Totolotek - sprawdź zakład bez ryzyka czyli Lucky Loser

Co daje Totolotek ? jakie bonusy można uzyskać ?

Rodzaj bonusu Odbierz bonus Dostajesz max Wpłacasz Warunki bonusu

100% Bonus powitalny

max 500 PLN

Załóż konto Max 500 PLN Min 20 PLN

3x obrót bonusem,

kupon: 3x wydarzenia z min kursem 1,35.

30 dni na obrót.

Bonus Aplikacja Załóż konto Max 49 PLN Min 20 PLN

3x obrót bonusem,

kupon z min kursem 1,9

30 dni na obrót.

Bonus King Size Załóż konto  Bonus do 66%

Od 5% za 5 wydarzeń,

do 66% za 30 wydarzeń na kuponie.

Bonus Lucky Loser Załóż konto Zwrot do 100% Min 20 PLN
Inne: Cashout Program Bet Club

Warunki bonusów w szczegółach

Bonus powitalny 500

 1. Zarejestruj się

Korzystając z linków przygotowanych dla Was zarejestrujcie się na stronach Totolotka. Przy rejestracji koniecznie zaznaczcie opcje, że chcecie skorzystać z bonusu powitalnego.

 1. Weryfikacja konta

Zweryfikujcie swoje konto przez wysłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu na adres klient@totolotek.pl, to jest standard i każdy bukmacher wymaga od nas weryfikacji naszej osoby. Po pozytywnym zakończeniu weryfikacji będziecie mogli korzystać i brać udział w promocjach.

 1. Odebranie bonusu

Po pozytywnym zweryfikowaniu konta należy wpłacić depozyt (minimum 20 PLN), od którego nastąpi obliczenie i dodanie 100% od wartości depozytu – maksymalnie 500 PLN. Bonus pojawi się zaraz po zaksięgowaniu pierwsze wpłaty pod warunkiem pozytywnej weryfikacji konta.

 1. Jakie są warunki obrotu bonusem ?

Zanim bonus będzie mógł być wypłacony należy nim obrócić w okresie 30 dni. Do tego obrotu wliczane są kupony zawierające minimum 3 typy bukmacherskie z kursem minimalnym 1,35. W obrocie nie biorą oddziału zakłady systemowe.

 1. Dodatkowe informacje do bonusu powitalnego.

– Środki pochodzące z bonusu nie podlegają bezpośredniej wypłacie i są przeznaczone na opłacanie zakładów bukmacherskich.

 Podczas opłacania stawek kuponów w pierwszej kolejności opłacane są środki z konta głównego i po ich wyczerpaniu środki pochodzące z bonusu.

 Aktywne bonusy można sprawdzić po zalogowaniu po lewej stronie wybierając opcje „ Bonusy zestawienie”

Bonus Aplikacja

Totolotek zachęca do instalowania aplikacji na telefony oferując specjalny bonus skierowany właśnie do graczy mobilnych. Zarówno dla użytkowników Androida jak i Apple iOS bukmacher przygotował aplikacje gotowe to ściągnięcia ze strony Totolotka.

Jakie są warunki otrzymania bonusu Aplikacja.

 1. Na początek zarejestrujcie się i zweryfikujcie konto oraz skorzystajcie z promocji bonusu powitalnego, 100% po czym będziecie mogli skorzystać z bonusu Aplikacja. Sposób wnioskowania o ten bonus został opisany powyżej.
 2. Dokonajcie wpłaty środków przez zainstalowaną Aplikację Totolotka z minimalną wartością 20 PLN, po czym 100% bonus zostanie naliczony od tej wpłaty do maksymalnej kwoty 49 PLN.
 3. Obrót bonusem – kwota depozytu oraz bonusu muszą zostać obrócone w ciągu 30 dni, 3 razy z kuponami o minimalnym kursie 1,9 na dowolny sport.

Bonus King Size

Zarejestrowanie się i zweryfikowanie konta jest podstawą, po czym wystarczy, że będziecie dopierać kupony z odpowiednią ilością wydarzeń i stawek, co opisano poniżej.

Warunki bonusu

 1. Do bonusu wchodzą wydarzenia z kursem, powyżej 1,2 (co oznacza kurs od 1,21)
 2. Minimalna ilość wydarzeń wchodzących w skład bonusu to 5, od których liczony jest 5% bonus, maksymalna ilość wydarzeń to 30 do których dodawany jest 66 % bonus. Grafika poniżej ilustruje podział wielkości bonusów w zależności od liczby zakładów (ilości wydarzeń na kuponie).

