środa 16 czerwca 2021 16:23

Turcja – Walia

Data spotkania: 16/06/2021
Godzina spotkania: 18:00
Twoja stawka: 7
Kurs: 2.8
Twój typ: 1

Dla obu ekip będzie to najważniejszy mecz fazy grupowej. Turcy muszą zdobyć punkty, jeśli chcą grać dalej w turnieju. W przypadku porażki Walijczycy musieliby natomiast pokonać w ostatniej kolejce Włochów co jest zadaniem nader trudnym. Zarówno w przypadku reprezentacji Turcji, jak i Walijczyków defensywa nie jest najmocniejszą stroną. Ze względu na kiepskie rozpoczęcie Euro przez Turków i wpuszczenie 3 goli, krajowe media zapowiadają zmiany w wyjściowym składzie reprezentacji. Od początku zagrać mają Cengiz Under, Irfan Can Kahveci i Kaan Ayhan. Turcy mają zagrać w zestawieniu 4-4-2.

Walijczycy do wyjściowego składu asygnowali Ethana Ampadu. Prawdopodobnie zajmie miejsce Joego Allena lub Joego Morrela. Strzelec bramki z pierwszego meczu, Kieffer Moore, utrzymuje miejsce w składzie. Walijczycy zagrać mają w ustawieniu 4-2-3-1.

Pomimo porażki Turków w zespole drzemie potencjał a determinacja pomoże im wygrać to spotkanie. Walia natomiast nie zaprezentował się najlepiej w pierwszym meczu i remis to maksimum co mogli z stamtąd wyciągnąć i dzięki VAR nie przegrali tego spotkania po nieuznanej bramce z 84 minuty. Dzisiaj nie będą mieli tyle szczęścia.

Jedna odpowiedź do “Turcja – Walia”

Możliwość komentowania została wyłączona.