającym bukmacherem w Polsce. Operator prowadzi działalność na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Produkty STS to zakłady bukmacherskie; zakłady internetowe; zakłady LIVE; zakłady Mobile. Bukmacher jest rzetelnym podmiotem, spełniającym wymogi ustawy hazardowej oraz innych regulacji stanowiących podstawę działania w Polsce

STS działa od 1997 roku i posiada ponad 50%  udziałów w polskim rynku zakładów bukmacherskich. Zatrudnia ponad 1 500 pracowników w Polsce. Jako jeden z nielicznych operatorów posiada wyłącznie polski kapitał.

Od lutego 2019 roku STS rozwinął swoją działalność na inne rynki europejskie, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Islandii, San Marino, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, Niemczech,  Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie.

Bukmacher z najwyższą starannością dba o wszelkie powierzone mu środki oraz dane. STS jest odpowiedzialną firmą, która rozwija się inwestując w nowoczesne rozwiązania technologiczne wymagana literą prawa z myślą o bezpieczeństwie i komforcie swoich użytkowników. Operatorowi zaufało i tym samym korzysta z jego usług  już kilkaset tysięcy osób.

STS wspiera odpowiedzialnie polski sport dofinansowując drużyny Ekstraklasy. STS to również oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej, Futsal Ekstraklasy, sponsor główny Jagiellonii oraz oficjalny bukmacher wielu klubów.

STS prowadzi również ogólnopolską sieć 440 lokali, w których również możecie obstawić, śledzić transmisje najciekawszych spotkań, wymieniać się opiniami. W największych miastach znajdziecie również lokale premium.

Kliknij aby ocenić !
[Wszyscy: 1231 Średnia: 4.7]

Najlepsze promocje

Najciekawsze artykuły