Bonus Lucky Loser

Bardzo prosty bonus, wystarczy że będziecie śledzić na bieżąco ofertę bukmachera, w której co jakiś czas Totolotek informuje o wydarzeniach do których możecie uzyskać 100% zwrotu środków w przypadku przegranej. Wydarzenia możecie znaleźć na stronie głównej z ofertą zakładów, zwroty środków wynoszą nawet ponad 200PLN.

Warunki depozytu – naprawdę proste.

Zarejestruj się po czym zweryfikuj konto i gotowe.

Programy lojalnościowe

Program Bet Club

Totolotek ceni sobie lojalnych graczy. Specjalnie dla nich przygotował programy lojalnościowe.  Możesz zbierać punkty i wymieniać je na środki przeznaczone na zakłady. Punkty przyznawane są za uczestnictwo w zakładach na warunkach opisanych poniżej.

 1. Zarejestruj się z Bettinglex.pl, po czym zweryfikuj konto.
 2. Wpłać przynajmniej 20 PLN, nie zapomnij skorzystać z innych bonusów – powitalnego; za korzystanie z Aplikacji
 3. Punkty możesz również uzyskać posiadając kartę Bet Clubu w fizycznych punktach sprzedaży, gdzie również możesz odbierać nagrody co każde 5 tysięcy takich punktów.
 4. W zależności od zgromadzonych na koncie użytkownika punktów możesz uzyskać jeden z poniższych statusów uprawniających do poszczególnych bonusów:
 1. Jak zbierać punkty ?

Punkty przyznawane są na konto uczestnika programu w momencie zawierania kuponów w zakładach internetowych, a ich liczba uzależniona jest od rodzaju zakładu i opłaty wniesionej na kuponie.

– sposób obliczania punktów wygląda następująco – zakłady bukmacherskie ”Toto Mix Live” oraz „Toto-Mix”: stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów Bet Club

– Operator co jakiś czas organizuje promocje, w których nabywając kupony uczestnik będzie mógł uzyskać większą ilość punktów.

 1. Stan konta punktowego można sprawdzić na stronie internetowej Totolotka w zakładce Moje konto.
 2. Co każde 5000 punktów uczestnik programu lojalnościowego ma prawo wymiany wskazanych punktów na bonusy.

Cashout

Aby skorzystać z tego bonusu musisz być mieć konto w Totolotku czyli:

 1. Zarejestruj się korzystając z naszych linków, po czym zweryfikuj konto.
 2. Wpłać przynajmniej 20 PLN, nie zapomnij skorzystać z innych bonusów – powitalnego; za korzystanie z Aplikacji

Bardzo ciekawa opcja zamknięcia nierozstrzygniętego kuponu przez jego zamkniecie i wypłacenie wygranej przed czasem zakończenia wszystkich wydarzeń. Sprawdzenie czy kupon posiada opcje Cash Out dokonuje się w sekcji „Moje zakłady” z poziomu „Szczegóły kuponu”.

Na koniec krótko o Totolotku

TOTOLOTEK S.A. jest najdłużej działający bukmacherem na polskim rynku z przeszło 25 letnią tradycją. Z pokaźnym kapitałem zakładowym – 78 mln PLN jest poważnym i odpowiedzialnym bukmacherem, mogącym sobie pozwolić na duże promocje i konkurencyjne kursy wystawiane na typy bukmacherskie. Totolotek jest legalnie działającym bukmacherem w oparciu o licencję nr. PS4.6831.8.2018 wydaną przez Ministerstwo Finansów. Totolotek jest częścią większej grupy – Merkur Sportwetten wchodzącej natomiast w skład globalnej grupy Gauselmann AG działającej na całym świecie, przez co oferowane dla typerów technologie obstawiania zakładów są wysokiej i co najważniejsze niezawodnej jakości.

Bukmacher dumny jest z tego, iż jako pierwszy podmiot z obszaru zakładów wzajemnych, wprowadził na polskim rynku kompleksową politykę zrównoważonego rozwoju przewidującą obowiązkowe szkolenia właśnie w zakresie odpowiedzialnej gry dla kadry odpowiedzialnej za przygotowywanie zakładów, marketing, oraz sprzedaż. Dla zwykłych użytkowników / typerów oznacza to, że zawsze możemy liczyć na wsparcie i fachową pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów.

