Totolotek - sprawdź zakład bez ryzyka czyli Lucky Loser

Co daje Totolotek ? jakie bonusy można uzyskać ?

Rodzaj bonusuOdbierz bonusDostajesz maxWpłacaszWarunki bonusu

100% Bonus powitalny

max 500 PLN

Załóż kontoMax 500 PLNMin 20 PLN

3x obrót bonusem,

kupon: 3x wydarzenia z min kursem 1,35.

30 dni na obrót.

Bonus AplikacjaZałóż kontoMax 49 PLNMin 20 PLN

3x obrót bonusem,

kupon z min kursem 1,9

30 dni na obrót.

Bonus King SizeZałóż konto Bonus do 66%

Od 5% za 5 wydarzeń,

do 66% za 30 wydarzeń na kuponie.

Bonus Lucky LoserZałóż kontoZwrot do 100%Min 20 PLN
Inne:CashoutProgram Bet Club

Warunki bonusów w szczegółach

Bonus powitalny 500

 1. Zarejestruj się

Korzystając z linków przygotowanych dla Was zarejestrujcie się na stronach Totolotka. Przy rejestracji koniecznie zaznaczcie opcje, że chcecie skorzystać z bonusu powitalnego.

 1. Weryfikacja konta

Zweryfikujcie swoje konto przez wysłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu na adres klient@totolotek.pl, to jest standard i każdy bukmacher wymaga od nas weryfikacji naszej osoby. Po pozytywnym zakończeniu weryfikacji będziecie mogli korzystać i brać udział w promocjach.

 1. Odebranie bonusu

Po pozytywnym zweryfikowaniu konta należy wpłacić depozyt (minimum 20 PLN), od którego nastąpi obliczenie i dodanie 100% od wartości depozytu – maksymalnie 500 PLN. Bonus pojawi się zaraz po zaksięgowaniu pierwsze wpłaty pod warunkiem pozytywnej weryfikacji konta.

 1. Jakie są warunki obrotu bonusem ?

Zanim bonus będzie mógł być wypłacony należy nim obrócić w okresie 30 dni. Do tego obrotu wliczane są kupony zawierające minimum 3 typy bukmacherskie z kursem minimalnym 1,35. W obrocie nie biorą oddziału zakłady systemowe.

 1. Dodatkowe informacje do bonusu powitalnego.

– Środki pochodzące z bonusu nie podlegają bezpośredniej wypłacie i są przeznaczone na opłacanie zakładów bukmacherskich.

 Podczas opłacania stawek kuponów w pierwszej kolejności opłacane są środki z konta głównego i po ich wyczerpaniu środki pochodzące z bonusu.

 Aktywne bonusy można sprawdzić po zalogowaniu po lewej stronie wybierając opcje „ Bonusy zestawienie”

Bonus Aplikacja

Totolotek zachęca do instalowania aplikacji na telefony oferując specjalny bonus skierowany właśnie do graczy mobilnych. Zarówno dla użytkowników Androida jak i Apple iOS bukmacher przygotował aplikacje gotowe to ściągnięcia ze strony Totolotka.

Jakie są warunki otrzymania bonusu Aplikacja.

 1. Na początek zarejestrujcie się i zweryfikujcie konto oraz skorzystajcie z promocji bonusu powitalnego, 100% po czym będziecie mogli skorzystać z bonusu Aplikacja. Sposób wnioskowania o ten bonus został opisany powyżej.
 2. Dokonajcie wpłaty środków przez zainstalowaną Aplikację Totolotka z minimalną wartością 20 PLN, po czym 100% bonus zostanie naliczony od tej wpłaty do maksymalnej kwoty 49 PLN.
 3. Obrót bonusem – kwota depozytu oraz bonusu muszą zostać obrócone w ciągu 30 dni, 3 razy z kuponami o minimalnym kursie 1,9 na dowolny sport.

Bonus King Size

Zarejestrowanie się i zweryfikowanie konta jest podstawą, po czym wystarczy, że będziecie dopierać kupony z odpowiednią ilością wydarzeń i stawek, co opisano poniżej.

Warunki bonusu

 1. Do bonusu wchodzą wydarzenia z kursem, powyżej 1,2 (co oznacza kurs od 1,21)
 2. Minimalna ilość wydarzeń wchodzących w skład bonusu to 5, od których liczony jest 5% bonus, maksymalna ilość wydarzeń to 30 do których dodawany jest 66 % bonus. Grafika poniżej ilustruje podział wielkości bonusów w zależności od liczby zakładów (ilości wydarzeń na kuponie).

Bonus Lucky Loser

Bardzo prosty bonus, wystarczy że będziecie śledzić na bieżąco ofertę bukmachera, w której co jakiś czas Totolotek informuje o wydarzeniach do których możecie uzyskać 100% zwrotu środków w przypadku przegranej. Wydarzenia możecie znaleźć na stronie głównej z ofertą zakładów, zwroty środków wynoszą nawet ponad 200PLN.

