Betfan promocje na Euro2020

EURO 2020 startuje lada moment. BETFAN szykuje wiele atrakcji dla graczy – także długoterminowych!

Pierwsze z nich są już dostępne.

  1. KRÓL STRZELCÓW: 10 ZŁ FREEBETU ZA KAŻDEGO GOLA

W trakcie wielkich turniejów walka o króla strzelców jest wyjątkowo interesująca, triumfatorzy zostają bowiem zapamiętani na długie lata. Jeśli podejmujecie się wytypowania najlepszych strzelców i jeśli będziecie mieć rację – czekają nagrody. Wskazując swojego faworyta w BETFAN nie trzeba jednak czekać na benefity do zakończenia EURO 2020!

Każda osoba, która odda typ na króla strzelców w TYM miejscu, a kupon będzie zagrany za dokładnie 33 zł, zgarnie 10 zł freebetu za każdą bramkę swojego kandydata – niezależnie od tego, czy zdobędzie on ostatecznie koronę czy nie.

W BETFAN gracz NIE znajdzie także niepotrzebnych ograniczeń:

Bukmacher daje 10 zł freebetu za każdą bramkę, nawet jeśli piłkarz strzeli ich 8, 10 czy 12. Freebetem nie trzeba też obracać (np. 6-krotnie) – należy nim zagrać za całość, a pieniądze w przypadku wygranej trafiają na KONTO GŁÓWNE).

Jeśli jeszcze nie masz konta zarejestruj się .

  1. RANKING EURO 2020 – wygraj nawet 300 zł bonusu, voucher na wakacje o wartości 20 000 zł oraz 4 000 zł na konto główne!

 Na graczy, którzy zamierzają spędzić EURO 2020 z bukmacherem BETFAN  czeka specjalny ranking, w którym można rywalizować z innymi, ale przede wszystkim zgarniać wspaniałe nagrody! Nie ma żadnej puli do podziału – gracz od razu wie, co musi zrobić, by osiągnąć interesujący go próg.

Co więcej, by otrzymać nagrodę główną – 300 zł bonusu, wakacyjny voucher o wartość 20 000 zł i 4 000 zł na konto główne – nie trzeba nawet być najlepszym ze wszystkich.

Każdy kto zdobędzie określoną liczbę punktów, w tym przypadku okrągły milion, otrzyma od nas właśnie taki prezent!

Nagrody zaczynają się już od 1 000 punktów, a te przyznawane są za obrót, gdzie każde postawione 1 zł = 1 pkt. Czyli jeśli w trakcie trwania EURO 2020 gracz postawi kupony (SOLO/AKO z minimalnym kursem 2.50) za łącznie 1 000 zł, to już zgarnia 50 zł bonusu i 5 freebetów po 2 zł. Dodatkowo Betfan nie wymaga, aby na kuponie znajdowały się tylko zdarzenia z EURO 2020 – można grać zarówno tenis czy siatkówkę (live/prematch) oraz korzystać z oferty Sportów Wirtualnych i Gier Karcianych.

By wziąć udział należy kliknąć ZAPISZ SIĘ pod TYM adresem, tam także znajdują się wszystkie szczegóły i odnośnik do regulaminu.

UWAGA: do zabawy można dołączyć także po rozpoczęciu turnieju!