Na koniec opisu tego bukmachera dodamy, że jego praca w zakresie o obwiązujących procedur w zakresie odpowiedzialnej gry została doceniona przez europejską organizację zrzeszającą oferentów loterii i zakładów wzajemnych – The European Lotteries, wydając „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”.

Bukmacher w swojej ofercie ma pokaźną ilość promocji, powyżej wypunktowaliśmy na jakich warunkach możecie z nich skorzystać. Warto śledzić strony Totolotka na bieżąco, ponieważ często operator organizuje dodatkowe atrakcje dla graczy.

Najnowsze bonusy i promocje Totolotka

19-20 Marzec – Totolotek podnosi kursy

19-20 Marzec – Totolotek podnosi kursy

Wysokie kursy w Totolotku Ostatnie krajowe rozstrzygnięcia przed przerwą reprezentacyjną już w ten weekend. Przez najbliższe dni będziemy świadkami między innymi pucharowej oraz ligowej rywalizacji w Anglii, ważnych spotkań w Niemczech, wielkich derbów stolicy Italii oraz najbardziej elektryzującego meczu wszechczasów,…

Totolotek – wystrzelone kursy

Totolotek – wystrzelone kursy

Wysokie kursy w topowych ligach Pierwszy weekend marca z Totolotkiem upłynie pod znakiem absolutnych hitów w najlepszych europejskich ligach. Od starcia mistrza oraz pretendenta w Bundeslidze, przez mecz na szczycie tureckiej Super Lig, po derby Manchesteru oraz pojedynek dwóch najlepszych…

Podwyższone kursy of Totolotka na weekend

Podwyższone kursy of Totolotka na weekend

Wysokie kursy w topowych ligach na Starym Kontynencie Jeszcze nie zdążyły opaść emocje w związku z powrotem wytęsknionych europejskich pucharów, a za rogiem czekają już następne mecze dużego kalibru. Praktycznie w każdej z topowych lig na Starym Kontynencie szykuje się…

Wysokie kursy, Totolotek

Wysokie kursy, Totolotek

Wysokie kursy - Inter, Borussia, Senegal Kolejny weekend, kolejne propozycje Totolotka w ramach promocji Odds Boost. W sobotę będziemy świadkami arcyciekawie zapowiadających się derbów Mediolanu. Z kolei w niedzielę, przed telewizory zaproszą nas drużyny BVB oraz Bayeru w ramach hitu…

Pucharu Narodów Afryki

Pucharu Narodów Afryki

Wysokie kursy na Pucharu Narodów Afryki Dotarliśmy już do półfinałów Pucharu Narodów Afryki rozgrywanego na boiskach Kamerunu. W grze oprócz gospodarzy został najbardziej utytułowany Egipt, piekielnie mocny personalnie Senegal oraz rodzynek w stawce w postaci Burkina Faso. Totolotek przygotował specjalnie…

Seria A, Bundesliga wysokie kursy

Seria A, Bundesliga wysokie kursy

Wysokie kursy - Bundesliga, Seria A Druga faza rozgrywek w najlepszych europejskich ligach na dobre się rozkręciła. Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy w ramach promocji Odds Boost na najciekawsze niedzielne spotkania: - RB Leipzig vs VfL Wolfsburg - Typ 1/Powyżej…

Wysokie kursy Premier League

Wysokie kursy Premier League

Wysokie kursy na Bundesligę i Premier League Kolejny weekend, kolejne atrakcyjne pojedynki w najlepszych europejskich ligach. Tym razem w sobotnie popołudnie przeniesiemy się na boiska angielskiej Premier League oraz niemieckiej Bundesligi. Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy w ramach promocji Odds…

Wysokie Kursy na TOP5

Wysokie Kursy na TOP5

Podwyższone kursy od Totolotka na TOP5! Zbliżający się weekend będzie obfitował w wiele klasyków w ligach TOP 5. Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy w ramach promocji Odds Boost na najciekawsze niedzielne spotkania: - AS Roma vs Juventus Turyn  - Typ…

Wysokie kursy na Serie A

Wysokie kursy na Serie A

Podwyższone kursy od Totolotka ! Pierwsze kolejka na włoskich boiskach w 2022 roku przed nami. Władze Serie A zaplanowały naprawdę ciekawą serię spotkań. Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy w ramach promocji Odds Boost na czwartkowe spotkania: - AC Milan vs…

Premier League 2022

Premier League 2022

Wysokie kursy na Nowy Rok od Totolotka ! Władze Premier Leagueprzygotowały dla kibiców noworoczny prezent w postaci dwóch świetniezapowiadających się meczów zespołów ze ścisłego ligowego topu. Totolotekprzygotował specjalnie podwyższone kursy w ramach promocji Odds Boost napremierowe spotkania w 2022 roku:…