Warunki depozytu – naprawdę proste.

Zarejestruj się po czym zweryfikuj konto i gotowe.

Programy lojalnościowe

Program Bet Club

Totolotek ceni sobie lojalnych graczy. Specjalnie dla nich przygotował programy lojalnościowe.  Możesz zbierać punkty i wymieniać je na środki przeznaczone na zakłady. Punkty przyznawane są za uczestnictwo w zakładach na warunkach opisanych poniżej.

 1. Zarejestruj się z Bettinglex.pl, po czym zweryfikuj konto.
 2. Wpłać przynajmniej 20 PLN, nie zapomnij skorzystać z innych bonusów – powitalnego; za korzystanie z Aplikacji
 3. Punkty możesz również uzyskać posiadając kartę Bet Clubu w fizycznych punktach sprzedaży, gdzie również możesz odbierać nagrody co każde 5 tysięcy takich punktów.
 4. W zależności od zgromadzonych na koncie użytkownika punktów możesz uzyskać jeden z poniższych statusów uprawniających do poszczególnych bonusów:
 1. Jak zbierać punkty ?

Punkty przyznawane są na konto uczestnika programu w momencie zawierania kuponów w zakładach internetowych, a ich liczba uzależniona jest od rodzaju zakładu i opłaty wniesionej na kuponie.

– sposób obliczania punktów wygląda następująco – zakłady bukmacherskie ”Toto Mix Live” oraz „Toto-Mix”: stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów Bet Club

– Operator co jakiś czas organizuje promocje, w których nabywając kupony uczestnik będzie mógł uzyskać większą ilość punktów.

 1. Stan konta punktowego można sprawdzić na stronie internetowej Totolotka w zakładce Moje konto.
 2. Co każde 5000 punktów uczestnik programu lojalnościowego ma prawo wymiany wskazanych punktów na bonusy.

Cashout

Aby skorzystać z tego bonusu musisz być mieć konto w Totolotku czyli:

 1. Zarejestruj się korzystając z naszych linków, po czym zweryfikuj konto.
 2. Wpłać przynajmniej 20 PLN, nie zapomnij skorzystać z innych bonusów – powitalnego; za korzystanie z Aplikacji

Bardzo ciekawa opcja zamknięcia nierozstrzygniętego kuponu przez jego zamkniecie i wypłacenie wygranej przed czasem zakończenia wszystkich wydarzeń. Sprawdzenie czy kupon posiada opcje Cash Out dokonuje się w sekcji „Moje zakłady” z poziomu „Szczegóły kuponu”.

Na koniec krótko o Totolotku

TOTOLOTEK S.A. jest najdłużej działający bukmacherem na polskim rynku z przeszło 25 letnią tradycją. Z pokaźnym kapitałem zakładowym – 78 mln PLN jest poważnym i odpowiedzialnym bukmacherem, mogącym sobie pozwolić na duże promocje i konkurencyjne kursy wystawiane na typy bukmacherskie. Totolotek jest legalnie działającym bukmacherem w oparciu o licencję nr. PS4.6831.8.2018 wydaną przez Ministerstwo Finansów. Totolotek jest częścią większej grupy – Merkur Sportwetten wchodzącej natomiast w skład globalnej grupy Gauselmann AG działającej na całym świecie, przez co oferowane dla typerów technologie obstawiania zakładów są wysokiej i co najważniejsze niezawodnej jakości.

Bukmacher dumny jest z tego, iż jako pierwszy podmiot z obszaru zakładów wzajemnych, wprowadził na polskim rynku kompleksową politykę zrównoważonego rozwoju przewidującą obowiązkowe szkolenia właśnie w zakresie odpowiedzialnej gry dla kadry odpowiedzialnej za przygotowywanie zakładów, marketing, oraz sprzedaż. Dla zwykłych użytkowników / typerów oznacza to, że zawsze możemy liczyć na wsparcie i fachową pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów.

Na koniec opisu tego bukmachera dodamy, że jego praca w zakresie o obwiązujących procedur w zakresie odpowiedzialnej gry została doceniona przez europejską organizację zrzeszającą oferentów loterii i zakładów wzajemnych – The European Lotteries, wydając „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”.

Bukmacher w swojej ofercie ma pokaźną ilość promocji, powyżej wypunktowaliśmy na jakich warunkach możecie z nich skorzystać. Warto śledzić strony Totolotka na bieżąco, ponieważ często operator organizuje dodatkowe atrakcje dla graczy.

Kliknij aby ocenić !
[Wszyscy: 1144 Średnia: 4.7]

Najlepsze promocje

Najciekawsze artykuły