Zmagania pucharowe w BETFAN

Przed nami zmagania sobotnie i niedzielne w fazie pucharowej EURO 2020!

Z tej okazji Betfan znów odpala promocje i kolejne atrakcje dla graczy, jak zwykle kierując się tym, by każdy znalazł coś dla siebie.

  1. Gang Olsena, czyli Dania wygrywa z Walią

Na czym polega korzyść dla gracza? Jeśli skorzysta z szansy, którą daje mu BETFAN, jeszcze przed meczem ma zagwarantowaną wygraną Danii z Walią na kuponie po kursie 1.89. To spotkanie będzie można więc oglądać bez najmniejszego stresu spowodowanego obawą o kupon 🙂

By wziąć udział, należy – oprócz postawienia na Danię – mieć na kuponie zdarzenia, które dadzą łączny kurs co najmniej 5.5. Stawka musi wynieść natomiast dokładnie 69 lub 299 zł.

Szczegóły: tutaj

Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się .

  1. Ronaldo vs Lukaku

W niedzielę czeka nas jeden z hitów 1/8 finału, w której dodatkowym smaczkiem będzie pojedynek strzelecki Cristiano Ronaldo (5 goli w turnieju) z Romelu Lukaku (3 bramki). W związku z tymi zmaganiami Betfan wychodzi z propozycją.

Do zagrania jest zakład: kto z nich pierwszy strzeli gola? Kursy na obu wynoszą po 3.5, więc są bardzo atrakcyjne!

Szczegóły: tutaj

  1. BINGO SZPAKU

 Mecz Portugalii z Francją będzie komentował Dariusz Szpakowski, więc Betffan płaci za kolejne ozdobniki słowne – złotoustego Szpakowskiego. Po poprzednich akcjach zakończonych sukcesami gdzie jak rzeka płynęły słowa z ust Szpakowskiego typu „Okazja” „Przyjął, podał”, „ACH" czy smutne " już po meczu" BETFAN uruchamia kolejną akcję. Tym razem w formie znanego i lubianego „Bingo Szpaku”!

Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się .