Podwyższone Kursy

Podwyższone Kursy

Ostatnie wysokie kursy przed świętami od Totolotka ! Gdy my powoli szykujemy się na celebrację świąt Bożego Narodzenia, zawodnicy z zachodnich lig europejskich kończą pierwszą część sezonu. Nie ma mowy o jakimkolwiek odpoczynku, ponieważ także najbliższe rozstrzygnięcia będą liczyć się…

Ligi w Starym Kontynencie nie zwalniają tempa

Ligi w Starym Kontynencie nie zwalniają tempa

Ligi w Starym Kontynencie nie zwalniają tempa Ligi w Starym Kontynencie nie zwalniają tempa. Przed nami kolejny weekend z najlepszymi graczami i zespołami ! W ramach promocji Odds Boost Totolotek przygotował specjalnie podwyższone stawki na najciekawsze spotkania w najbliższych dniach:…

Wysokie kursy od Totolotka

Wysokie kursy od Totolotka

Podwyższone kursy od Totolotka na mecze ligowe Kontynuujemy tydzień pełen piłkarskich emocji! Po Pucharze Europy tyle co się uspokoiliśmy i mieliśmy kolejną szansę na docenienie najlepszych drużyn świata. Wygląda na to, że ostatni weekend listopada zapewni nam to, co fani…

Podwyższone kursy od Totolotka

Podwyższone kursy od Totolotka

Podwyższone kursy od Totolotka na mecze Ligi Mistrzów Coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć w Lidze Mistrzów! Przed nami 5. kolejka fazy grupowej, podczas której czeka nas kilka hitów z najwyższej półki. Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy w ramach promocji Odds Boost:…

Podwyżka kursów na TOP5

Podwyżka kursów na TOP5

Podwyższone kursy od Totolotka na nadchodzące wydarzenia Totolotek przygotował specjalną podwyżkę kursów na najatrakcyjniejsze spotkanie nadchodzącego weekendu! Odds Boost tym razem bierze udział w następujących meczach w lidze TOP5:  - Chelsea vs. Manchester City-Tip 1 / Liczba goli w pierwszej…

Wysokie kursy

Wysokie kursy

Podwyższone kursy od Totolotka na Kwalifikacje Mistrzostw Świata Wrześniowa przerwa reprezentacyjna to idealna odskocznia od zmagań ligowych. Z tej okazji Totolotek przygotował podwyższone kursy na mecze Kwalifikacji Mistrzostwa Świata. Najbliższe spotkania, na które możecie spodziewać się wysokich mnożników to: -…

Totolotek znów na weekend szykuje wysokie kursy

Totolotek znów na weekend szykuje wysokie kursy

Mecze w europejskich ligach już w sobotę i niedzielę będziecie mogli obstawiać z wyższymi „mnożnikami”. Niemiecka Bundesliga przygotowała na weekend niezmiernie ciekawe wydarzenia ! Jeśli jeszcze nie masz konta w Totolotku zarejestruj się . W sobotę o 18:30 planowany jest…

Odds Boost Ekstraklasa

Odds Boost Ekstraklasa

Pogoń Szczecin vs Górnik Zabrze 25.07.2021 W związku z początkiem piłkarskich pojedynków w polskiej Ekstraklasie, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy! Jeśli jeszcze nie masz konta w Totolotku zarejestruj się . Już dziś o 18:00 mecz na stadionie w Niecieczy będzie…

Wysokie kursy od Totolotka

Wysokie kursy od Totolotka

Podwyższone kursy na wznowienie rozgrywek w ligach Europejskich i na Igrzyskach w Tokio W związku z początkiem zmagań piłkarzy na turnieju olimpijskim w Tokio i rozpoczęciem niektórych zachodnich lig, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy! Igrzyska Olimpijskie w Tokio to również…

Bet and Collect od Totolotka

Bet and Collect od Totolotka

Bonus Bet and Collect 50% 25 PLN 1/2 finału EURO 2020 (06-07.07.2021) W dniach 06-07.07.2021 (wtorek-środa) Totolotek włącza promocję Bet and Collect na 1/2 finału EURO 2020. Będzie to ostatnia kampania promocyjna na EURO 2020. Postaw min. 50 PLN na…

