Wyniki na żywo, wysokiej jakości profesjonalne typy bukmacherskie, wartościowe artykuły. Akceptując powiadomienia nie przegapicie żadnego typu czy bonusu  !

Sprawdźcie ofertę bukmacherów, u kogo otworzyć konto zgarniając bonus bez depozytu! Ranking typerów zestawia najlepszych graczy z najwyższym Yield'em.

Typy bukmacherskie

Reload bonus – 20.04.21

Reload bonus – 20.04.21

Reload bonus 100% do 100 PLN Totolotek przychodzi z kolejną promocją i włącza publicznego reloada 100% do 100 PLN. Bonus…

Wysokie kursy od Totolotka

Wysokie kursy od Totolotka

Promocja Weekendowe Hity Odds Boost 17-18.04.2021 Nadchodzący weekend to hitowe starcia pomiędzy topowymi zespołami Europy. FA Cup to najstarsze klubowe…

Promocja Totolotka PSG vs Bayern Odds Boost

Promocja Totolotka PSG vs Bayern Odds Boost

WIELKI REWANŻ POMIĘDZY PSG I BAYERNEM! Paryżanie wywieźli z Monachium znakomity wynik i wydają się faworytem do awansu do półfinału…

Levante – Sevilla

Levant fatalnie się prezentuje na przestrzeni ostatnich tygodni, z trudem pokonali ostatniego w tabeli Eibar 0:1, po za tym porażki…

Atl. Madrid – Eibar

To już najwyższy czas aby Atlecito wzięło się do roboty jeśli nie chcą polecieć poza za TOP3 LaLiga. Poprzednie spotkanie…

At. Bilbao – Barcelona

To nie jest dobry czas dla Atletico, aby spotykać się z Barceloną. Od 6 meczów gospodarze nie mogą się przełamać…

Eintracht Frankfurt – Augsburg

Frankfurt po pechowej i kompromitującej porażce 4:0 z Monchengladbach będą chcieli szybko odbić się i zaatakować 3 miejsce w lidze.…

RB Leipzig – Hoffenheim

Jedynie Bayern Monachium wygrał z Leipzig w lidze w przeciągu ostatnich kilku kolejek. Dzisiaj gospodarze będą mieli wielką szanse na…

Schalke – B. Monchengladbach

W dalszym ciągu Schalke nie może się podnieść, szkoda patrzeć jak się męczą w Bundeslidze. Długa lista kontuzjowanych robi swoje,…

Hatayspor – Antalyaspor

Hatayspor będzie chciało zmniejszyć straty do 4 miejsca i przeskoczyć w tabeli 3 rywali. Są w formie bez osłabień. Z…

Basaksehir – Fenerbahce

Basaksehir próbuje wykaraskać się ze strefy spadkowej, w której jest bardzo ciasno i tylko kilka punktów dzieli 5 rywali. W…

Besiktas – Ankaragucu

Besiktas w ostatnim meczu z Erzurum lekko zlekceważył rywala i po pierwszej połowie dał sobie wbić 2 bramki. W drugiej…

Najczęściej wybierani bukmacherzy

STS Promocje i bonusy dla Bettinglex
STS
  • 1200 PLN Pewna na start
  • 200 PLN zakład bez ryzyka
  • 29 PLN z kodem BETTINGLEX
  • 70 PLN na E-sport, wirtualne, gry karciane
Sprawdź ofertę >
pzbuk logo
PZBUK
  • 500 PLN CASHBACK; +25% BEZ PODATKU
  • 20 000 pkt. KODBONUSOWY20K
  • Szybkie konto tymczasowe
  • Cash out (zamknięcie kuponu)
Sprawdź ofertę >
Betfan_Logo
BETFAN
  • Max 10 000 PLN w Pakiecie Na Start
  • Cykliczny Bonus bez depozytu
  • BET FRIENDS czyli 100 PLN za każdego kumpla
  • Nowoczesne metody płatności, aplikacja na telefon
  • Bardzo szeroka oferta -1,5 mln zakładów miesięcznie:
  • (pogoda, ekonomia, polityka, showbiznes, sport)
Sprawdź ofertę >
Totolotek-Bukmacher
Totolotek
  • 100% Bonus powitalny max 500 PLN
  • 49 PLN Bonus Aplikacja
  • 66% Bonus King Size; CASHBACK 100%
  • Wysokie, konkurencyjne kursy
Sprawdź ofertę >

Ranking typerów

MiejsceTyperSuma
stawek
Zysk /
Strata
YieldIlość
typów
Forma
1LechP711160%1
++
2Eryk221986%3
+++
3Mon282384%4
+++0
4Fen69241875%3
+++
5Jason23520%3
+++-
6Koni320-1%4
+–+
MiejsceTyperSuma
stawek
Zysk /
Strata
YieldIlość
typów
1Jolap231983%3
2Gilbert443581%6
3Koni311857%4
4Adamz392052%5
5Kilek3617.549%5
6Eryk291448%4
7Jason702840%9
8Zibi309.833%4
9Krystian511019%7

Wykres Yield za 2021 najlepszych Typerów.

MiejsceTyperSuma
stawek
Zysk /
Strata
YieldIlość
typów
Forma
1Kilek1520131%2++++
2Jolap8680%1+++-
3Koni161170%2++-+
4Gilbert221358%3++0
5Jason391437%5+-++
6Zibi301033%4++-+
7Adamz24627%300+
8KAC883001%4-+-++
9Eryk1500%2+-+-
MiejsceTyperSuma
stawek
Zysk /
Strata
YieldIlość
typów
Forma
1Gilbert2223104%3
+++0
2Eryk1414.0100%2
+++-
3Adamz1513.791%2
++++
4Krystian211887%3
+++
5Jolap151385%2
++-0
6LeonK292482%4
++++
7Jason311444%4
+-++
8Koni15643%2
+0-0
9LechP14110%2
-+-+
10Robin2329%3
0+-+