Euro 2020 Odds Boost 02-03.07.2021

Euro 2020 Odds Boost 02-03.07.2021

Pora na ćwierćfinały Euro 2020. Są ćwierćfinały, są i specjalnie podwyższone kursy przygotowane przez Totolotek! Więcej szczegółów: tutaj W pierwszym z nich Szwajcaria zmierzy się z Hiszpanią. Helweci awansowali do 1/4 wielkiego turnieju po 67 latach, wówczas na "domowych" mistrzostwach…

Totolotek Lucky Loser

Totolotek Lucky Loser

Bonus Lucky Loser 25 PLN EURO 2020 3. kolejka (22-23.06.2021) Na wtorek i środę 22-23.06 Totolotek odpala promocję Lucky Loser na 3. kolejkę EURO 2020. Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 PLN. - Na kuponie wyłącznie…

Bet and Collect – Totolotek

Bet and Collect – Totolotek

Bonus Bet and Collect 50% 25 PLN EURO 2020 (18-20.06.2021) Przyszła pora już na piątą promocję od Totolotka na czas piłkarskich Mistrzostw Europy. W dniach 18-20.06.2021 (piątek-niedziela) Bukmacher odpala promocję Bet and Collect na kolejne mecze EURO 2020. Postaw min.…

Reload100% do 200 PLN na Euro od Totolotka

Reload100% do 200 PLN na Euro od Totolotka

Ruszyła pierwsza promocja przygotowana przez Totolotek pod Euro 2020. W środę startuje reload 100% do 200 PLN. Przygotuj się na wielką grę i doładuj swoje konto tuż przed pierwszym gwizdkiem! Już 9 czerwca od godziny 8:00 podwajamy wpłaty aż do…

EUROPAKA czyli 800 PLN dodatkowych środków

EUROPAKA czyli 800 PLN dodatkowych środków

Zmiana oferty w Totolotku związku z piłkarskimi Mistrzostwami Europy Totolotek zmienia ofertę powitalną w związku z nadchodzącymi piłkarskimi Mistrzostwami Europy. EUROPAKA jest to otwarta promocja tylko dla nowych klientów! Każdy graczy, który zarejestruje się od 1.06.2021 jest uprawniony do skorzystania…

Bonus Lucky Loser Liga Mistrzów

Bonus Lucky Loser Liga Mistrzów

45 PLN FINAŁ LIGI MISTRZÓW W sobotę 29.05.2021  Totolotek odpala promocję Lucky Loser na FINAŁ LIGI MISTRZÓW Postaw min. 45 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 45 PLN  - Na kuponie wyłącznie LIGA MISTRZÓW - Obrót 1 raz po kursie…

Wysokie kursy od Totolotka

Wysokie kursy od Totolotka

Finał Ligi Mistrzów Odds Boost 29.05.21 Sezon 1992/1993 to pierwsze rozgrywki Ligi Mistrzów w nowej formule. W 1999/2000 pierwszy raz w finale spotkali się przedstawiciele tego samego kraju, wówczas Real ograł Valencię 3:0. Od tego czasu takich wewnętrznych finałów oglądaliśmy…

Bonus Lucky Loser 45 PLN FINAŁ LIGI EUROPY

Bonus Lucky Loser 45 PLN FINAŁ LIGI EUROPY

Lucky Loser 45 PLN W środę 26.05.2021 Totolotek odpala promocję Lucky Loser na FINAŁ LIGI EUROPY. Postaw min. 45 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 45 PLN  - Na kuponie wyłącznie LIGA EUROPY - Obrót 1 raz po kursie min.…

Finał Ligi Europy

Finał Ligi Europy

Totolotek Odds Boost 26.05.21 na finał Kto zwycięży w Gdańsku? Villareal czy Manchester United? Puchar UEFA, a następnie Liga Europy. Pierwszy finał rozegrano w sezonie 1971/1972, a Tottenham pokonał po dwumeczu Wolverhampton. Od tego czasu Anglicy jeszcze ośmiokrotnie wygrywali te…

Bonusy na koniec sezonu

Bonusy na koniec sezonu

Bonus Bet and Collect BUNDESLIGA I PREMIER LEAGUE LIVE 25 PLN (22 i 23.05.2021) W sobotę o 15:30 i niedzielę o 17:00 Totolotek włącza promocję Bet and Collect zakłady LIVE na niemiecką 1. Bundesligę 22.05.21 i angielską Premier League 23.05.21.…

Finał pucharu Włoch – Odds Boost

Finał pucharu Włoch – Odds Boost

Podwyższone kursy na finał. Już jutro finał Pucharu Włoch! Starcie Atalanty z Juventusem zapowiada się na bardzo ciekawe starcie. Dla zawodników z Bergamo to szansa na drugie Coppa Italia w historii. Podopieczni Gasperiniego wracają do finału po klęsce sprzed dwóch…

Liga Mistrzów Chelsea vs Real Odds Boost

Liga Mistrzów Chelsea vs Real Odds Boost

Podwyższone kursy ! W środę rewanż pomiędzy Chelsea i Realem. Faworytami wydają się The Blues, którzy w pierwszym meczu zdobyli bardzo ważną bramkę na wyjeździe, a w derbach Londynu pokonali Fulham. Kłopoty ma Zidane, który w tym sezonie z rzadka…

Promocja na Ligę Mistrzów !

Promocja na Ligę Mistrzów !

Gwarantowany bonus na półfinały Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy - 50% W dniach 04-06.05.2021 (wtorek-czwartek) Totolotek włącza promocję Bet and Collect na rewanżowe półfinały LM i LE. Postaw min. 50 PLN na półfinały LM i/lub LE po rozliczeniu kuponu bez…

Liga Mistrzów Man City vs PSG Odds Boost

Liga Mistrzów Man City vs PSG Odds Boost

Czyli podwyższone kursy ! Już jutro pierwszy z rewanżowych półfinałów Ligi Mistrzów. Manchester City podejmie zeszłorocznego finalistę - PSG. Faworytem po spotkaniu na Parc des Princes wydaje się drużyna The Citizens, jednak Mbappe, Neymar i reszta ekipy z Paryża nie…

Totolotek Odds Boost

Totolotek Odds Boost

Finał Pucharu Polski Odds Boost (02.05.2021) Weekend majowy w polskiej piłce od paru lat oznacza finał Pucharu Polski. Totolotek przygotował w związku z tym wydarzeniem, specjalne podwyższone kursy. Arka Gdynia i ostatnie osiągnięcia w Turnieju Tysiąca Drużyn? Rok 2017 -…

Totolotek uruchamia promocję !

Totolotek uruchamia promocję !

Lucky Loser na LA LIGA + LIGUE 1 Na weekend 01-02.05.2021 (sobota-niedziela) Totolotek uruchamia promocję Lucky Loser na LA LIGA + LIGUE 1. Postaw min. 33 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33 PLN  Na kuponie wyłącznie LA LIGA i/lub…

Bonus na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bonus na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Gwarantowany bonus na półfinały Ligi Mistrzów i Ligi Europy 50% - 25 PLN W dniach 27-29.04.2021 (wtorek-czwartek) Totolotek włącza promocję Bet and Collect na półfinały LM i LE. Postaw min. 50 PLN na półfinały LM i/lub LE po rozliczeniu kuponu…

Odds Boost od Totolotka

Odds Boost od Totolotka

Promocja Odds Boost 1/2 Liga Mistrzów 27-28.04.2021 Już we wtorek i środę pierwsze mecze półfinałowe Ligi Mistrzów! Jutro na Estadio Alfredo Di Stéfano Real podejmie Chelsea. Królewscy od porażki w 1. kolejce z Szachtarem są w rozgrywkach Champions League niepokonani…

Totolotek – Ekstraklasa

Totolotek – Ekstraklasa

Promocja Lechia vs Legia Odds Boost 25.04.2021 W niedzielę hitowe starcie w Ekstraklasie! Do Gdańska przyjedzie liderująca Legia, która zmierzy się z miejscową Lechią. Wojskowi zapewnią sobie tytuł mistrza w niedzielę, jeśli odniosą zwycięstwo, a przy tym goniąca ich Pogoń…

Totolotek – Bundesliga

Totolotek – Bundesliga

W dniach 24-25.04.2021 (sobota-niedziela) Totolotek odpala Lucky Loser na 1. BUNDESLIGĘ Postaw min. 33 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33 PLN  Na kuponie wyłącznie 1. BUNDESLIGA (mecze rozgrywane 24-25.04.21) Obrót 1 raz po kursie min. 2.00 Bonus ważny 7…

Reload bonus – 20.04.21

Reload bonus – 20.04.21

Reload bonus 100% do 100 PLN Totolotek przychodzi z kolejną promocją i włącza publicznego reloada 100% do 100 PLN. Bonus 100% do 100 PLN: - dla obecnych i nowych użytkowników online; - użytkownik może skorzystać 1 raz; - min. depozyt…

Wysokie kursy od Totolotka

Wysokie kursy od Totolotka

Promocja Weekendowe Hity Odds Boost 17-18.04.2021 Nadchodzący weekend to hitowe starcia pomiędzy topowymi zespołami Europy. FA Cup to najstarsze klubowe rozgrywki piłkarskie na świecie. W sobotę dojdzie do półfinałowego starcia pomiędzy londyńską Chelsea i Manchesterem City. Obie drużyny w formie,…

Promocja Totolotka PSG vs Bayern Odds Boost

Promocja Totolotka PSG vs Bayern Odds Boost

WIELKI REWANŻ POMIĘDZY PSG I BAYERNEM! Paryżanie wywieźli z Monachium znakomity wynik i wydają się faworytem do awansu do półfinału Ligi Mistrzów. Bayern w pierwszym meczu pokazał jednak, że nawet bez Roberta Lewandowskiego jest w stanie kreować sytuacje. Według statystyki…

Liga Mistrzów i Liga Europy promocje od Totolotka

Liga Mistrzów i Liga Europy promocje od Totolotka

Totolotek uruchamia promocję Lucky Loser na LIGĘ MISTRZÓW I LIGĘ EUROPY W dniach 13-15.04.2021 (wtorek-czwartek) Totolotek odpala promocję Lucky Loser na LIGĘ MISTRZÓW I LIGĘ EUROPY. Postaw min. 33 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33 PLN   - Na kuponie…

LaLiga Klasyk i wysokie kursy od Totolotka

LaLiga Klasyk i wysokie kursy od Totolotka

EL CLASICO! MECZ, NA KTÓRY CZEKAJĄ WSZYSCY. Piłkarski weekend zdominuje przede wszystkim spotkanie w La Liga, bo czas na kolejną edycję El Clasico. Real z Barceloną grały do tej pory 278 razy we wszystkich rozgrywkach, Real wygrał 101 spotkań, Barcelona…

Lucky Loser na LIGĘ MISTRZÓW I LIGĘ EUROPY.

Lucky Loser na LIGĘ MISTRZÓW I LIGĘ EUROPY.

Totolotek uruchamia promocję Lucky Loser na LIGĘ MISTRZÓW I LIGĘ EUROPY. W dniach 6-8.04.2021 (wtorek-czwartek) Totolotek uruchamia promocję Lucky Loser na LIGĘ MISTRZÓW I LIGĘ EUROPY. Postaw min. 33 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33 PLN  Na kuponie wyłącznie…

Totolotek bonus Ekstraklasa

Totolotek bonus Ekstraklasa

Promocja Lucky Loser 03.04.2021 Ekstraklasa W sobotę 03.04.2021 Totolotek odpala promocję Lucky Loser na EKSTRAKLASĘ. Postaw min. 33 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33 PLN  - Na kuponie wyłącznie EKSTRAKLASA (mecze rozgrywane 03.04.21) - Obrót 1 raz po kursie…

Mistrzostwa Świata 2022 Kwalifikacje

Mistrzostwa Świata 2022 Kwalifikacje

Promocja Bet and Collect 30-31.03.21 Mistrzostwa Świata 2022 Kwalifikacje W dniach 30-31.03.2021 (wtorek-środa) Totolotek rozpoczyna promocję Bet and Collect na ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA Warunki: Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Postaw min. 50 PLN na ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA…

Bonus Mistrzostwa Swiata

Bonus Mistrzostwa Swiata

W dniach 27-28.03.2021 (sobota-niedziela) Totolotek uruchamia promocję Lucky Loser na ELIMINACJE MŚ 2022 Warunki: Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Postaw min. 33 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33 PLN! - Na kuponie wyłącznie ELIMINACJE MŚ (mecze…

Grany Poniedziałek Totolotek

Grany Poniedziałek Totolotek

Promocja cykliczna na marzec 2021 - Grany Poniedziałek 29.03.21 Grany Poniedziałek, w której w każdy marcowy poniedziałek (także i ten najbliższy 29.03) Totolotek oferuje piłkarski CASHBACK 30 PLN. Warunki: Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Postaw kupon za…

Totolotek uruchamia promocje Lucky Loser na LIGUE 1

Totolotek uruchamia promocje Lucky Loser na LIGUE 1

Na weekend Totolotek włącza promocję Lucky Loser na LIGUE 1 W dniach 20-21.03.2021 (sobota-niedziela) Totolotek włącza promocję Lucky Loser na LIGUE 1 Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Postaw min. 33 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33…

Lucky Loser Serie A

Lucky Loser Serie A

Promocja Lucky Loser 13-14.03.21 Serie A Na weekend w dniach 13-14.03.2021 Totolotek uruchamia promocję Lucky Loser na Serie A. Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Postaw min. 33 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33 PLN  Na kuponie…

Totolotek oferuje piłkarski CASHBACK 30 PLN

Totolotek oferuje piłkarski CASHBACK 30 PLN

W każdy marcowy poniedziałek Totolotek oferuje piłkarski CASHBACK 30 PLN Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Postaw kupon za dokładnie 31 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz kod o wartości 30 PLN Kupon prosty Na kuponie minimum 2 zdarzenia…

Lucky Loser na Premier League

Lucky Loser na Premier League

W dniach 6-7.03.2021 (sobota-niedziela) Totolotek rozpoczyna promocję Lucky Loser na Premier League z nową stawką i bonusem 33 PLN. Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Postaw min. 33 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33 PLN  - Na…

Promocja Derby Boost od Totolotka

Promocja Derby Boost od Totolotka

Promocja Derby Boost od Totolotka na weekend. Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Kolejna promocja od Totolotka na weekend ! Derby Boost - podwyższone kursy na strzelców bramek w weekendowych derbach Manchesteru, Madrytu, Wiednia i Kopenhagi. Dotyczy to…

Lucky Loser od Totolotka 27-28.02.2021 1 Polska Liga

Lucky Loser od Totolotka 27-28.02.2021 1 Polska Liga

Lucky Loser na polską 1 Ligę Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Warunki: Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 PLN   - Na kuponie wyłącznie 1 Liga (mecze rozgrywane 27-28.02.21)  - Obrót 1 raz po…

Promocja TOTOLOTKA Lucky Loser 20-21.02.2021 Eredivisie

Promocja TOTOLOTKA Lucky Loser 20-21.02.2021 Eredivisie

W dniach 20-21.02.2021 (sobota-niedziela) Totolotek rozpoczyna promocję Lucky Loser na holenderską EREDIVISIE. Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 PLN - Na kuponie wyłącznie EREDIVISIE (mecze rozgrywane 20-21.02.21) -…

Europejskie puchary – Totolotek podwaja wpłaty, aż do 100PLN

Europejskie puchary – Totolotek podwaja wpłaty, aż do 100PLN

Tylko w poniedziałek do północy 15.02.2021 Totolotek rozpoczyna promocję podwajania wpłat - 100% do 100 PLN Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Warunki Bonusu 100% do 100 PLN - Promocja dedykowana dla obecnych i nowych użytkowników online - użytkownik…

Lucky Loser na hiszpańską LA LIGE od Totolotka

Lucky Loser na hiszpańską LA LIGE od Totolotka

W dniach 13-14.02.2021 (sobota-niedziela) Totolotek dostarcza nową promocję - Lucky Loser na hiszpańską LA LIGE Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 PLN . Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się . Na kuponie wyłącznie LA LIGA …

Lucky Loser na niemiecką BUNDESLIGĘ od Totolotka

W dniach 6-7.02.2021 (sobota-niedziela) Totolotek włącza promocję Lucky Loser na niemiecką BUNDESLIGĘ Jeśli gracz postawi min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzyma bonus 25 PLN. Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się  Na kuponie wyłącznie BUNDESLIGA  (mecze rozgrywane 6-7.02.21) Obrót…

Lucky Loser na polską Ekstraklasę od Totolotka

W dniach 30-31.01.2021 (sobota-niedziela) Totolotek włącza promocję Lucky Loser na polską Ekstraklasę Jeśli gracz postawi min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzyma bonus 25 PLN. Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się  - Na kuponie wyłącznie EKSTRAKLASA (mecze rozgrywane 30-31.21) - Obrót 1…

Lucky Loser na turecką SUPER LIG

W dniach 23-24.01.2021 (sobota-niedziela) Totolotek uruchamia promocję Lucky Loser na turecką SUPER LIG Jeśli gracz postawi min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzyma bonus 25 PLN. Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się  - Na kuponie wyłącznie SUPER LIG (mecze…

Promocja Lucky Loser 16-17.01 Premier League

W dniach 16-17.01.2021 (sobota-niedziela) Totolotek włącza promocję  Lucky Loser na PREMIER LEAGUE  w kanałach online i retail. Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 PLN. Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się  Warunki, Na kuponie wyłącznie PREMIER…

Kliknij aby ocenić !
[Wszyscy: 1144 Średnia: 4.7]

Najlepsze promocje

Najciekawsze artykuły

Wyniki typów